Fotografie 0002 laguz 2Runa Laguz, Lagu (voda, intuice)

Výklad Lucia di Moriani: Runa vám připomíná, že se vše neustále vyvíjí a také podmínky a okolnosti dnes budou proměnlivé. Neberte tedy nic jako jistotu. To, co platilo ráno, může být odpoledne jinak. Nenechte se tím vyvést z míry, buďte však

trochu opatrnější a nevěřte moc slibům. Rozhodně máte dost energie k tomu, abyste si s případnými potížemi poradili. Když budete pečliví a budete odvádět poctivou práci, nemáte se čeho bát. Všímejte si více toho, co se kolem vás děje, naslouchejte. Mohou se k vám dostat dosud skryté informace. Co se lásky a vztahů týká, měli byste zapracovat na rozvoji svých vazeb. Nechte se vést intuicí, vnímejte své pocity. Pamatujte však, že je nutné budovat vše na pevných základech. Čas nahrává tomu, abyste si s partnerem ujasnili představy o budoucnosti. Kdo je sám, měl by vyrazit do společnosti.

Runa Laguz se vztahuje k pramenům, k vodě. Ta je nepostradatelná, život dává, ale stejně může ho i vzít. Pojí se k ní číslo 21, hláska L, strom vrba, rostlina pórek, barvy tmavě zelená a oranžová, zvíře tuleň, pták racek, drahokam perla, nástroj sekera. V souvislosti se zdravím pod její působnost spadají nemoci ledvin a močových cest. V magii je součástí rituálů k posílení senzitivity, jasnozřivosti či okultních schopností.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139918
DnesDnes164
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden1455
Tento měsícTento měsíc1941

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice