2804orákulaBeran

Nesnáze, Přizpůsobení

Zmatek, který ve vás občas vyvstane, pramení z nedostatečné vůle. Řekněte si tedy, co chcete, znovu ale přemýšlejte o tom, zda neplníte přání druhých. Až si budete jisti, že neuspokojíte jen okolí, ale hlavně

svou duši, můžete se pustit do práce. Jen taková bude mít smysl.

Býk

Vzestup, Ambice

Velmi často platí, že kdo chce víc, nemá nic. Proč tedy hned zpočátku myslet v obřích rozměrech? Vyplatí se tvrdá práce, spousta trpělivosti, ale hlavně - používejte své srdce. Pak také platí, že v takovém případě nelze neuspět. Pro úspěch je potřeba také něco udělat.

Blíženci

Načasování, Rozhodnutí

Vesmírné energie jsou s vámi a milují vás, jsou ochotny vám pomoci. Pokud tedy o pomoc také stojíte. Měli byste bedlivě naslouchat a vnímat, co vám chce Kosmos sdělit. Vše má svůj prostor, vše musí nějak gradovat. Nechte tedy některým událostem volný průběh.

Rak

Vytrvání, Pomáhání

Občas máte snahu vzdávat své úsilí jen proto, že nevidíte výsledky tak, jak si je představujete. I vy se můžete dostat do zdánlivě slepé uličky, která nikam nevede. Podívejte se ale znovu a pořádně. Skutečně jste na konci cesty? Nebo spíše na začátku? To je ta podstatná otázka.

Lev

Společenství, Důvěra

Každé gesto, každé slovo se v prostoru odráží a spouští další a další reakce. Nic se neděje náhodně a i vy jste samozřejmě součástí obřího celku. Myslete tedy také na ostatní, mají na vaši snahu podstatný vliv. Buďte vstřícní, neodsuzujte jen proto, že má někdo jiný názor.

Panna

Zralost, Moudrost

Máte občas představu, že bez vašeho zásahu se jisté situace neobejdou. Možná si myslíte, že vaše snaha pomoci najde někde a někdy svého příjemce a ten ji ocení. Jenže opak může být pravdou. Nezasahujte do ničeho, co vám nepřísluší. Mohlo by vás čekat trpké zklamání.

Váhy

Znehybnění, Postup

Nemusíme se stále jen za něčím plahočit, pracovat do vyčerpání. Nastal totiž čas odpočinku. Užijte si všeho, čeho jste dosáhli. Pokud je stále váš cíl před vámi, nikam nepospíchejte. Běžte za ním pomalu, postupně. Nikam vám neuteče, a i později si jej náležitě vychutnáte.

Štír

Zdolávání, Ostražitost

Vyhýbání se překážkám znamená, že další budou jen těžší a těžší. Nenechte se zastrašit, nebojte se jít i strmější cestou. Budete silnější, odolnější. Každá další překážka tak bude naopak snadnější a nic vás nemůže zastavit. Život pro vás připravuje krásné chvíle.

Střelec

Chybování, Bouře

Všichni občas čelíme závisti okolí, ne každý je přejícný. Vedle vás je člověk, kterému možná hodně věříte a máte ho dokonce rádi. Ale on se vás podle všeho jen snaží využít. Nezavdávejte nikomu záminku k tomu, aby s vámi mohl manipulovat. Buďte více sebevědomí.

Kozorožec

Zpoždění, Zvrat

Vaše činy otisknou do prostoru nesmazatelnou stopu. Nemyslete si tedy, že vaše chyby se někam vytratí, že vaše jednání se jednoho dne nevrátí. Nikam nemizí špatnosti či nenávist, ale ani dobro a láska. Vše, co dáváte, vám bude vráceno. Bohužel, možná bohudík, umocněné.

Vodnář

Vyjasnění, Svoboda

Neexistují neřešitelné situace, vše se nakonec dá vždy do pohybu. Pamatujte, že mnohé události se odehrávají z nějakého důvodu a bojovat s každou situací není potřeba. Jen se tím zbytečně natahuje čas k zániku toho, co už se přežilo. Buďte pozitivní při každé příležitosti.

Ryby

Přitažlivost, Úspěch

Štěstí si občas najde každého, byť jen na chvíli. Jeho stálost závisí na vašem jednání, vnímání toho, co za slovem štěstí vůbec vidíte. Neměli byste ho podmiňovat, jedná se totiž o stav mysli. Udržujte si pozitivní myšlení, buďte vděční za vše. Nezapomeňte na pokoru.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139918
DnesDnes167
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden1458
Tento měsícTento měsíc1944

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice