H5a56d7d 1Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Zatímco pro naši republiku měl být tento týden vcelku úspěšný na poli ekonomickém, sportovním i politickém a mohli bychom se konečně dočkat i vláhy, pro svět to již taková sláva být nemusí. Saturn ve

znamení Kozoroha zpomaluje svůj pohyb ekliptikou a Slunce procházející znamení Berana s ním vytvoří kvadraturu. Výsledkem mohou být zemětřesení, sesuvy půdy, zřícení budov a závaly v dolech. V určitých lokalitách může dojít k pokusům o převrat, k velkým demonstracím vyvolaných nespokojeností s politickou a s ekonomickou situací v daném státě. Vyloučit nelze ani pokusy extremistů a teroristů o rozdmýchání doutnajících válečných konfliktů.“

Podrobnější náhled

+ Pondělí a úterý: Zabojovat by mohli naši vojáci, sportovci a kriminalisté ve střetnutích s protivníky (tranzitující Slunce ve znamení Berana v trigonu na Mars republiky ve znamení Střelce). Obchody by se na našem území měly hýbat a kulturní stánky budou praskat ve švech (Venuše ve znamení Ryb vytvoří trigon s Jupiterem republiky ve znamení Raka).

+ Středa: Středa je z tohoto týdne z astrologického hlediska asi nejkritičtějším dnem, kdy na ekliptice bude panovat velké napětí mezi živly. Jednak je zde přesný kvadrát mezi Sluncem a Saturnem, jednak se uzavře poloviční kosmický kříž mezi Lunou v Blíženích, Jupiterem ve Střelci a Merkurem v Rybách. Citliví jedinci mohou být podráždění a unáhleně reagující na podněty. Může docházet ke střetům mezi rozhádanými jedinci i mezi znesvářenými státy.

+ Čtvrtek a pátek: Luna se bude pohybovat od čtvrtečních 5.31 hodin znamením Raka v proměnlivých vazbách s ostatními planetami, takže může přijít proměnlivost počasí i nálad citlivých jedinců.

+ Sobota a neděle: Slunce postupující ekliptikou znamením Berana vytváří trigon s Jupiterem ve znamení Střelce, Luna se bude od sobotních 9.50 hodin pohybovat znamením Lva a lze předpokládat, že lidé se budou uvolněně a přátelsky bavit, nuda nebude na pořadu dne. Pro tentokráte by měla vítězit láska a tolerance nad zlobou a nesnášenlivostí. Lidé by k sobě měli být převážně velkorysí a vlídní, bude panovat dobrá nálada.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141352
DnesDnes146
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1376
Tento měsícTento měsíc7757

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice