03E12118 2Astrolog Richard Stříbrný říká: „Mars se bude až do čtvrtečního poledne pohybovat znamením Berana, ve kterém je velmi silný (zde vládne) a navíc bude v konjunkci s Uranem, což vytvoří astrologickou třaskavou směs, za které mohou

řinčet zbraně mezi znepřátelenými státy i mezi rozhádanými jedinci. Výsledkem toho, že se již nějakou dobu pohybují tato dvě tělesa Sluneční soustavy ve znamení Berana, je již vypovězení smlouvy mezi USA a Ruskem o likvidaci raket krátkého a středního doletu. Vojenští stratégové mohou vyrukovat s novými zbraněmi a s novými plány, jak pod záminkou bezpečnosti dále zbrojit a ukrojit si z HDP více procent na inovace zbrojních systémů. V následujících dnech hrozí prudké zvraty počasí, možné jsou četnější požáry či výbuchy, vyloučit nelze ani zvýšenou aktivity teroristů.“

Podrobnější náhled

Pondělí až středa: Kromě výbušné v úvodu zmiňované konjukce Marsu s Uranem ve znamení Berana se projeví přechod Slunce přes Uran republiky, takže na našem území může stoupat počet dopravních nehod, pravděpodobné jsou výpadky počítačových a rozvodných sítí, hackeři mohou útočit na banky. Technika se může vymykat kontrole obsluhy.

Čtvrtek a pátek: Slunce pohybující se ve znamení Vodnáře vytvoří opozici na Saturn republiky ve znamení Lva, což může přinést úmrtí či oslabení zdraví významných osobností. Zejména v pátek pak lze očekávat větší dopravní zácpy.

Sobota a neděle: Na našem území by se měly hýbat obchody, kromě obchodníků by se měli vyznamenat i naši umělci a kreativci (Merkur tranzitující v trigonu na Merkur republiky, Slunce tranzitující v trigonu na Venuši republiky). Lidé by měli být schopni a ochotni své úspory utrácet i za věci zbytné a příliš luxusní (Venuše tranzitující v opozici na Jupiter republiky).

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139154
DnesDnes278
VčeraVčera301
Tento týdenTento týden977
Tento měsícTento měsíc2062

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice