penzeAstrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „První únorovou dekádu velmi pozitivně ovlivní Uranské chronomy s Merkurem a s Venuší, za kterých lze očekávat růst akcií firem produkujících moderní technologie podporující

letectví a kosmonautiku, dařit by se mělo i softwarovým firmám. Ve výprodejích by se měly dobře prodávat mobily, počítače a elektricky napájené stroje. Vzhledem k silnému působení chronomu Jupiteru ve Střelci ICHE očekává zvýšenou pravděpodobnost zažehnání obchodních válek a nalezení rozumných kompromisů při řešení obchodních sporů.

+ Mezi 11. a 15. únorem: Situaci na burzách dramaticky ovlivní poněkud výbušnější chronom Marsu s Uranem, při kterém může dojít k velkým výkyvům v kurzech akcií i burzovních indexů.

+ Mezi 16. a 20. únorem: Mělo by dojít z chronoekonomického hlediska ke stabilizaci trhů a ke zmenšení volatility. Porostou kurzy akcií bank a finančních společností, pozitivní impulzy by měly dostat akcie firem ropných společností, filmových studií a developerských firem.

+ 21. až 23. února: Chronom Merkuru s Jupiterem naznačuje možnost výprodejů vedoucích ke zkorigování cen nadhodnocených akcií či měn.

+ 26. až 28. února: Obchody by se měly hýbat ve větších objemech, investoři by neměli stát u zdi.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice v únoru 2019 jsou značně rozporuplné. V první půli února Saturnův chronom vůči Jupiteru republiky naznačuje možnost prohraných mezinárodních arbitráží či vypovězení již podepsaných smluv. Náš vývoz by mohl klesat či stagnovat, ve druhé půli tohoto měsíce by se opět obchody mohly rozhýbat.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

147233
DnesDnes86
VčeraVčera258
Tento týdenTento týden1565
Tento měsícTento měsíc3444

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice