2701babylonsky 3Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí

z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Pokud potřebujete řešit nějaké pracovní komplikované záležitosti, můžete se spolehnout na pomoc spolupracovníků. Sami byste se zbytečně trápili a výsledek vašeho snažení by byl nejistý. Nezapomeňte na vděčnost.

Býk – Zurvan

Pokud se vám nechce s nikým mluvit a máte pocit, že vám okolí moc nerozumí, nic se neděje. Potřebujete si jen srovnat myšlenky a ujasnit si své budoucí kroky. Věnujte se tedy meditacím a dejte své mysli i duši čas na regeneraci.

Blíženci – Naum

Dokážete být vynikajícími společníky, jejichž přítomnost bude všude vítána. Využijte svého současného charisma a urovnejte některé vztahy, které v uplynulém období utrpěly nějakou tu trhlinu. Uleví se vám i těm druhým.

Rak – Enki

Navalí se na vás dost pracovních úkolů, které byste měli plnit postupně. Nepřeskakujte z jedné věci na druhou, nebo nic nedotáhnete do úspěšného konce. Soustřeďte se vždy na jednu věc, ty ostatní počkají. Vše chce svůj čas.

Lev – Verethragna

Můžete se potýkat se zvýšenou únavou, což nebude nic překvapivého vzhledem k tempu, které jste v uplynulém období nasadili. Uvědomte si, že vaše síly nejsou bezedné a nezapomínejte na odpočinek.

Panna – An

Plány, které už delší dobu nosíte v hlavě, by mohly začít získávat konkrétní podobu. Víte co chcete, jste dostatečně trpěliví, takže už je na čase přistoupit ke konkrétním krokům. Udělejte si seznam, abyste na něco nezapomněli.

 

Váhy – Mithra

Nejlepším lékem na nějaký smutek je čas. Víte to, a přesto setrváváte ve starých zažitých rituálech a nehodláte nic měnit. To je ovšem zásadní chyba, beze změn, byť malých, to nepůjde. Nablízku je přítel, který je připraven vám pomoci.

Štír – Enlil

Láska je mocná čarodějka, a nejde jen o otřepanou frázi. Uvidíte, co vše se změní, když otevřete své srdce a nebudete žádat záruky. Ty totiž nikdy nedostanete. Hledejte opravdu čistou duši a nepodlehněte falešnému pochlebování.

Střelec – Ahura Mazda

Pracovali jste tvrdě a máte pocit, že žádné výsledky za vámi nejsou vidět? Mýlíte se, i když vám to nyní tak nepřipadá. Někdy je potřeba bilancovat až s odstupem času, aby se projevilo a ukázalo vše, co má.

Kozorožec – Váju

Máte před sebou poklidné a hezké dny, které vás vynesou skoro do nebes. Jak je to možné?

Jednoduše, změnili jste přístup ke svému životu a nejste tak urputní a negativističtí. Nebo ano? Tak potom víte, co máte dělat.

Vodnář – Apam Napát

Ne vše se podaří zrealizovat podle vašich představ, ale nemusíte ztrácet naději, půjde jen o malou zkoušku, zda umíte být dostatečně trpěliví a houževnatí. Pamatujte, že nyní platí pořekadlo – kdo si počká, ten se dočká.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Měli byste být více opatrní a nenamáhat tolik pohybový aparát, jinak si zbytečně přivodíte zdravotní obtíže, které by mohly přerůst v nějaký vážnější problém. Vaše péče o sebe sama by měla začít u oblečení a končit dostatečným odpočinkem.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139154
DnesDnes272
VčeraVčera301
Tento týdenTento týden971
Tento měsícTento měsíc2056

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice