1202OsudBeran

Kostky říkají: 5 + 5 + 2 = 12

Vaše duše může být nyní trochu rozpolcená, může se stát, že nebudete vědět, co vlastně chcete. Hledejte, co je pro vás nejlepší. Pětky totiž rozehrávají aktivitu, ale zároveň jsou trochu bojácné a nezodpovědné. Dejte na dvojku, ukáže vám

jasnou cestu.

Býk

Kostky říkají: 4 + 3 + 5 = 12

Mohou vás více lákat duchovní techniky, také touha vyššího poznání. Je v pořádku se vzdělávat na všech úrovních, ale mohli byste se i snadno ztratit v sobě samém. Podpoří vás stabilní čtyřka a také velmi vnímavá trojka, dejte tedy méně na okolí.

Blíženci

Kostky říkají: 1 + 6 + 2 = 9

Vyhledávejte více klid a samotu, do životních rozhodnutí se nyní nepouštějte. Vytvořte si před každým krokem čas na rozmyšlenou. Devítka vás může totiž vést kupředu svou hrdostí a neohrožeností. Nyní dejte spíše na číslo šest, donutí vás více přemýšlet.

Rak

Kostky říkají: 3 + 6 + 6 = 15

Nenechte se ovládat emocemi, nenechte v sobě probouzet zlo. Vždy, když se ve vás probudí ďábel, myslete také na následky svého jednání. Podpořit vše mohou šestky, dokáží být úzkostlivé a podezíravé. Vše může spravit veselá trojka.

Lev

Kostky říkají: 3 + 3 + 2 = 8

Nyní dostanete v zájmu spravedlnosti jen to, co si zasloužíte. Jednáte-li tedy pokorně a vstřícně, můžete se těšit. V opačném případě se vám moc dařit nemusí. Tvořivá trojka vám pak může ukázat, jak své chyby napravit, kde a komu se případně omluvit.

Panna

Kostky říkají: 1 + 3 + 3 = 7

Abyste dosáhli toho, co chcete, bude nutné se také více snažit. Na odpočinek tak moc času nebude, máte před sebou navíc celkem dlouhou cestu, na jejímž konci ovšem může být splněné přání. Sedmička vás tentokrát podpoří svou inteligencí.

Váhy

Kostky říkají: 6 + 5 + 3 = 14

Na vše kolem vás se dívejte z více úhlů pohledu. Nic nebude jednoznačné, bude nutné jednat s rozmyslem. Jinak můžete udělat i dost podstatnou chybu. Šestka vás bude mírnit, pětka vám zase pomůže v rozhodování. Jen pozor na trojku, umí být i netrpělivá.

Štír

Kostky říkají: 3 + 4 + 3 = 10

I když se bude zdát vše jasné a dané, nutně to nemusí tak být. Měli byste být připraveni na každou alternativu, svět není jen černobílý. Jen tak vás nic nepřekvapí. Trojka vám umožní využít intuici a také kreativitu, čtyřka zase podpoří jasnější vidění.

Střelec

Kostky říkají: 4 + 6 + 2 = 12

Můžete mít občas pocit, že svět kolem vás se zbláznil. Rozpolcené a nejisté je ale jen vaše vlastní nitro. Pracujte na stabilnější psychice, věnujte se odpočinkovým aktivitám. Dvojky vás v klidu podpoří, umožní vám více se ponořit do sebe.

Kozorožec

Kostky říkají: 6 + 4 + 4 = 14

Měli byste méně soudit ostatní a více sledovat své vlastní kroky. Nikdo není dokonalý, nikdo není neomylný. Můžete si vytvořit sice svůj úsudek, ale nemusí být správný. Umocněné čtyřky vám usnadní rozebrání jakékoli situace a také vás povedou.

Vodnář

Kostky říkají: 5 + 3 + 5 = 13

Každý problém, který se před vámi objeví, nechte nyní prostě být. Zkuste se postavit do role pozorovatele, přestože se budete muset velmi ovládat. Rozhodně se vyplatí vždy počkat. Pětky mohou být nezodpovědné a dostanou vás snadno na scestí.

Ryby

Kostky říkají: 4 + 6 + 6 = 16

Každá chyba, kterou nyní uděláte, může mít dalekosáhlé dopady. Vyvarujte se tedy zbytečného riskování, nejednejte pod návaly emocí. Vše si dobře rozmyslete. Tím spíše, chystáte-li se k vážnému rozhodnutí. Umocněné šestky vás mohou potrápit.

(kuč)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139918
DnesDnes166
VčeraVčera223
Tento týdenTento týden1457
Tento měsícTento měsíc1943

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice