kartyMág, Poustevník, Velekněz

Pochopit okolní svět bude čím dál těžší. Vše kolem nás se roztáčí tím nejrychlejším možným způsobem a na reakci máme čím dál méně času. Vesmír je tu ale s námi, jen si tuto skutečnost málokdo uvědomuje. V zásadě se po nás chce již jediné - nechat se vést, jít v souladu s

 přírodou, jen tak můžeme být všichni šťastní. Nebojujte, analyzujte události v klidu, vše špatné na první pohled bude na druhý naprosto jedinečné. Učte se a hledejte hlavně sami sebe, nikoho jiného.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Mírnost

Zvolněte, nehoňte se za něčím jen proto, že můžete mít víc, že chcete často stihnout i nestihnutelné. Pokud budete mít potřebu, dopřejte si odpočinek. Věřte, že svět bude fungovat i bez vašeho přičinění, možná dokonce lépe. Na vás je uvědomit si, co chcete, co je pro vás důležité, nic jiného není v tuto chvíli podstatné. Také se zeptejte, zda plníte skutečně hlavně svá přání.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Slunce

Září vaše šťastná hvězda, následujte ji. Měli byste se ale také připravit na zásadní změny, které bude nutné podniknout. Nic není zadarmo, jak se říká, ale píle a vytrvalost se nyní skutečně vyplatí. Máte dokonce možnost si splnit životní sen. Ujasněte si, po čem skutečně nejvíce toužíte, pak jednejte. Nebojte se dát okolí najevo, že je řada na vás, že i vy jste důležití.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Smrt

Aby mohlo něco nového přijít, musí staré odejít. Klidně se tedy rozlučte s tím, co již nefunguje, nic nového vám nedává. Možná budete chvíli smutní, ale za krátkou dobu vám bude lépe. Do budoucnosti moc nenahlížejte, není úplně podstatné, co se všechno stane, co vás čeká. Je nutné žít přítomností, právě tou můžete spoustu ovlivnit. Dařit se vám bude ve vztazích.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Císařovna

Zmocní se vás potřeba pomáhat druhým, ukazovat jim správnou cestu. Je sice moc hezké, že chcete být užiteční právě tímto způsobem, ale pozor na to, aby vás vaše touha neovládla příliš. Mohlo by se snadno stát, že z potřeby pomáhat se stane neustálé vměšování do života druhých. Pomocnou ruku podejte jen tam, kde budete opravdu požádáni, ale hlavně vítáni.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Spravedlnost

Každou situaci, ve které vám přijde, že se jedná o příkoří, dobře analyzujte. Také se ptejte sami sebe, jak moc jste v tom či onom citově angažováni. Váš úsudek totiž nemusí být nutně správný, jen něco uvidíte svýma očima. Vyslechněte více stran, vžijte se do mysli těch, kterých se to bude týkat. Jen tak si můžete vytvořit správný názor a možná budete i překvapeni výsledkem.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Síla

Měli byste se konečně srovnat s minulostí, příliš vám komplikuje život. Viníky tedy nehledejte v jiných lidech, okolnostech, osudu. Vše, co se vám nyní děje, je jen připomínka nutnosti žít nyní a plánovat budoucnost. Jestli nemůžete někomu odpustit, měli byste si uvědomit, že takový člověk má nad vámi stále velkou moc, vaše trápení ho vůbec nezajímá.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Svět

Víte jasně, co je před vámi, víte, právě tohle chcete a také víte, co musíte nyní udělat. Zbytečně váháte, pak vám ale může příležitost nenávratně proklouznout mezi prsty. Není čas na další přemýšlení, jděte, neotáčejte se. Nějaké důsledky vašeho jednání nastanou, ale rozhodně to stojí za námahu. Těšte se na nové věci, připravte se na nové situace, poznáte nové lidi.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Velekněžka

Napovídat vám bude vaše nitro, vaše srdce. Rozum vás může sice neustále varovat, poukazovat na důsledky vašeho jednání, ale tak je to v pořádku. Určitě víte, že každá změna s sebou nese i rozsáhlejší důsledky. Právě duše vám sdělí, jak napravit případné chyby. Není tedy důvod k obavám. Je nakonec vědecky dokázáno, že srdce „přemýšlí“ nejlépe.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Milenci

Bude potřeba hledat zlatou střední cestu hlavně ve vztazích. Možná se příliš upínáte na svého partnera a jste méně, nebo dokonce vůbec nevystupujete sami za sebe. Nebo upřednostňujete příliš sebe sama a na svou drahou polovičku tolik nemyslíte. Ať tak či onak, zamyslete se. Mluvte se svým protějškem a ptejte se, co chce. Zároveň nezapomeňte sdělit, co zase chcete vy, jak se cítíte.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Kolo osudu

Měli byste být připraveni, začíná nová kapitola vašeho života. Nutně nemusí být spojena s velkými změnami, ale určitě vás mnoho nového čeká. Nebojte se přijmout, co se nabízí, byť se může jednat o pro vás velkou neznámou. Nenechte se zastrašit, vše berte jako životní výzvu a zkoušku hlavně sebe sama. Nejspíše neuspějete pokaždé, ale chybami se člověk učí.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Císař

Může vás přepadnout touha uspět za každou cenu, okolnosti budou vašim záměrům i přát. Je hezké mít sen a také si za ním jít. Je ale dobré vědět, zda vám výsledek za takové úsilí stojí. Jste si tedy dostatečně jisti, že na konci této cesty je vaše štěstí? Možná se jen chcete ukázat, možná splnit přání někomu jinému. Více byste měli dát na to, co vás dělá skutečně šťastnými.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Vůz

Splní se vám nejeden sen, podaří se vše, na co sáhnete. Zároveň ale hrozí, že vás rychlost a pýcha strhnou na svou stranu, že nad svým životem snadno ztratíte kontrolu. Dobře se tedy dívejte, co a kdo je kolem vás, zda svým jednáním někoho nepoškozujete. Zastavte se, bude-li potřeba. Jinak byste totiž mohli ztratit mnohem víc, než se vám podaří získat. Buďte pokorní.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139154
DnesDnes278
VčeraVčera301
Tento týdenTento týden977
Tento měsícTento měsíc2062

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice