7212taroty 2017Ďábel, Kolo osudu, Mírnost

Osud nás bude nyní všechny směrovat. Tento proces nemusí být pro všechny přípustný, často se změnami kolem nebudete ztotožňovat. Ale věřte, že vše je tak, jak má být. Nebojujte s ničím jen proto, že se cosi nevyvíjí podle vašich

představ. Vesmír ví přesně, kam patříte, kde máte být. Ne nadarmo se říká, že pokud chcete Boha rozesmát, svěřte se mu se svými plány. Nechte tedy vše proběhnout a počkejte si na správnou chvíli. Poznáte ji, nebojte se.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Věž

Lidé z vašeho života odcházejí a přicházejí, osud si s vámi občas zajímavě pohraje. Ale vše má svůj důvod, nic se neděje náhodně. Nebuďte smutní, pokud něco nevyjde podle vašich představ, vše se nakonec ustálí a bude přesně tak, jak se to mělo stát. Když se nebude dařit, odpočívejte, nabírejte nové síly. Myslete pozitivně, a to za každé situace.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Svět

Vaše snaha se konečně zúročí, výsledkem by měl být příjemný zisk. Přesto neusněte na vavřínech a pracujte i dále, jak jste zvyklí. Na odpočinek příliš času není. Docílíte-li jedné mety, hned si stanovte nový cíl. Vyplatí se být aktivní, vaše plány budou mít zelenou a mnohé z toho, co jste mysleli, že není reálné, se vám vyplní. Podělte se o úspěchy se svými blízkými.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Viselec

Jestli si nevíte rady a cítíte se vydáni osudu napospas, nehledejte překotně řešení. Každá situace se nakonec uklidní, vize bude jasná. V tomto období toho moc neovlivníte, tak se ani nesnažte. Plánujte a vyčkávejte. Váš čas přijde a vy budete připraveni. O to snadněji a rychleji pak můžete vykročit za splněním svých snů. Nebojte se vzdát toho, co již nepotřebujete, co není funkční.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Císař

Kolem vás se rozhostila mužská energie, která si vyžaduje logické jednání. Na city nyní moc prostoru není, dejte na svůj rozum, získané znalosti. Využijete je pak dobře a bez emocí, které by mohly zhatit celé vaše snažení. Jednejte rázně, nebojte se být i trochu tvrdší. Možná svým postojem překvapíte okolí, ale na velké rozjímání a vysvětlování není čas.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Blázen

Nebojte se nových věcí jen proto, že je neznáte. Pusťte se odvážně do všeho, co se nabízí, vyplatí se trochu zariskovat. Pokud chcete změnit práci, věřte si a ukažte se v tom nejlepším světle. Pokud se cítíte ve vztahu jako ve vězení, i tady je na čase podniknout nutnou změnu. Nestanete se tak závislí, strach vás přestane ovládat. Využijte všechen svůj potenciál a znalosti.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Soud

Osud vás vyzve, abyste zrekapitulovali minulé kroky. Dá vám jasně najevo, kde jste konali správně, chovali se tak, jak se sluší, dělali úspěšná rozhodnutí. Každá nedobrá okolnost teď tedy jen bude zrcadlit to, co je špatně, co byste měli změnit. Nebojujte s osudem, jen se zamyslete a začněte měnit své postoje a názory. Pamatujte, že vše je o vašem pozitivním přístupu.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Slunce

Očekávejte štěstí a úspěch, ale měli byste mít na paměti, že nic není samozřejmost. Buďte pokorní, děkujte životu za vše, co vám dal a dává. Myslete především na své blízké. Pak si můžete užívat těch nejlepších dní i do budoucna, stavět na pevných základech jistoty. V opačném případě si zbytečně přiděláte starosti a další práci. Dotáhněte veškeré započaté úkoly do konce.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Vůz

Můžete sice pokročit významně kupředu, ale musíte pro to také něco udělat. Potřebná bude akce, a to rychlá. Na rozmýšlení sice moc času nebude, ovšem měli byste jednat z vlastní vůle. Dejte tedy především na své nitro. Pokud bude třeba, nechte si poradit, ale stejně jednejte tak, jak vám velí vaše duše. Ví přesně, co je pro vás nejlepší, zná dokonce i tu nejlepší cestu.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Měsíc

Vaše sny jsou sice důležité, ale měli byste také vědět, zda jsou splnitelné. Budete muset slevit ze svých nároků, zmírnit snažení. Dobře se dívejte kolem sebe. Jen ti vnímavější uvidí a uslyší signály přicházející shora. Bude vám jasně naznačeno, zda jdete dobře, nebo se nemáte ubírat jinudy. Když budete naslouchat, půjdete snadno, jistým krokem a bez zbytečných překážek.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Poustevník

Abyste si mohli v klidu ujasnit myšlenky, bude nutné se odebrat do ústraní, hledat samotu. Té se bojí nakonec jen ti, kdo se bojí být sami se sebou. Poznáte, jak dobře se znáte, kde máte rezervy, kde byste měli přidat nebo ubrat. Meditujte, odpočívejte, relaxujte. Později velmi oceníte toto období, protože cesta se ukáže zcela jasně, budete vědět, kam patříte, kudy jít.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Velekněžka

Buďte trpěliví, naslouchejte svému nitru. Věřte sami sobě, svému úsudku. Neměňte názory jen proto, že se neshodují s ostatními. Řekněte jasně, co si myslíte. Je pravděpodobné, že z vašeho života nyní odejdou někteří lidé, je ale nutné, aby tyto změny proběhly. Přijdou lidé noví, s novými myšlenkami. Projdete sice transformací, ale posunete se o kus dopředu.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Smrt

Očekávejte změny, které vás možná překvapí. Jsou ale nezbytné, musíte se dostat na jiná místa, poznat jiné lidi. Dost již bylo stereotypu, všeho, co vás nikam neposouvalo. Nebojte se toho, co je před vámi. Strach berte jako něco, co vás může posílit, posunout dál. Nenechte se jím ovládnout. Na konci vaší cesty budou zcela jiné hodnoty, než na jaké jste byli zvyklí. Budete mile překvapeni.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141213
DnesDnes361
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2094
Tento měsícTento měsíc6364

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice