H3f6c8bf 3Jak hodnotí červnový úplněk, který vrcholí 28. června ve znamení Kozoroha, astroložka a záhadoložka Olga Krumlovská?

Beran: Zrozence prvního dekanu čeká velmi nebezpečný úplněk - kroťte zvědavost a nenechte se zlákat sliby vzrušujících zážitků. Nepodceňujte hrozbu ztráty či

odcizení peněz, nenoste u sebe větší obnos. S důvěrou k okolí opatrně, neodhánějte však od sebe člověka, který vám říká nepříjemnou pravdu. Zrozence druhého dekanu čeká úplněk negativní - nepřenášejte problémy z práce do soukromí, domácí hádka by měla hlubší následky. Případnou příčinu ochlazení vztahu nehledejte jen u partnera. Rozhodně se nepouštějte do milostných dobrodružství. Berany třetího dekanu čeká úplněk pozitivní - můžete stihnout řadu úkolů, tak se pusťte do díla. Přinese vám to uspokojení a zbudou vám i síly a chuť věnovat se partnerovi.

Býk: Pro narozené v prvním dekanu je úplněk velmi pozitivní- v zaměstnání zaznamenáte úspěch, možná vyjde najevo oprávnění nějaké vaší kritiky, připomínky, což vás povzbudí k další aktivitě a můžete si polepšit finančně. Také pro Býky druhého dekanu je úplněk pozitivní - lze očekávat souhru v partnerském životě, což bude zdrojem radosti. Nezadaným může úplňkový čas přivést do života vhodný protějšek. Pro Býky třetího dekanu je úplněk neutrální - můžete se však těšit na drobná štěstíčka v soukromí i ve společnosti. Pozor ale na přecenění sil, nevyplatí se vám ani tříštění pozornosti.

Blíženci: Pro Blížence prvního dekanu je úplněk neutrální - pozor na prohřešky na pracovišti. Neměli byste také měnit zaměstnání, pokud to není nezbytně nutné, dočkali byste se zklamání. Zrozence druhého dekanu čeká rovněž úplněk neutrální - zkuste zapracovat na vylepšení své finanční situace. Můžete se dočkat i povýšení, zlepšení pozice v zaměstnání, ale je třeba jít nekompromisně za svým cílem, jinak úspěchu nedosáhnete. Blíženci třetího dekanu by měli počítat s velmi dramatickým a silný úplňkem - slibuje vám ale pracovní úspěch, nové nabídky a tučnou odměnu. Můžete si pracovně polepšit, získat vedoucí pozici.

Rak: Pro zrozence prvního dekanu je tento úplněk silný a důležitý - budete sklízet poklony a úspěch, i když se objeví více nabídek, zvolíte správně. Můžete upevnit své vztahy, dořešit staré problémy, vyřešit krize, čas přeje odpuštění a novým začátkům. Zrozenci druhého dekanu mají rovněž úplněk silný a významný - měli byste si dát pozor na tendenci vytvářet kolem sebe neustále napětí. Klidné a vyrovnané jednání vám přinese lepší výsledky. Využijte proto úplňkový čas nejen k úklidu šatníku, ale i svého nitra. Raky třetího dekanu čeká úplněk velmi silný - nikomu nepůjčujte peníze a pozor na lehkomyslnost, dostala by vás do potíží. Tento čas přeje seznamování i utužování milostných vztahů.

Lev: Pro Lvy prvního dekanu je úplněk neutrální - věnujte zvýšenou pozornost svým blízkým, zvláště pokud je kvůli práci v posledním čas zanedbáváte. Rozptýlení najdete v přírodě, snažte se podpořit rodinnou pohodu. Lvi druhého dekanu rovněž mohou počítat s neutralitou úplňku - osud vám však může nabídnout lásku, vášeň a nezapomenutelné zážitky. Může dojít k ukončení starých vazeb a navázání nových, které nejsou bez perspektivy. A i když třeba nakonec vše nedopadne, jak byste chtěli, stojí za to užit si hezkých chvilek. Lvi třetího dekanu mají úplněk příznivý - budete se cítit dobře, můžete prožít životní boom. Nebude vám chybět sebevědomí ani chuť měnit si život k lepšímu, ať jde o partnera či práci.

Panna: Pro zrozence prvního dekanu je úplněk pozitivní - rozkoukejte se rychle kolem, dny jsou pozitivní pro jednání všeho druhu. S důvěrou to však nepřehánějte, požadujte písemné smlouvy. Jinak můžete přijít o peníze. Panny druhého dekanu mají úplněk rovněž pozitivní – vsadíte-li na nedokonalost a bezbrannost, usnadníte si tím život. Nezábavnou a nezajímavou práci za vás udělají druzí, zadarmo a rádi, stačí milý úsměv. Zbude vám čas na koníčky a děti. Panny třetího dekanu čeká úplněk nepříznivý - dobré dny přesto mohou zaznamenat úředníci, sekretářky, obchodní zástupci či manažeři. Měli by podniknout kroky pro zvýšení své kvalifikace, pro pracovní postup nebo vylepšení platu. Zdraví bude těmto zrozencům sloužit, déletrvající nemoci se dají na ústup.

Váhy: Pro Váhy prvního dekanu je úplněk velmi nebezpečný - v pracovních záležitostech nedělejte změny, spíše se držte toho, co jste již získali. Zvláště mladší ročníky by se měly vyvarovat pokušení. Konstelace hrozí krizí a potížemi. Čas nepřeje ani investicím a půjčkám. Váhy druhého dekanu musejí jednat rovněž obezřetně, úplněk mají rovněž velmi nebezpečný - pozor při řízení automobilu, při fyzicky náročných sportech, riziko zranění poroste. Stejně tak se ale zvýší i vaše pečovatelské touhy, což nemusí být partnerovi proti mysli. Pro Váhy třetího dekanu je úplněk pozitivní - máte šanci stihnout pěknou řádku úkolů a povinností. Vaše píle bude oceněna, což vás povzbudí i v rámci osobní a intimní sféry.

Štír: Štíry prvního dekanu čeká úplněk velmi příznivý - život vám poplyne hladce jako hezký film, pocítíte radost i z činností, které jinak nepreferujete. I přecpaná tramvaj má své kouzlo, když vedle vás stojí krásná osoba. Štíři druhého dekanu mají úplněk velmi pozitivní - můžete se těšit na vylepšení pošramocené psychiky, vylepší se i vaše zdraví. Zmírní se i případné potíže - konflikty- v mezilidských vztazích. Také Štírům třetího dekanu úplněk přeje, je pro ně lehce pozitivní - v pracovní sféře budete odměněni po zásluze za vše, co jste v minulých týdnech udělali. Nepoctivost bude potrestána. Také pokud jste se přetěžovali či naopak nedělali nic, počítejte s problémy.

Střelec: Pro Střelce prvního dekanu je úplněk neutrální - zachovejte chladnou hlavu při nedostatcích svého protějšku. Nevyvolávejte hádky, nejednejte z pozice síly (ať již majetkové, profesní či fyzické). Zkuste si zahrát na nemohoucí a slabé, svých cílů dosáhnete snáze. Rovněž Střelci druhého dekanu mají úplněk neutrální - nemáte se čeho obávat. Zdravím jen pokvetete, pokud vás cosi trápilo, nebezpečí bude zažehnáno. Posilujte tělo, neuškodí vám malá dieta ani sportovní aktivity. Střelce třetího dekanu však čeká úplněk velmi nebezpečný - vaše zdraví bude podrobeno zkoušce. Díky síle a bojovnosti vše zvládnete, pokuste se ale o změnu v životosprávě. Radost vám udělají nějaké maličkosti.

Kozoroh: Pro zrozence prvního dekanu je úplněk velmi nebezpečný - pozor si dejte zejména v rámci zdraví. Nepřeceňujte síly, neholdujte návykovým látkám. Zdravý životní styl je nyní nezbytností. Kozorozi druhého dekanu musí rovněž počítat s velmi nebezpečným úplňkem - zaznamenáte nejspíš zdravotní potíže, které vás donutí přehodnotit dosavadní život a vyvodit důsledky. Nebojte se hledat nové způsoby, jak si život zpestřit. Zrozenci třetího dekanu mají úplněk neutrální - udělejte něco pro své zdraví. Doplňte vitaminy, naplánujte si preventivní kontrolu u lékaře.

Vodnář: Zrozenci prvního dekanu mají úplněk neutrální - můžete se spolehnout na své schopnosti a na to, že vaše snahy budou po zásluze oceněny. Nic by nemělo ohrozit pozici, kterou jste si vybudovali. Nesnažte se ale v pracovní sféře riskovat, nepouštějte se do změn, stavte na tom, co máte. Vodnáře druhého dekanu rovněž čeká úplněk neutrální - ve snech o kariéře se držte reality, neoddávejte se snění. Pozor na sklon k úniku od potíží pomocí alkoholu či drog. Nejvíce se bude dařit těm z vás, kteří působí v uměleckých profesích. Vodnáři třetího dekanu mohou počítat s úplňkem pozitivním- můžete si dopřát i to, co normálně nepřipadá v úvahu. Období přeje soudním sporům, dořešení dědických a majetkových záležitostí. Budujte si silnou pozici v kolektivu, hodně tím získáte.

Ryby: Zrozencům prvního dekanu úplněk přeje, mají ho velmi příznivý - pocítíte příliv energie, intuice vám bude skvěle fungovat. Pocítíte radost, štěstí, spadne z vás tíseň či nejistota. Zlepší se i vaše zdraví. Pro zrozence druhého dekanu je úplněk pozitivní - máte šanci napravit předchozí chybné kroky. Ve vztahu k okolí zachovávejte určitý odstup. Dařit by se vám mělo při obchodování. Ryby třetího dekanu by měly být ve střehu, úplněk je pro ně velmi nebezpečný musíte se rozhodnout, co pro vás znamená víc, co je důležitější, nemůžete sedět na více židlích najednou, jak se říká.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141213
DnesDnes364
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2097
Tento měsícTento měsíc6367

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice