3801vkladBERAN (21. 3. - 20. 4.)

Stálost, Touha

Nezkoušejte nic řídit, mít dění pod kontrolou. Probudí se ve vás potřeba mít kolem sebe fungující věci, zároveň ale i chuť právě tohle učit ostatní. Ne všichni ovšem budou nastaveni na

vaši notu a mohou se vzpírat, což je i pochopitelné. Hledejte tedy klid především v sobě, vytvořte si vlastní fungující svět. Postačí, pokud si ujasníte své touhy a přání. Budete mít cíl a možnost si za ním jít, aniž byste k tomu nutili všechny okolo.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Peníze, Cesta

Dostane se vám možnosti finančně si polepšit, i když ne nějak razantně. Ovšem i menší obnos vám přinese radost. S tím ale i touhu vrhnout se na novou životní etapu, která se před vámi brzy otevře. Zde bude nutné dobře hospodařit, abyste také rychle nezjistili, že už vlastně nemáte kam dál kráčet. Využijte tedy příležitosti s rozumem a zařiďte si nová život. Navažte také nové kontakty, nyní potkáte spoustu zajímavých lidí.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Kněz, Vdova

Čekají vás situace, se kterými si budete sice muset poradit sami, ale máte nad sebou ochrannou ruku. Vesmír vám vyloženě přeje, využijte tedy jeho náklonnosti a jděte naproti všemu, co vás potká. Klidně se poraďte, i když rady nad zlato k vám zrovna proudit nebudou. Ale vzkazy „shora“ zcela určitě přijdou. Očekávejte různá znamení, signály, které bude potřeba rozklíčovat. Když ovšem budete naslouchat pozorně, najdete tzv. vesmírnou navigaci.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Štěstí, Smutek

Budou se u vás střídat nálady, psychika se ukáže jako vyloženě nestabilní. Vše je ovšem dáno vaší minulostí, od které se neumíte odpoutat. Zkuste tedy za vším, co se stalo, udělat silnou čáru. Nikam se už nevracejte, žijte s vědomím, že co se stalo, mělo nejen svůj důvod, ale nejde již odestát. Poučte se, nedělejte stejné chyby, žijte více přítomností. Dokonce ani budoucnost nyní není důležitá. Pak očekávejte i klidnější dny.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Věrnost, Myšlenky

Vaši blízcí, partneři a všichni, kdo k vám mají nejblíže, oceňují vaši péči a sounáležitost. Otázkou je, zda také zbývá něco pro vás. Položte si otázku, zda se nezabýváte druhými příliš, nebo jste jim dokonce neobětovali celý život. Pak začněte některé věci měnit, klidně od základů. Okolí můžete svým přístupem trochu zaskočit, dokonce se mohou objevit i výčitky. Ale nenechte si nikdy vzít nic z toho, co je vaše, co chcete jen vy, jděte si za svými sny.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Dům, Neštěstí

Vaše zajeté koleje, fungující věci, mohou narušit události, které nebudou úplně příznivé. Vesmír tím ale dává najevo jediné, a to nutnost něco změnit. Příliš dlouho stojíte na místě, příliš lpíte na tom, co vám již nic nedává. Nebojte se jít naproti novým věcem, neberte nic z toho, co se přihodí, jako životní tragédii. Jen se nechte unášet proudem energie, která kolem vás proudí. Rychleji se dostanete přesně tam, kde být už nějaký čas máte.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Kněz, Štěstí

Měsíc nemůže být lepší, vše se bude odehrávat přesně tak, jak chcete, vesmír vám přeje. Zároveň od vás ale něco očekává. Chce pokoru, chce, abyste se dokázali podělit o vše, co máte. Užívejte klidně všeho, čeho se vám dostane, zároveň nezapomeňte také vždy poděkovat. Jen tak si udržíte vstřícnost vyšších sil, jen tak se k vám bude dostávat hodně dlouho to pozitivní. Můžete stavět na velmi zajímavých základech.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Zloděj, Důstojník

Měsíc vás trochu vyzkouší. Hlavně z toho, jak se díváte na svět kolem sebe, jak vnímáte nečekané situace. Ne za vším stojí ostatní, a i když skutečně stojí, stále jste pány sebe sama jen vy. Necháte se znervóznit tím, jak k vám jiní přistupují? Podléháte vzteku, když se nedaří? Zkuste se zamyslet a položte si ruku na srdce. Nejspíš totiž hledáte neustále viníky tam, kde vůbec nejsou. Uvědomte si, že občasná sebekritika je také nutná.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Dopis, Zlost

Měli byste se nad sebou trochu zamyslet. Některé události prožíváte až příliš, dokonce i takové, které si vaši pozornost vůbec nezaslouží. Zbytečně se rozčilujete tím, co nemáte možnost změnit, vydáváte energii tam, odkud se vám nevrací. Naučte se vypínat, odpočívat a tzv. čistit hlavu. Především od všech negací. Hrozí vám nejen zdravotní problémy, navíc zbytečně, ale i vyhoření a nechuť do života. Postačí, když se budete umět radovat.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Cesta, Myšlenky

Stojí před vámi velké změny, do pohybu se dává nespočet událostí, které vás nenechají ani na chvíli v klidu. Něco z toho ovlivnit nejde a bude potřeba se rychle zorientovat. To dokážete jen klidnou myslí a čistou hlavou. Zbytek je na vás. Měli byste tedy naprosto přesně vědět, co skutečně chcete, co je vám blízké. Uspořádejte si nyní priority a dejte prostor všemu, po čem toužíte. Máte možnost si splnit nejeden sen a klidně myslete ve velkoryse.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Faleš, Kněz

Vše, na co sáhnete, se může podařit, zároveň byste měli jednat upřímně, a to hlavně směrem k sobě. Jste skutečně svým pánem? Opravdu se nehoníte jen za ziskem? Tyto otázky budou na pořadu dne a sáhnout si do svědomí bude nutné. Všichni bychom měli mít víru, měli bychom věřit tomu, co děláme. Pak si dobře prohlédněte svou tvář v zrcadle a zeptejte se sami sebe, co je pro vás tou nejvyšší autoritou. Je totiž docela možné, že zjistíte pravdu. Může být trochu bolestivá, ovšem nikdy není pozdě začít něco změnit.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Naděje, Zábava

Je na čase se zabývat hlavně svou osobou, umět se odpoutat od všeho, čeho máte dost. Vaše touhy a různá přání by měly nyní dostat jasnou a reálnou podobu. Zaměřte se na vše, co vás baví, u čeho přicházíte na jiné myšlenky. Zde se mohou odehrávat velké věci. Vaše koníčky můžete dostat na vyšší úroveň. Mohou vám dokonce vydělávat peníze. Chce to jen více odvahy a také chuti na všem intenzivně pracovat.

(kuč)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134640
DnesDnes191
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1544
Tento měsícTento měsíc8063

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice