2806orákulyBeran

Cíl, Záměry

Měli byste dobře zvážit, kam chcete jít a také trochu zrekapitulovat, kudy se ubíráte. Je totiž dost možné, že nejednáte podle toho, co skutečně chcete. Možná jste

příliš v zajetí systému, možná pod tlakem okolí. Myslete ovšem hlavně na sebe, na své štěstí a touhy.

Býk

Velikost, Neomezení

Nebojte se dát svým snům jasnou a konečnou podobu. Pak si za nimi jděte. Je možné, že vás osud na vaší cestě bude směřovat, ale naslouchejte jeho snahám vás krotit. Vše je totiž o správném načasování a také o správných lidech, které máte na své cestě potkat.

Blíženci

Zkoušky, Klid

Odpoutejte se od minulosti, nechte za sebou vše, co se již stalo a nejde odestát. Vycházejte z přítomnosti, těšte se na budoucnost. Máte-li někomu odpustit, udělejte to. Pro vás tento krok znamená naprosté osvobození a uvolnění vazeb. Nic vám pak nebude bránit v posunu vpřed.

Rak

Maska, Identita

Jak dobře znáte sami sebe, své pravé já? Zastavte se a popřemýšlejte o sobě. Nezabývejte se druhými, neberte v úvahu jejich cíle, vnímejte jen sebe. Pokud nemáte něco pod kontrolou, příčinou je konání ve jménu davu a nutnosti jít s ním. Hledejte své vnitřní dítě, to vám napoví.

Lev

Naděje, Izolace

Ten, kdo vám brání jít dál, jste jen vy sami. Je nutné si říci, co konkrétně vás omezuje. Strach? Okolí? Blízcí lidé? Až budete znát odpověď, nebojte se postavit konkrétnímu omezení. Nebuďte ale příliš bojovní, postačí, když svůj záměr osvětlíte a obhájíte.

Panna

Počátek, Zvrat

Je potřeba jít úplně jinudy, běžte tedy naproti změnám, nebraňte se jim. Je zbytečné je odmítat. Osud vás chce mít jinde, na tom toho mnoho nezměníte. Nikdy vám nechce ublížit, jen hledá různé způsoby a cesty, jak vás popostrčit. Nechte se tedy vést.

Váhy

Nespokojenost, Alternativa

Měli byste skutečně vědět, co chcete. Vaše myšlenky často bloudí cestou necestou, nejste schopni si ujasnit priority. Pokud ale máte být spokojení, právě tohle je základem. Nebojte se říci jasné ne všemu, co již nechcete a ještě ráznější ano tomu, co je vám milé a blízké.

Štír

Odloučení, Vzdálenost

Budete se muset trochu zaměřit na své ego. Nejspíše ho uplatňujete i tam, kde byste měli naopak naslouchat a učit se. Pokud nepřijmete fakt, že i vy se můžete mýlit, kolem vás se rozhostí nepřátelské prostředí, které se bude dál prohlubovat. Není nutné si dělat nepřátele.

Střelec

Uklidnění, Osvobození

Vždy, když něco chcete prosadit, věřte, že vstřícným přístupem dosáhnete velkých věcí. Křikem a dupáním toho moc nezmůžete, dokonce můžete okolí připadat směšně. Emotivním přístupem nic nezískáte. Zaměřte se na pozitivní myšlenky, veďte dialog, naslouchejte.

Kozorožec

Samota, Odloučení

Pamatujte, že ten kdo se bojí samoty, se bojí hlavně sám sebe. Naučte se tedy žít se sebou, měli byste si porozumět, pokud chcete rozumět i ostatním. Okolní svět pochopíte jen když budete vnitřně srovnaní. Je potřeba nutná dávka sebelásky, sobectví a pokoru dejte do rovnováhy.

Vodnář

Matka, Ochrana

Vychováváte druhé, ukazujeme jim cestu, ale musíte vědět, že jednou odejdou a půjdou po té své, kterou možná ani neschválíte. Nemůžete ochránit všechny, nemůžete spasit svět. Proto dejte svým blízkým požehnání a sledujte, jak je učí samotný život. Oni vědí, že tu pro ně pořád jste.

Ryby

Péče, Ovládání

Nemůžete mít vše pod kontrolou, nemůžete vše řídit. Dalo by se říci, že stejně vyhraje vždy osud, vy mu buď jen pomáháte nebo odporujete. Snadnější je ovšem jít s ním ruku v ruce, nebránit se jeho zásahům. Má s vámi, nakonec, ty nejlepší úmysly. To mějte na paměti.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139849
DnesDnes84
VčeraVčera220
Tento týdenTento týden768
Tento měsícTento měsíc1254

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice