2701babylonsky 1Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí

z tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

Beran – Haoma

Můžete dosáhnout výrazných úspěchů, bude však potřeba vylepšit vztahy s některými lidmi ve vašem okolí. Třeba se v myšlenkách vraťte i do minulosti a zavzpomínejte, proč to mezi vámi a někým poměrně zkušeným skřípe. Mnohé se objasní.

Býk – Zurvan

Sázejte na poctivost , nemá smysl vymýšlet výmluvy, hledat nějaké okliky. Dělejte vše poctivě, jednejte s každým upřímně a je velmi pravděpodobné, že tento měsíc bude pracovně patřit k nejúspěšnějším v tomto roce.

Blíženci – Naum

Bylo by rozumné doladit plány na léto a rozhodnout se, kolik času na odpočinek a pořádnou relaxaci si můžete dovolit a stejně tak i financí. Každopádně počítejte s tím, že s sebou musíte vzít své nejbližší, kteří o dovolenou s vámi velmi stojí.

Rak – Enki

Podle všeho budete řešit několik výhodných nabídek, jak uložit peníze. Postupujte podle finančních možností a rezerv, které si musíte nechat na normální fungování domácnosti a jako zálohu na nečekané výdaje. Nyní poslouchejte rozum.

Lev – Verethragna

Na začátku měsíce budete mít spoustu energie a pozitivního myšlení. Využijte toho pro zlikvidování restů nebo k plánovaní nových cílů. Později totiž bude vaše mysl nastavena spíše melancholicky a pocítíte zvýšenou únavu.

Panna – An

Budete muset obětovat trochu více úsilí, aby to, co děláte normálně, mělo stejné výsledky, na které jste zvyklí. Poněkud náročnější může toto období být pro ty, kteří podnikají. Popřemýšlejte o dovolené nebo alespoň o volném víkendu.

Váhy – Mithra

Nastane skvělý čas pro zahájení nějakých nových aktivit a velkých rozhodnutí znamenajících výraznou změnu ve vašem životě. Může být jak pracovní, tak v oblasti vztahů přátelských či rodinných. Obecně máte možnost nastartovat něco výjimečného.

Štír – Enlil

Přemíra starostí, kterými se zbytečně zabýváte, vám může přinést jen bolesti hlavy. A ty se minimálně v první půlce měsíce určitě dostaví. Máte několik možností řešení. Vezměte si dovolenou, vyřešte problém nebo jej tzv. odsuňte na vedlejší kolej.

Střelec – Ahura Mazda

Cokoli v tomto období začnete dělat, to vám půjde skvěle od ruky. Podle všeho vám výsledek může trochu zkazit fakt, že čas od času propadnete lenoře a usilovně pracovat se vám nebude moc chtít. Možná by bylo ale škoda nevyužít těchto plodných dní.

Kozorožec – Váju

Bylo by rozumné, kdybyste svůj červnový jídelníček opřeli hlavně o sezónní ovoce a zeleninu, a také mysleli na oddych. Jinak byste mohli pocítit nedostatek energie v podobě zdravotních obtíží. Již delší dobu totiž tzv. jedete na rezervu.

Vodnář – Apam Napát

Minulost nechte minulostí, stejně na ní nic nezměníte. Vše, co se událo, mělo smysl v tom, že jste měli učinit nějaké poznání, které vás posune dál ve chvíli, kdy bude třeba jednoznačného rozhodnutí. Pak budete moci využít svých zkušeností.

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Láska vás může nejen inspirovat, ale také posílit při vašem rozhodování. A to, že hory přenáší, bude v tomto období platit především pro vás. Poděkujte proto svým nejbližším za pomoc a podporu, dostane se vám jí opravdu plnou měrou.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141224
DnesDnes89
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden89
Tento měsícTento měsíc6470

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice