penzeKonstelace v kontextu s ekonomikou hodnotil Richard Stříbrný.

+ 4. června – trhy ještě ovlivňuje pozitivně působící chronom Venuše s Jupiterem i s Neptunem. Je vhodný čas na nákupy luxusního zboží a módních doplňků. Pozitivně se

odrazí i v cenách akcií firem produkujících lihové i nealkoholické nápoje či ceny ropy a ropných derivátů.

+ 5. až 8. června - kvůli složitým chronomům Slunce, Merkuru a Neptunu se naopak mohou rozkolísat ceny ropy a vodárenských společností, stoupne riziko podvodů.

+ 14. až 16. června - přichází pro byznys méně příjemná kvalita času. Lidé budou nervózní, mohou reagovat unáhleně na různé podněty. V přírodě nelze vyloučit zemětřesení, sesuvy půdy či závaly v dolech.

+ 18. až 23. června - dění na burzách ovlivní pozitivně působící chronomy, které přejí investicím do nemovitostí, do akcií firem potravinářských koncernů. Mohla by panovat tzv. býčí nálada.

+ 26. až 30. června - větší napětí mezi úsekem Raka a Kozoroha či Býka a Lva zvýší též riziko teroristických útoků. Extrémisté se pokusí svými výroky a činy rozdmýchat doutnající válečné konflikty. Ve světě může řádit ohnivý a zemský živel, což může rozkolísat ceny surovin. Vyloučit nelze výbuchy sopek nebo zemětřesení. Stoupat bude i četnost dopravních nehod.

Speciálně pro Českou republiku bude náročné období mezi 7. až 10. červnem. Opatrnost je na místě. V této době mohou naši veřejnost pobouřit násilné trestné činy a loupeže. Mimo tyto dny by to však červen měl být pro naši republiku z pohledu ekonomického i politického celkem úspěšným měsícem. Naše ekonomika může dostat dobré impulzy, lidé by měli být schopni a ochotni uspořené peníze investovat i do riskantnějších projektů.

www.stribrny.cz

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134637
DnesDnes156
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1509
Tento měsícTento měsíc8028

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice