1206osudBeran

Kostky říkají: 4 + 3 + 2 = 9

Než něco podniknete, nechte si projít hlavou všechny kroky. Není vhodná doba k ráznému a riskantnímu řešení. Vaše devítka je sice velkorysá a obětavá, ale umí být

velmi arogantní. Dejte raději na první čtyřku, která vás podpoří ve stabilitě.

Býk

Kostky říkají: 4 + 6 + 5 = 15

Emoce s vámi budou hýbat více než kdy jindy. Kroťte ale své vášně, mohou vám způsobit nejeden problém. Narazíte-li na neřešitelnou situaci, dejte si načas, řešení se objeví, jen později. Pětky tentokrát pomohou v přizpůsobivosti a odvaze.

Blíženci

Kostky říkají: 5 + 5 + 6 = 16

Hrozí mnohá nebezpečí, ale jen proto, že do všeho jdete příliš po hlavě. Pozorujte okolí, sledujte situaci, vaše chvíle přijde. Chce to jen více trpělivosti. Pětky jsou sice zvědavé a odvážné, ale šestka je klidná a nemá ráda překotné jednání.

Rak

Kostky říkají: 6 + 3 + 1 = 10

Něco vás bude nutit jednat, starat se, pomáhat. Otázkou je, zda o vaši aktivitu je skutečně zájem. Měli byste vždy dobře vyhodnotit, zda se vás situace skutečně týká a co pro ni můžete udělat. Desítka s sebou totiž může nést nejednu komplikaci.

Lev

Kostky říkají: 6 + 5 + 1 = 12

Může vás dost unavovat současná situace, vše, co se kolem vás, potažmo ve světě, děje. Nenechte se zneklidnit tím, co slyšíte, hledejte skutečnou pravdu. Šestka je velmi soucitná, pětka pro změnu dost zvědavá. Dejte na jedničku, v ní je vše, co je jen vaše.

Panna

Kostky říkají: 4 + 3 + 1 = 8

Očekávejte vyvážený měsíc, který s sebou nese nejednu finanční příležitost. Nepouštějte se ale do více věcí najednou, ujasněte si priority, jinak se brzy ztratíte a zisk vás mine. Čtyřka je pracovitá a přesná, dejte na ni. Trojka přináší nápaditost.

Váhy

Kostky říkají: 4 + 2 + 3 = 9

Vše, co započnete, se skutečně i podaří. Měli byste ale také dotahovat rozjednané aktivity do konce. Jinak sklidí ovoce vaší snahy někdo úplně jiný. Devítka je totiž velmi velkorysá, možná až příliš. Dvojka má v sobě spoustu intuice, zaměřte se na ni.

Štír

Kostky říkají: 2 + 4 + 1 = 7

Není čas na odpočinek, doba si žádá akci a spoustu práce. Máte ale možnost si výrazně polepšit, i když ne hned. Buďte trpěliví a rozvážní. Sedmička vás v myšlení podpoří, navíc je vyloženě inteligentní a vyrovnaná. Dvojka a čtyřka jsou klidné a stabilní.

Střelec

Kostky říkají: 2 + 2 + 1 = 5

Máte dostatek energie, proto se pusťte do práce. Dokončení rozdělaných záležitostí pro vás bude hračkou. Pětka je velmi energická a odvážná, ale může být nezodpovědná a svést vás z cesty. Ve všem vás podpoří dvojky se svým klidem.

Kozorožec

Kostky říkají: 6 + 1 + 1 = 8

Zaměřte se na slušnost a empatii, právě tyto vlastnosti vás nyní mohou posunout přesně tam, kde chcete být. Emocemi a zbrklým jednáním nikam nedojdete. Osmička je velmi spravedlivá, ale zároveň umí být i chamtivá a bezohledná.

Vodnář

Kostky říkají: 1 + 3 + 2 = 6

Očekávejte neustálé rozhodování a spoustu nejistoty. Vše ale pramení z vašeho probuzeného strachu z budoucnosti jako takové. Myslete více na přítomnost. Dejte proto na trojku, která je nápaditá a veselá, ale také na číslo dvě a jeho klid.

Ryby

Kostky říkají: 4 + 4 + 3 = 11

Probudí se vaše ego, bude však nutné hlídat jeho míru. Pokud se nenecháte unést jen jedničkami, můžete si polepšit. Vaší oporou jsou tentokrát umocněné čtyřky se svou přesností, ale také rozvážností. Trojka se zase velmi ráda inspiruje jinde.

(kuč)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141213
DnesDnes361
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2094
Tento měsícTento měsíc6364

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice