Věž, Slunce, Viselec

Měli bychom se připravit na velké změny, očekávejme skutečně radikální obrat v životě. Je ale potřeba nechat vše již nefunkční za sebou. Nebojte se tedy dát prostor všemu, co se nabídne, byť se to z počátku nebude vyvíjet podle vašich představ. Je nutné vědět, co skutečně chcete, dostanete možnost jít si za svými cíli, není ale příliš času k

tomu rozmýšlet se. Osud jedná a jak je známo, nebývají to mnohdy ty nejsnazší cesty. Pokud tedy budete vědět kudy se má ubírat v budoucnu váš život, o to snadněji vše půjde.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Velekněz

Máte před sebou sice skvělý měsíc, ovšem bude potřeba se také více snažit. Na odpočinek moc času není, nenechte si utéct nic z toho, co se nabídne. Do všeho zkuste alespoň nahlédnout, udělejte si rychlý úsudek, a pokud bude vše podle vašich představ, neváhejte. Pozor ale, abyste energii netříštili příliš, zvolte dobře jen to, co vám zavelí nitro a srdce.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Velekněžka

Dejte více na svou intuici a zvídavost. Obojí vás může dovést na hodně zajímavá místa. Vaše duše ví co chcete, tak jí věřte a nyní věnujte dostatek pozornosti. Na své cestě se navíc můžete i mnohému naučit. Pozor na nutkání vymýšlet, jak druhému vrátit něco, co vám přijde špatné. Vesmír pracuje na plné obrátky, nechte ho tedy jednat. Nic již nezůstane skryto a utajeno.

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Mág

Uplatněte svou vůli, ale pozor na sebekontrolu, situace budou vyžadovat akci, ale zároveň i promyšlení. Při hektickém jednání totiž můžete udělat zbytečnou chybu. Nebo se můžete posunout o pořádný kus kupředu. Učte se, všímejte si všeho a každého, koho potkáte. Pokud plánujete jakékoli vzdělávání, je pro to skvělý měsíc. Vaše volba by měla být správná.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Blázen

Buďte spontánnější, neobávejte se tolik toho, co může přinést budoucnost. Pokud se necháte ovlivnit tím, co vše se může stát, neuděláte-li krok dopředu, může vám uniknout doslova životní šance, což by určitě byla škoda. Své závazky berte vážně, utíkat před něčím by se vám mohlo vymstít. Jděte tedy klidně za svým snem, ale myslete přitom i na druhé.

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Smrt

Osud má s vámi jisté plány a určitě se nebude dotazovat, zda se vám jeho jednání líbí či ne. Nadechněte se a vykročte. Pamatujte, že žádná situace není neřešitelná, i když si nejste jisti postupem, vždy nějaká cesta je. Planety vám nabídnou možnosti a ukáží způsob, jak vše řešit. A nakonec budete více než spokojeni. Pokud sami cítíte, že je potřeba se konečně posunout, jděte.

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Poustevník

Měli byste se zamyslet a přehodnotit svůj život. Určitě i razantnějším způsobem. Nechte si čas na rozmyšlenou, ale pozor, aby tato doba nebyla příliš dlouhá. Jen neriskujte, své kroky dopředu promyslete. Nebojte se poradit, svěřte se klidně se vším, co vás již delší dobu trápí. Dostane se vám rady, která vám může hodně pomoci. Je čas vhodný také na studia.

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Vůz

Překážky budete sice zdolávat poměrně snadno, ovšem pozor na rychlost, jakou půjdete kupředu. Mohlo by vám leccos uniknout nebo byste ztratili souvislosti. Nic nezkazíte tím, když se občas zastavíte a rozhlédnete. Také pozor na to, kam vlastně jdete. Na konci vaší cesty bude určitě překvapení, otázkou ale zůstává, zda k vaší spokojenosti či naopak.

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Ďábel

Je sice v pořádku být oddán svým cílům a stát si za svými názory, ale otázkou je, za jakou cenu. Zamyslete se, nejspíše totiž někomu křivdíte, neposloucháte jeho argumenty. Volte komunikaci, emoce nechte stranou, buďte klidnější. Dostát svému můžete i bez toho, aniž byste za sebou nechávali rozčarování. Později byste totiž mohli litovat, cesta by mohla být obtížnější.

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Císař

Převládá u vás rozum, stojí vysoko nad city, a díky tomu můžete snadno dosáhnout všeho, po čem toužíte. Je třeba se jen zeptat, zda něco důležitého nepřehlížíte díky tomu, jak jste momentálně nastaveni. Vedle vás může trpět důležitá osoba, nebo si toho na sebe berete příliš. Obojí byste měli dobře zvážit. Až přijde čas sklizně, mohli byste zjistit, že jste na ni úplně sami.

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Mírnost

Nikam nespěchejte, není důvod. Hledejte rovnováhu, buďte trpěliví a ukáznění. Přílišnou snaživostí byste mohli mnoho pokazit, vrátíte se zbytečně na začátek. Je čas se rozhlížet, klidně komunikovat a vyslechnout názory všech kolem. Získáte ucelený pohled, nic vás nepřekvapí. Pozor ale na lenost a také náladovost, především v obchodních záležitostech.

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Měsíc

Ve vašem okolí pravděpodobně nepanuje příliš vstřícná atmosféra. Nenechte se něčím zaskočit, překvapit. Naštěstí jste schopni rozpoznat nebezpečí a také se mu účinně bránit. Určitě ne ale tím, že zvolíte boj. Naopak, buďte klidní, jednejte promyšleně, snažte se hodně komunikovat. Tak odhalíte nejen nepřítele, ale také jeho záměry, které můžete hladce překazit.

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Soud

Jsou nutné změny, kolem vás nejspíše již k nějakým zásadním dochází. Sledujte dění, nebuďte zbytečně nervozní a špatně naladění. Je jen potřeba dát průběhu událostí potřebný čas. Vaše doba přijde, nemusíte se bát, že vám něco unikne. Karma si žádá své, tak jí dejte vše, co chce. Vezme si to stejně, ale můžete ze všeho vyjít se vztyčenou hlavou.

(nak)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139849
DnesDnes79
VčeraVčera220
Tento týdenTento týden763
Tento měsícTento měsíc1249

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice