Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „V tomto týdnu se posel Bohů - Merkur - dává již do přímého běhu ekliptikou ve znamení Berana, avšak bude ještě velmi pomalý a navíc se drží po celý týden v napěťové vazbě s obávaným pánem času - Saturnem - ve znamení Kozoroha. Výsledná koaliční jednání se sice mohou posunout

kupředu, ale pouze ztuha. Znepřátelené státy a rozhádaní jedinci se mohou zakopat na svých pozicích a vylézat z nich pouze velmi neochotně. Světu může tato méně příjemná konstelace přinést zemětřesení, sesuvy půdy, závaly v dolech, zřícení budov a velké dopravní zácpy, které budou kulminovat v pátek odpoledne, kdy kvadrát doplní na poloviční kosmický kříž Luna ve znamení Vah. Dění na našem území ale pozitivně v tomto týdnu ovlivní tranzitující Neptun ve znamení Ryb. Vytvoří trigon s Jupiterem v horoskopu republiky ve znamení Raka. To může přinést úspěchy našim umělcům a dá se předpokládat, že kreativní lidé budou líbáni múzami. Český národ by měl dostávat pozitivní duchovní a kulturní impulzy.“

Podrobnější náhled

Pondělí a úterý: Luna postupuje až do úterních 22.40 hodin královským znamením Lva. To přeje zábavám všeho druhu a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.

Středa až pátek: Zejména ve středu a pak v pátek ve druhé půli dne lze očekávat dopravní zácpy, kvadrát mezi Merkurem a Saturnem zpomalí tok informací a výměnu zboží.

Sobota a neděle: V těchto dnech se ocitne Slunce pohybující se znamením Býka v harmonickém spojení se silným Saturnem ve znamení Kozoroha. Tedy co bude v těchto dnech započato, mělo by mít dlouhodobě pozitivní účinek na průběh budoucích dějů. Dny přejí koupi či prodej nemovitostí a zboží trvalejší hodnoty.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141352
DnesDnes146
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1376
Tento měsícTento měsíc7757

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice