BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Naděje, Zlost

Málo si věříte, dokonce i se svým okolím máte problém. Proč hledáte všude nějaké intriky a schováváte se před možnými komplikacemi? Není důvod se obávat světa, neublíží vám, pokud vy sami to nedovolíte. Zamyslete se, zaměřte se jen na svůj život. Zeptejte se

pak, co můžete udělat jinak. Pokud změníte myšlení, změníte chod událostí a můžete si začít plnit sny. Záleží tedy jen na vás, jak se postavíte ke své budoucnosti.

 

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Věrnost, Smutek

Pevný svazek neznamená, že na svém partnerovi, potažmo lidech kolem sebe, budete až příliš viset. Dejte okolí prostor, zabavte se, zaměřte se na sebe a své koníčky. Všichni potřebujeme občas samotu a obklopovat se tím, co nás baví. Věřte, že když se na chvíli vzdálíte, neznamená to, že si lidé kolem vás budou myslet, že je nemáte rádi. Naopak, budete si vzácnější. Budete se mít na co těšit, komu sdělovat své zážitky. Dávejte, ale i přijímejte.

 

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

Peníze, Dopis

Měsíc bude ve znamení financí a prosperity. Měli byste si udělat ve svých penězích pořádek, jinak se nové nepohrnou. Máte možnost si docela výrazně polepšit, zároveň byste měli mít jasno v tom, co skutečně chcete. Do cesty vám přijdou nabídky a možnosti, které byste si ale měli nechat projít hlavou. Ne všechny budou takové, jak se nyní tváří. Na druhou stranu pozor na přílišné váhání, mohla by vám uniknout zásadní, možná životní, příležitost.

 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Zlost, Láska

Emoce s vámi budou cloumat, zkuste je tedy dostat pod kontrolu. Pamatujte, že bojem nic nezmůžete, ale ani příliš pozitivním přístupem. Věnujte se více meditacím, józe, dechovým cvičením. Vaše citové rozpoložení se tak rychleji dostane do normálu a pro své okolí přestanete být strašákem. Pomohou také procházky v přírodě a velký podíl na vašem klidu mohou mít i domácí mazlíčci. Pokud tedy žádného nemáte, popřemýšlejte o jeho pořízení.

 

LEV (23. 7. - 22. 8.)

Zpráva, Faleš

Ne vše, co se nyní dozvíte, bude pravda. Měli byste dát více na svůj vlastní pocit a vytvářet si svůj úsudek na základě zkušeností. Nehodnoťte tedy vše hned a už vůbec se nenechávejte ovlivnit řečmi ostatních. Hledejte pravdu, která nemusí být hned na první pohled zřejmá. Naučte se nechat věci a události plynout, nezasahujte do něčeho jen proto, že vás někdo varuje nebo vám ukazuje tu nejjednodušší cestu. Nepodléhejte zbytečnému strachu.

 

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

Vdovec, Vdova

Budete hledat zlatou střední cestu, nový směr. Otázku, zda je lepší jít známou cestou nebo hledat novou, si budete klást poměrně často. Nechte se tedy řídit instinktem, povede vás dobře, ale hlavně tam, kde byste měli být. Nové směry vás sice nalákají na lepší a snadnější kroky, ale pozor, později byste mohli být zklamaní. Vybírejte tedy ze všech možností jen ty, které vyhovují vám a s nimiž souzníte.

 

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

Dům, Zpráva

Vaše pevné základy by se mohly začít bortit, dostane se vám informace, která rozhýbe celý váš život. Nejspíše nepůjde o žádnou banalitu, srovnávat se budete muset s celkem zásadními změnami. Ale nepanikařte. Zachovejte chladnou hlavu, osud vás chce jen postrčit, možná dost významně, ale je potřeba začít jednat. Na místě jste stáli už dlouho, a abyste se mohli posunout dál, je nutné začít znovu a možná i úplně jinde a jinak.

 

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

Nepřítel, Nečekaná radost

Každý útok zvenčí se nyní ukáže jako ta nejlepší možnost otevřít vám oči. Vše zlé je k něčemu dobré, což nyní bude platit více než kdy jindy. Za nezdary poděkujte, na nepřátele se usmívejte, protože právě tohle vás posune o velký kus dopředu. Až se vše kolem vás uklidní, rozhostí se klid i ve vaší duši a poznáte, jak vypadá skutečná radost a uspokojení. Můžete si jednoduše gratulovat - před vámi jsou nevídané a neslýchané věci.

 

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

Nepřítel, Zlost

Přímo vedle vás je někdo, kdo to s vámi nemyslí dobře, může vám dokonce i výrazně škodit. Vztek byste ale měli potlačit a spíše se soustředit na klid a vnitřní vyrovnanost. Právě tím nejlépe odrazíte útoky a zároveň budete vědět, kdo konkrétně je tím „škoditelem“. Pak se můžete zařídit a takového člověka ze svého života jednoduše vyloučit. Pokud tedy udržíte emoce pod kontrolou, máte vyhráno a můžete začít znovu bez nepřátel.

 

KOZOROŽEC (22. 12. - 20. 1.)

Peníze, Věrnost

Hvězdy po vás budou chtít jediné - uvědomit si, co vše máte. A také vděčnost za to, čeho se vám už dostalo. Z mála se tvoří velké věci, vlastně nic nezačíná hned obřími rozměry, ale pomalu roste a sílí. Stejné je to s vašimi financemi. Buďte rádi za vše, co máte, vydávejte, nechte peníze proudit. Vrátí se vám zpět, ale potřebují dostatek energie. Nebojte se o ně, pohrnou se k vám „dobrovolně“. Nemyslete ale hned na velké poklady.

 

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

Smutek, Dar

Oprostěte se od minulosti, příliš vás táhne dolů a nedovoluje vám volně dýchat. Je jen ve vaší moci zpracovat vše, co se odehrálo v minulosti, zpět nelze nic vzít ani změnit. Smiřte se s tím, že je potřeba vše uzavřít a dál nenechávat nic, co by nad vám mělo moc. Svou budoucnost máte tedy ve svých rukou, můžete si připravit čistý stůl a jít dále bez zbytečné přítěže. Pak se můžete těšit na nové a velmi příjemné věci.

 

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

Vdovec, Dopis

Abyste si konečně polepšili, mohli si začít plnit sny a přání, bude nutné se spoléhat na sebe a svůj vnitřní hlas. Nejspíš vás nutí k poznání vyšší moci, což byste měli akceptovat. Pravdou je, že osud je náš velitel, on rozhoduje a bojovat s ním nemá smysl. Pokud se jím necháte vést a dáte možnost vesmíru ovlivňovat vaše kroky, vše půjde bez překážek a bez problémů. Nebojte se, včas poznáte, co vás čeká a nemine.

(kuč)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141224
DnesDnes88
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden88
Tento měsícTento měsíc6469

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice