Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Posel Bohů - Merkur - se ekliptikou v první půli tohoto měsíce pohybuje retrográdně ve znamení Berana. Navíc je v kvadrátu s obávaným Pánem času - Saturnem - ve znamení Kozoroha, což pravděpodobně poněkud zkomplikuje a zpomalí výměnu zboží i informací. Dají

se očekávat velká zpoždění v dopravě, v doručování balíků i zboží. Do potíží se mohou dostat jak logistické firmy, tak provozovatelé internetu. Velké napětí mezi znamením Berana a Kozoroha však také může světu přinést neblahé děje v přírodě - výbuchy sopek a zemětřesení, či ve společnosti - pokusy o inicializaci válečných konfliktů. Kompromisy mezi znepřátelenými národy či státy a mezi rozhádanými jedinci se budou hledat jen stěží. Na straně druhé je však zapotřebí zmínit pozitivní vliv silné Venuše, která se až do 24. dubna pohybuje znamením Býka, v němž vládne a bude aktivovat mírotvorné, pragmaticky uvažující proudy společnosti. Pro naši republiku je v tomto měsíci nejvýznamnější velmi pomalý tranzit Neptunu ve znamení Ryb, který uzavře velmi harmonickou vazbu (trigon) s Jupiterem republiky ve znamení Raka. Tato inspirativní konstelace by měla nastartovat duchovní a kulturní obrodu našeho národa.“

Podrobnější náhled

1. - 5. dubna: Tyto dny ovlivňují kvadratury mezi Sluncem s Merkurem a Marsem se Saturnem. Je vyšší riziko zemětřesení, výbuchů sopek, požárů a dalších dramatických dějů v přírodě i ve společnosti, které mohou negativně poznamenat světovou ekonomiku.

9. - 12. dubna: Astrologické klima se vylepší a konstelace budou ideální pro důležitá jednání, pro uzavírání svazků manželských. Také obchody by se měly hýbat a ve společnosti by měl panovat optimismus (Slunce trigon Mars republiky). Mezi ženským a mužským živlem to bude jiskřit (Venuše trigon Mars).

13. - 14. dubna: Venuše s Marsem v sextilu na Neptun povzbudí jedince, kteří jdou za svými sny.

17. dubna: Venuše vytvoří opozici na Jupiter. Pozor na svody a pokušení k utrácení za zbytné a příliš luxusní věci. Mars v Kozorohu v opozici k Jupiteru republiky v Raku nese zvýšené riziko mezinárodních sporů (obchodních i politických).

18. - 19. dubna: Slunce v konjunkce s Uranem v Beranu – štěstí přeje připraveným a odvážným, vhodné dny pro zahajování nových projektů.

23. - 24. dubna: Mars tvoří sextil s Jupiterem, tedy obchody se budou hýbat, produktivita práce poroste. Vhodné dny pro důležitá jednání, pro podpisy smluv a pro uzavírání obchodů.

25. dubna: Merkur se dostává do kvadratury se Saturnem – obchody i komunikace mohou poněkud váznout, dojde na zpoždění, zpomalení.

28. - 30. dubna: Slunce vytvoří trigon se Saturnem, což je výborná kvalita času pro koupi zboží trvalejší hodnoty či pro investice do nemovitostí.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141353
DnesDnes149
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1379
Tento měsícTento měsíc7760

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice