Astrolog Richard Stříbrný v souvislosti s astrologickým naladěním v týdnu od 26. června do 2. července upozorňuje: „Dominantní mundánní konstelací těchto sedmi dní je pohyb trojkonjunkce Slunce, Merkuru a Marsu znamením

Raka v trigonu na silný Neptun ve znamení Ryb. Výsledkem pak mohou být úspěšné pokusy o urovnání rodinných konfliktů, plánování dovolené po vodě či k vodě a dá se rovněž předpokládat, že se obecně budeme rádi pohybovat po historicky a archeologicky významných lokalitách.“

Podrobnější náhled

Pondělí a úterý: Obchody na našem území by se měly hýbat, lidé budou uvolněně a přátelsky komunikovat (Merkur tranzitující v trigonu s Merkurem republiky). Luna se bude v těchto dnech pohybovat znamení Lva, takže nuda nebude na pořadu dne.

Středa a čtvrtek: Zatímco ve středu budou dění v naší republice ovlivňovat harmonické konstelace, jež by měly přinést úspěchy na poli ekonomickém i v mezinárodních vztazích, ve čtvrtek se již přiženou pomyslná astrologická mračna, ze kterých může zapršet. Venuše pohybující se znamením Býka vytvoří kvadrát jak s Lunou republiky tak s Uranem republiky.

Pátek až neděle: O víkendu (i s ohledem na počátek prázdnin) dojde ke „stěhování národů“. Ten, kdo chce na dovolenou vyrazit po vlastní ose, by tak měl učinit spíše v pátek. V sobotu večer pak bude Luna v kvadrátu s Marsem, Venuše v kvadrátu se Saturnem republiky a v neděli odpoledne zase bude Luna v opozici na Uran, takže nehodovost poroste.

Kontakt: www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139977
DnesDnes143
VčeraVčera213
Tento týdenTento týden566
Tento měsícTento měsíc2535

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice