Beran

Očekávání, zvěsti

Vše je o správném načasování, o té nejlepší době. Osud sám určí, kdy je čas, a dá vám tak jasně najevo, že máte jednat. Nesnažte se nic uspěchat, výsledkem bude jen zklamání a smutek. Učte

se trpělivosti a odevzdání. Život pak bude snazší, lehčí, zcela zalitý sluncem.

Býk

Obavy, nebezpečí

Strach jen hubí, nutí k opatrnosti, brání v posunu. Změňte ho na výzvu, přijměte jej jako učitele k poznání sebe sama. Nic vás pak nemůže porazit, stanete se silnějšími a připravenějšími. Překážky jsou zde jen proto, abyste je zdolávali a odstraňovali z cesty.

Blíženci

Rovnováha, shoda

Musíte fungovat v celku, abyste dosáhli svých cílů, sami svůj záměr buď nezvládnete, nebo si cestu hodně ztížíte. Své ego trochu zkroťte, zvolte pokoru a jděte se skupinou, naslouchejte, učte se. Nesnížíte se v očích jiných. Vaše cesta tak brzy skončí, cíl je na dohled.

Rak

Iluze, faleš

Jste součástí systému, který určuje pravidla hry. Vede vás, nutí vás nějak jednat, konkrétně myslet. Vybočte z řady a podívejte se kolem sebe. Zvolte jiný úhel pohledu. Nejspíš budete překvapeni tím, co spatříte. Objevíte nový, úplně jinak fungující svět.

Lev

Rovnováha, soulad

Najděte ve svém nitru soulad. Dejte do rovnováhy tělo i mysl. Tyto dvě věci nemohou fungovat odděleně, patří k sobě. Pokud je začnete jednotit, stagnuje buď mysl nebo tělo. Plně funkčního celku dosáhnete stálou kontrolou jazýčku vah. Postupně dosáhnete trvalého stavu.

Panna

Přízeň, nepřízeň, štěstí

Hledáte čtyřlístky, sázíte, kupujete losy? Nezabývejte se tolik tím, co je dobré a co ne, vše se děje z nějakého důvodu. Smysl bytí pochopíte jen tehdy, přestanete-li dávat věcem a událostem punc. Nehodnoťte, nesuďte, pozorujte. Štěstí nenajdete, je to stav mysli.

Váhy

Jasný směr, oddanost

Okolí vás bude vždy varovat, možná i odrazovat. Všichni ale vycházíme ze svých zkušeností, znalostí, moudrosti. Někdo je odhodlaný, někdo ne. Nenechte si namluvit nic, co vám ení vlastní. Jděte za tím, co chcete, kam chcete. Nedívejte se dozadu, ale vždy jen před sebe.

Štír

Lehkost, osvobození

Je čas se zamyslet nad smyslem života. Kolik věcí děláte mechanicky, protože tak se to dělá, tak se to po vás chce? A co chcete vy? Položte si jasnou otázku, a pak myslete na všechno, co byste mohli dokázat a zažít na cestě za svým vlastním snem a přáním.

Střelec

Trpělivost, očekávání

Osud má s vámi jasné plány, ukazuje vám cestu. Možná ale tak jasně, že jdete kupředu příliš netrpělivě. Vše má ale dané načasování, je neměnné. Nezasahujte do událostí, karma si své stejně vždy udělá tak, jak chce, bez ohledu na to, co chcete vy.

Kozorožec

Minulost, vzpomínky

Co se stalo, nejde změnit. Můžete zavzpomínat, poučit se, nic víc. Nechte minulost za sebou a jděte dopředu, tam je váš cíl. Na své cestě potkáte spoustu lidí, poznáte mnoho míst a zažijete nejedno dobrodružství. Žijte hlavně přítomností, tím si určujete směr a volíte cestu.

Vodnář

Důvěra, soukromí

každý má svá tajemství, máte je zcela jistě také. Střežte je. Pokud si ale myslíte, že je musíte někomu svěřit, učiňte tak. Dobře ale volte komu, myslete na riziko s tím spojené. Než tedy začnete mluvit, zamyslete se. Vše má být ukázáno v ten pravý čas.

Ryby

Úhel pohledu, dobré a špatné

Kde je pravda a kde lež? Jedná se o věčnou otázku, která tu byla, je a bude. Soudit je snadné, jde o úhel pohledu. Každý se na situaci dívá z toho svého. Než si vytvoříte názor, přemýšlejte. Vyslechněte všechny strany, až pak se rozhodněte.

(nad)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134645
DnesDnes240
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1593
Tento měsícTento měsíc8112

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice