Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: „Bezesporu nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto týdne (od 19. do 25. 6.) je vstup Slunce do znamení Raka, k němuž dochází ve středu 21. června v 6.24 hodin SELČ, je to čas letního slunovratu. Horoskop

sestavený pro tento okamžik a pro souřadnice hlavního města pak podbarvuje dění v dané lokalitě po nejbližší tři měsíce - do podzimní rovnodennosti (do vstupu Slunce do znamení Vah). Z horoskopu sestaveného pro Českou republiku je zřejmé, že nadcházející léto by nemělo být na našem území příliš horké ani suché. Úroda poněkud poničená dubnovými mrazy by měla dobře dozrávat a tento ročník vína by měl být nikoli co do objemu, ale spíše kvalitou, nakonec nadprůměrný. Celkově lze předpokládat, že v následujícím čtvrtletí lidstvo dostane velkou šanci zakopat válečnou sekeru a spíše se věnovat kultuře, umění a duchovnu než válčení. (Neptun ve znamení Ryb v harmonii s Venuší a s Lunou ve znamení Býka). Na naší planetě mohou vzniknout umělecká díla nadčasového významu sbližující lidi bez rozdílu náboženského vyznání a sociálního zřízení. Bohužel, je v tomto horoskopu kvadrát mezi Marsem ve znamení Raka a Jupiterem ve znamení Vah, což může vyvolat obchodní války a vypovídání ekonomických a politických smluv. Z hlediska astrokartografického nelze vyloučit zemětřesení v oblasti Nového Zélandu, západní Kanady, severovýchodu USA a západu Jižní Ameriky, kde se ocitá Saturn vycházející či kulminující. Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou však vcelku harmonické a dají se očekávat úspěchy na poli mezinárodních vztahů i ve sféře ekonomické.“

Podrobnější náhled

Pondělí a úterý: Slunce spolu s Merkurem budou postupovat ekliptikou v konjunkci na konci znamení Blíženců. Lidé by měli uvolněně a vesele komunikovat, nuda nebude na pořadu dne.

Středa a čtvrtek: Ve středu se mění astrologické klima, jelikož nejprve v 6.24 hodin opouští vzdušné znamení Blíženců Slunce (nastává tak slunovrat ) a v 11.57 hodin jej bude následovat i Merkur. Výsledkem pak může být méně vzdušné a vlhčí klima. Lidé by měli být citlivější a více myslet na své blízké, méně na zábavy.

Pátek až neděle: O víkendu by doprava na našem území neměla váznout a dají se očekávat úspěchy našich obchodníků, ekonomů, prodejců realit a sportovců. Výjimkou je astrologická situace v pátek mezi 13.30 16 hodinou, kdy se Luna v Blížencích ocitá v opozici na Saturn ve Střelci, a v neděli mezi 19. a 21. hodinou, kdy bude Luna v Raku v kvadrátu na Uran v Beranu. V sobotu ve 4.30 hodin nastává novoluní ve znamení Raka, a to je ideální čas pro výlety do přírody či pro cesty na dovolenou. Sobotu a neděli však ve světě ovlivní kvadrát mezi Marsem v Raku a Jupiterem ve Vahách, který může přinést mezinárodní spory obchodní, právní i politické.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141352
DnesDnes138
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1368
Tento měsícTento měsíc7749

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice