Beran

Kostky říkají: 6+5+6=17

Osud je na vaší straně, nebojte se tedy toho, co vás čeká. Převládá šestka, což znamená, že budete vyslyšeni, pochopeni a náležitě oceněni. Začněte tím, co jste dosud odkládali z mnoha důvodů, například

proto, že jste si nebyli jistí, zda na to máte.

Býk

Kostky říkají: 3+5+3=11

Ovládne vás touha skály lámat, což je v naprostém pořádku, číslo jedenáct vás navíc ujišťuje, že jste v těchto dnech skutečně obdařeni mimořádnou silou. Pozor ale na přecenění sil, hlídejte si výdej a příjem energie. Rovnováha bude důležitá.

Blíženci

Kostky říkají: 1+1+1=3

Vaše nitro svede zvláštní boj mezi duchovním a čistě materiálním světem. Měli byste si tedy jasně určit směr a také se ho držet. Nenuťte své názory druhým. To, že nějak vnímáte realitu, neznamená, že to ostatní uvidí stejně. Zaměřte se na své cíle.

Rak

Kostky říkají: 1+3+6=10

Měsíc bude ve znamení vrtkavosti a nestálosti. Za číslem jedna je vaše já, vaše ego. Číslo tři vám dává možnost rozvinout komunikaci a kreativitu. Šestka je zase známkou soucitu a loajality. Čeká vás složitější období, kdy budete hledat hlavně sami sebe.

Lev

Kostky říkají: 4+6+5=15

Ovládnou vás emoce, mohli byste cítit napětí. Potáhne vás to za romantikou, potřeba volnosti bude silná. Dopřejte si tedy svou dávku samoty a všeho, co milujete. Neměli byste ale zapomínat na povinnosti a své milované. Hledejte zlatou střední cestu.

Panna

Kostky říkají: 1+4+5=10

Neříkejte hop, dokud nepřeskočíte. Krátkodobými radostmi se nikam nedostanete. Čekalo by vás jen psychické strádání a snaha být lepší by se mohla stupňovat. Čerpejte ze všeho, co se podaří, pomalu se posunujte vpřed. Jen tak dojdete do cíle.

Váhy

Kostky říkají: 5+1+3=9

Je čas odpočívat, být spíše v roli pozorovatele než toho, kdo koná a jedná. Sbírejte potřebné informace, všímejte si okolí, detailů. To vše později využijete ve svůj prospěch. Probuďte v sobě umělce, který zatím jen dřímá a čeká na svou chvíli.

Štír

Kostky říkají: 5+6+1=12

Mohli byste se ocitnout v začarovaném kruhu, cesta dopředu se vám může zdát nesnadná a nejistá. Nebojte se ale trochu zariskovat, vyjděte ven a držte se své vlastní cesty. Pokud čekáte, že se stane zázrak a tento krok za vás učiní někdo jiný, nedočkáte se.

Střelec

Kostky říkají: 4+5+4=13

Očekávejte významné změny. Jsou nutné a mohou vám určit zcela jiný životní směr. Vaše snaha o nalezení stability, skrývající se pod číslem čtyři, se může nyní minout účinkem. Pětka vás žene dopředu, protože to tak má být. Nechte se vést, nebojujte s osudem.

Kozorožec

Kostky říkají: 4+5+1=10

Karma vás nenechá na pochybách, že vždy vyhraje. Vezme si vše, co potřebuje, bez ohledu na vás. Vše půjde správným směrem jen tehdy, pokud zachováte klid a necháte ji jednat. O to snadněji proběhne vaše transformace. Osud nehledá snadné cesty.

Vodnář

Kostky říkají: 5+4+3=12

Pohybujete se mezi reálným a duchovním světem, hledáte správnou cestu. Je ale ve vás samotných, cítíte ji, jen se nebojte určit si směr a prostě za ním jít. Pětka je číslo dobrodružství, čtyřka vás bude nutit používat rozum, ale za číslem tři jsou nápady a inspirace.

Ryby

Kostky říkají: 3+6+5=14

Tato sada čísel vás nabádá k přemýšlení a rozborům. Více analyzujte situace kolem sebe, ale měli byste používat i své srdce. Určitě nebuďte ve všem uzavřeni příliš dlouho. Dejte hlavně na veselou, hravou a také nápaditou trojku.

(kuč)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141225
DnesDnes105
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden105
Tento měsícTento měsíc6486

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice