Beran – ochranný anděl Gabriel

Může vás ovládnout touha vyrazit za dobrodružstvím, oprostit se od povinností. Je to dané vysokým pracovním tempem a obranou organismu, který si může říkat o odpočinek. Pokud jej neposlechnete, není vyloučena zvýšená nervozita a

podrážděnost. Položte si tedy otázku, co je pro vás v současné době důležitější – zdraví nebo práce?

 

Býk – ochranný anděl Rafael

Dejte si pozor na neférové jednání, kterého byste se mohli dopustit. Nepřineslo by vám do budoucna štěstí a ještě byste zatížili své svědomí. Pokud si nejste jisti správným rozhodnutím, raději nechte věcem volný průběh a počkejte si na příhodnější dobu. Dostane se k vám dostatek informací a pak budete mít jasno.

 

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Měli byste mít dostatek taktu a řečnické obratnosti, abyste se domluvili i s lidmi, kteří k vám nejsou zrovna vstřícní. Navíc vás vaši andělští ochránci obdaří bystrým intelektem, a tak budete schopni reagovat i na nečekané situace. Využijte toho pro dojednání smluv nebo lepších podmínek nejen v zaměstnání, ale třeba i na úřadech.

 

Rak – ochranný anděl Michael

Toužíte změnit svůj styl života? Není divu, neboť jste toho v poslední době měli opravdu až nad hlavu. Pokud jste zrovna neřešili rodinné spory, tak jste se museli zabývat financemi nebo pokřivenými vztahy v zaměstnání. Cítíte-li se vyčerpaní, udělejte si volno a načerpejte energii aktivitami, které vás vždy postaví na nohy.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Využijte tento měsíc jak pro plánování dovolené, tak k utužování rodinných vazeb a oživení milostného soužití. Čekají vás hezké chvíle, pokud budete vstřícní. Nezadaní Lvi by se měli vydat do společnosti nebo vyrazit na výlety do přírody, za památkami, kde mají možnost potkat stejně naladěné protějšky.

 

Panna – ochranný anděl Azrael

Je chvályhodné, že se snažíte být ve všem perfektní a vždy jako první plnit zadané úkoly, ale mějte na paměti, že i odpočinek je nutný. Vysoké tempo se nedá příliš dlouho vydržet a můžete začít chybovat. Z toho by mohly vyplynout pochyby, zda jste tak dobří, jak si sami o sobě myslíte. A přitom stačí tak málo – dostatečně relaxovat.

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

Neshody s vašimi blízkými si neberte osobně, všichni si už potřebují odpočinout. Nejen vy, ale i ostatní mají za sebou náročné týdny a na trochu té mrzutosti mají nárok. Naordinujte si optimismus a případné rozmíšky urovnávejte s úsměvem na rtech. Uvidíte, jak se změní atmosféra a všichni se budou těšit třeba na společnou dovolenou.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Dodržujte životosprávu, neboť by vás mohlo pozlobit zažívání nebo dvanácterník. Budete totiž citlivěji reagovat na stres, což se může projevit v obtížích spojených s tenkým střevem. Že je na čase naordinovat si odpočinek, poznáte naprosto jasně, když se dostaví bolesti a ztuhlost šíje a ramen či žaludeční potíže.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Je na čase oslovit s jasnou nabídkou osobu, která vás už delší dobu nenechá v klidu vyspat. Přece už musíte vědět, zda jste jí sympatičtí či nikoli. Kroužíte okolo sebe a ani jednomu z vás se nechce udělat první krok z obav, že se ztrapníte. Udělejte jej tedy vy, nemáte co ztratit. Cítí-li to samé, máte vyhráno.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Andělští ochránci vás v červnu nabádají, abyste byli velmi opatrní ve výdajích a nepokoušeli se utrácet za něco, co vlastně vůbec nepotřebujete. A to ani tehdy, že byste nakupování brali jako relaxaci. Podle planet vás totiž čekají v následujícím období větší výdaje, a nepůjde zdaleka jen o dovolenou. Šetřete, oceníte to později.

 

Vodnář – ochranný anděl Benten

Pokud si s něčím nevíte rady, nebojte se zeptat zkušenějších a odborníků. Rozhodně to není žádná slabost, a už vůbec ne v dnešní době, kdy se technologie a technika vyvíjí tak rychlým tempem. Občas to chce trpělivost a vůli učit se novým věcem, ale na druhou stranu není nutné zvládnout všechno. Důležité jsou pohoda a vlastní klid.

 

Ryby – ochranný anděl Sila

Mezi vámi a vašimi blízkými může dojít k nějakému nedorozumění, ale nemějte obavy, vše se vysvětlí. Je třeba, abyste se na celou záležitost dívali s nadhledem a případně udělali první krok k usmíření a vyjasnění situace. Nad slabostmi druhých je občas třeba přimhouřit oko, protože nikdo není bez chyb.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139977
DnesDnes141
VčeraVčera213
Tento týdenTento týden564
Tento měsícTento měsíc2533

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice