Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí z

tisíciletých zkušeností zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

 

Beran – Haoma

Tam, kde je dostatek dobré nálady a pohody, je i zdraví. Vybavte si krásné chvíle, které jste v minulosti prožili, a pokuste se vytvořit takový domov, ve kterém by byli šťastni všichni. Pak mnohé starosti odvane milosrdný vítr.

 

Býk – Zurvan

Jen pro ty, kteří si zachovají svou tvář a neustoupí před prvními poryvy nepřízně, je připraven Trůn požehnání. Staňte se přístavem útěchy i pomoci, který vyhledají v nouzi nejvyšší blízcí i přátelé. Máte k tomu dostatek Býčí síly.

 

Blíženci – Naum

Jak daleko jste v životě došli poznáte podle toho, kolik dobrých lidí jste potkali a kolik se jich stalo vašimi přáteli. Jednou nastane doba, kdy budete rádi, že stojí po vašem boku. Chovejte se k ostatním vždy tak, jak chcete, aby se chovali oni k vám.

 

Rak – Enki

Ne vždy je střední cesta tou zlatou. Někdy se musíte vydat krkolomnou stezkou, abyste došli k tomu pravému cíli. Váš božský ochránce tím chce říci, že čím více překážek za svým snem překonáte, tím slastnější bude dosažený cíl.

 

Lev – Verethragna

Jen víra v dobrý výsledek mnohdy nestačí, někdy se musí spravedlnosti napomoci. Jestliže se vás bude někdo snažit obalamutit, nenechte se zmýlit sladkými slovíčky a použijte nejen rozum, ale i literu zákona. Právo nelze obejít.

 

Panna – An

Jestliže se vám už nechce neustále opakovat stejná slova, která se míjejí účinkem, zvolte jiný způsob prosazení svého názoru nebo pravdy. Někomu je občas třeba napomoci tvrdšími prostředky, aby prozřel a pochopil.

 

Váhy – Mithra

Někdy se dobře míněné dobrodiní může obrátit proti tomu, kdo se v té nejlepší víře snažil pomoci. Něco takového by se mohlo stát i vám, pokud budete konat dobro tam, kde o ně nikdo nežádal. Vyhněte se zbytečnému zklamání.

 

Štír – Enlil

Ke zdravému tělu patří i zdravá mysl, proto každý krok pro zlepšení své fyzické kondice začněte u změny myšlení. Tam je počátek mnohých obtíží a bez jasné představy o vašem místě v životě nic nepůjde tak, jak byste chtěli.

 

Střelec – Ahura Mazda

Smutnění bylo dost, je třeba se rozhlédnout a zhluboka nadechnout čerstvého vzduchu. Příroda je mocná čarodějka a v jejím lůnu můžete zapomenout na mnohé události, které tíží vaši mysl. Vyzkoušejte energii stromů, mají úžasnou sílu.

 

Kozorožec – Váju

Láska potrápila již mnohé a na druhou stranu v jejím jménu vznikly úžasné chrámy a uskutečnily se ty nejchrabřejší skutky. Je jen na vás, jak ji budete prožívat a co vám přinese. Uvolněte svou magickou sílu a překonáte nejednu strž.

 

Vodnář – Apam Napát

Co do obchodů, když sáček na zlaťáky zůstává prázdný… Čeká vás rozhodnutí, díky němuž můžete změnit chod událostí a získat ve svůj prospěch nejen majetek, ale i úctu starců. Věřte ve svůj rozum i cit pro odhad povah protivníků.

 

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Na jakou stranu se vychýlí pomyslná miska vah, nemusí být jen ve hvězdách. S dostatkem znalostí a vědomostí můžete předem odhadnout směr vývoje událostí a ovlivnit jej, aby to bylo k vašemu prospěchu. Učiňte tak pouze čestným jednáním.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141214
DnesDnes370
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2103
Tento měsícTento měsíc6373

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice