Měsíc, Ďábel, Soud

Připravit bychom se měli na nelehký měsíc, ve kterém bude těžké se zorientovat, zároveň nás mohou ovládat emoce. Vše přijde v souhře s nejistotou a nepravdou, které se kolem nás rozhostí. Více než kdy jindy bychom tedy

měli dát na svůj rozum, své zkušenosti a využívat své moudrosti. Vše, co nebylo v minulosti dotaženo do konce, se nyní ozve. Skutky, které jsme učinili, utvoří obraz toho, co jsme a čím chceme být. Neskryjeme se před ničím ani před sebou samými. Měli bychom se tedy hodně zamyslet nad budoucností.

BERAN ( 21.3. - 20.4. )

Spravedlnost

Vynášet soudy byste měli pouze v případě, že jste o to žádáni. Jinak si můžete nadělat spoustu nepřátel, zkomplikovat si život. Není nic jednoduššího, než označit viníka, určit, co kdo dělá špatně. Ale jednáte tak na základě vašich zkušeností a znalostí, ty jsou u ostatních úplně jiné. Jste jedinečnými bytostmi s určitou představou, myslete na tuto skutečnost.

BÝK ( 21.4. - 21.5. )

Síla

Zvedněte se a jděte. Síly máte dost, a to i přesto, že se tak momentálně necítíte. Čekání na lepší dobu, zahálení a ustupování se nevyplatí, mohly by vám uniknout velmi zajímavé příležitosti, které se nemusejí opakovat. Nebojte se nových věcí, patří k životu. Pokud vás změna potká bez toho, aniž byste o ni stáli, osud prostě chce, abyste se ocitli někde jinde.

BLÍŽENCI ( 22.5. - 21.6. )

Císařovna

Potáhne vás to do přírody, otevřou se před vámi možnosti nahlédnout do duchovního světa. Potřebujete se posunout dál. Energii načerpáte mezi stromy, u vody, od svých domácích mazlíčků. Odpočívejte, více přemýšlejte, nepodnikejte nic, co víte, že je nad vaše síly, nebo tím jen splníte přání někoho jiného, kdo s vámi manipuluje. Naučte se říkat rezolutní ne.

RAK ( 22.6. - 22.7. )

Císař

Ovládne vás pocit, že byste mohli dokázat mnohem více. Vaše touha být konečně vidět může mít až nezvladatelný charakter. Zcela jistě se vám podaří využít i skrytých rezerv, které máte. Zamyslete se a jednejte jen v souladu s tím, co je správné a co ne. V tomto směru totiž můžete udělat nejednu chybu, čemuž je třeba se vyhnout.

LEV ( 23.7. - 22.8. )

Poustevník

Je čas rekapitulací a zamyšlení se nad smyslem vašeho života. Můžete se cítit vyčerpaní a zbyteční. Jenže vaše minulé činy nejspíš nebyly v souladu s tím, co chcete vy sami. Myslete tedy více na sebe, dělejte to, co dělat chcete. Dejte si klidně dostatek času na plánování, vezměte si dovolenou a odpočívejte. Načerpejte nové síly a pak se pusťte do práce.

PANNA ( 23.8. - 22.9. )

Mág

Nové informace budou přicházet ze všech možných stran, dokonce v takové míře, že by vám mohly zamotat hlavu. Nepřemýšlejte ale tolik o tom, co je pravda a co ne. Vycházejte hlavně ze svých vlastních pocitů a řiďte se tím, co vám říká vaše nitro. Ne všechno, co uslyšíte, je pravda a ne vše využijete. Ale pozor, aby vám při selekci neuniklo něco důležitého.

VÁHY ( 23.9. - 23.10. )

Věž

Pády patří k životu a mají vás upozornit, že jste někde byli hodně neopatrní. Dobré na nich je, že zdola už vždy vede cesta jen směrem nahoru a vše, co na svém vzestupu uvidíte, jste dosud přehlíželi. Platí tedy jednoznačně, že vše zlé je k něčemu dobré. Berte porážky jako vzkaz, že máte být někde jinde a prostě změňte směr. Osud má s vámi konkrétní plány a vždy je myslí dobře.

ŠTÍR ( 24.10. - 22.11. )

Velekněžka

Vaše duše se probouzí a touží po poznání. Nechce ale čerpat z knih, které někdo napsal, nechce vědět nic z toho, co už někdo sdělil. Chce se spojit s přírodou, s vesmírem, chce létat. Umožněte jí se vznést přesně tam, kam chce. Na oplátku vám řekne vše, co jste dosud nevěděli a chtěli jste se dozvědět. Možná dokonce zjistíte důvod, proč jste vlastně zde.

STŘELEC ( 23.11. - 21.12. )

Milenci

Samota je skvělá na uspořádání myšlenek a života jako takového. Nyní je ale čas přemýšlet a pracovat v kolektivu. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, budete čerpat novou energii, máte možnost nají opravdové přátele. Dokonce můžete nalézt životní lásku, pokud jste nezadaní. Zelenou mají i ti, kteří chtějí upevnit vztahy. Teď zkrátka není dobré schovávat se ve své ulitě.

KOZOROH ( 22.12. - 20.1. )

Kolo štěstí

Po vzestupu následuje pád, po pádu zase vzestup. V podobném grafu život probíhá, ale nutně to tak být nemusí. Zcela totiž postačí, když najdete jednotu, rovnováhu a přestanete se hnát za něčím, co vás neposune dál. Vesmír vám přesně řekne, zda máte být zde a nebo úplně jinde. Smiřte se s tím, že nic neřídíte, že váš život je v rukou někoho jiného, a máte vyhráno.

VODNÁŘ ( 21.1. - 20.2. )

Slunce

Můžete si vybudovat pevné základy prakticky všude, kde jste stavět začali. Na vaši práci bude svítit nejzářivější světlo, které odkryje prakticky okamžitě všechny chyby, jež uděláte. Vaše dílo tak bude brzy perfektní. Navíc, z nynějších dní můžete čerpat ještě hodně dlouho, pokud vše chytíte za správný konec. Pamatujte, že štěstí nikde nenajdete, je to stav vaší mysli.

RYBY ( 21.2. - 20.3. )

Velekněz

Čeká vás skvělý měsíc, na kterém můžete stavět a vycházet z jeho přízně dlouhou dobu. V každém případě vše, na co sáhnete, se podaří. Svět kolem vás zazáří v těch nejlepších barvách. Měli byste být tedy opatrní, aby vám dobré dny nezamotaly hlavu natolik, že ztratíte ostražitost. Pracovat je potřeba stále bez ohledu na to, co jste dosud dokázali. Ještě musíte mnohé dokončit.

(nad)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141214
DnesDnes375
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2108
Tento měsícTento měsíc6378

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice