Astrologický náhled na ekonomickou situaci v České republice v měsíci červnu vypracoval astrolog Richard Stříbrný.

+ 1. až 3. června by se měly obchody hýbat, lidé budou schopni a ochotni volné prostředky investovat do nových technických

prostředků (např. komunikační a výpočetní techniky). Profitovat z těchto pozitivně působících chronomů budou i prodejci luxusního zboží a provozovatelé zábavních center.

+ 6. až 13. června budou opět ovlivňovat ekonomické dění u nás i ve světě pozitivně působící chronomy, dávající dobrý předpoklad pro růst burzovních indexů a pro zvýšené objemy zobchodovaných akcií. Na burzách by měla panovat spíše „býčí“ než „medvědí“ nálada. Společností by měl vanout svěží vítr a u lidí převažovat optimismus a dobrá nálada.

+ 13. až 18. června a rovněž 25. až 27. června by měl být sentiment trhu dosti rozkolísaný a dají se očekávat velké výkyvy kurzů akcií firem produkujících sportovní zboží či mediálních koncernů. Rány díky politickým rozhodnutím může dostat mezinárodní obchod. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučena nejsou zemětřesení doprovázená tsunami a sesuvy půdy či nábožensky motivované nepokoje.

+ 19. – 23. června by měly být trhy vcelku stabilní.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou mezi 3. a 16. červnem poněkud náročnější. Na našem území může dojít k násilným trestným činům, které pobouří veřejnost, do potíží se mohou dostat některé finanční společnosti či banky, rozkolísat se může kurz naší měny a obchody na burze. Náš stát může být obviňován z nedodržení závazků a úmluv, vyloučit nelze ani mezinárodní arbitráže. Naše politická scéna bude pravděpodobně dosti rozhádaná, neschopná se dohodnout na rozumných kompromisech. Naopak mezi 17. a 28. červnem budou dění u nás ovlivňovat velmi pozitivně působící chronomy, které by nám měly přinést úspěchy v oblasti ekonomické i v mezinárodních vztazích. Podepsány mohou být významné obchodní smlouvy, které napomohou ekonomické prosperitě i z dlouhodobého hlediska.

www.stribrny.cz

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139977
DnesDnes138
VčeraVčera213
Tento týdenTento týden561
Tento měsícTento měsíc2530

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice