Pomalu působící chronomy v dubnu přinesou podle astrologa Richarda Stříbrného potíže ve vodárenství, rybářským a farmaceutickým koncernům, přijít mohou vyostřené spory o mezinárodní vody či o patenty na léčiva. Mezinárodní obchod bude pravděpodobně trochu váznout v důsledku

zvyšování cel a porušování mezinárodních dohod. Zkrachovat mohou některé sportovní kluby a právnické firmy.

1. až 6. dubna: Obchody se budou hýbat, lidé budou schopni a ochotni své volné prostředky investovat do nových technických prostředků např. komunikační a výpočetní techniky.

7. až 9. dubna a rovněž 20. až 23. dubna: Sentiment trhu bude dosti rozkolísaný, lze očekávat velké výkyvy kurzů akcií firem těžících ropu a vyrábějících ropné deriváty. Přispět k tomu mohou živelné pohromy doprovázené ekologickými haváriemi. Vyloučena nejsou zemětřesení doprovázená tsunami a sesuvy půdy či nábožensky motivované nepokoje.

13. – 19. dubna a rovněž 24. – 30. dubna: Světové trh se bude stabilizovat a porostou ceny akcií technologických firem podporujících letectví, zbrojní průmysl a kosmonautiku, logistických a leteckých společností či automobilek. Přichází kvalita času ideální pro zahajování nových a odvážných projektů. Obchody se rozhýbou a měla by panovat býčí nálada, ke které přispějí převratné novinky vědy a techniky.

Chronomy specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v dubnu dosti náročné, a to zejména mezi 10. a 17. dubnem, kdy na našem území může dojít k násilným trestným činům, které pobouří veřejnost. Do potíží se mohou dostat některé finanční společnosti či banky, rozkolísat se může kurz naší měny a obchody na burze. Na konci dubna (24. až 29. dubna) může být náš stát obviňován z nedodržování závazků a úmluv, vyloučit nelze ani mezinárodní arbitráže.

(zem)

Kontakt: Astrolog Richard Stříbrný – www.stribrny.cz

Foto: Pixabay

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139977
DnesDnes138
VčeraVčera213
Tento týdenTento týden561
Tento měsícTento měsíc2530

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice