Babylon byl prvním městem založeným po Potopě světa, ve své době největším městem na Zemi a symbolem směsice národů, jazyků a božstev. Tato různorodost se projevila i v předpovědích budoucnosti a jejích výkladech, babylonští kněží sestavili první horoskopy na Zemi. Vycházejí z tisíciletých zkušeností

zdejších astrologů, mágů, z toho nejlepšího, co v rámci tehdejšího světa mohli využít. Ochrannými patrony jednotlivých evropských znamení jsou tak perští bohové, stejně jako sumerští, chetitští či asyrští hrdinové.

 

Beran – Haoma

Odhoďte starou zátěž, zbavte se minulosti i temných myšlenek, které vás poutaly k jednomu místu. Očistěte se v křišťálové vodě, tělo natřete vonnými mastmi a přivítejte dny přicházející jako znovuzrození. A vaše myšlenky budou plny optimismu.

 

Býk – Zurvan

Bez bázně se vydejte na pouť, která je před vámi, neboť byste stejně dříve či později museli vyrazit za poznáním. Už příliš dlouho nemáte stání a jen si zbytečně „stelete na tvrdém lůžku, na které se dva nevejdou“, jak praví jedno asyrské přísloví.

 

Blíženci – Naum

Nedejte na rady těch, kteří si myslí že vás znají lépe, než vy sami. Mohli byste sejít z cesty, kterou jste si zvolili a jež je pro vás nyní důležitá. Ptejte se svého nitra, kam se chcete ubírat a co od života čekáte. Dostanete jasnou odpověď.

 

Rak – Enki

Jen ten, kdo chová úctu k ostatním, koná dobro a ctí přírodu, může očekávat zlepšení ve svém životě. Nejste-li s něčím spokojeni, změňte to. Ale začít musíte především u sebe, srovnat si priority a zbavit se starých zlozvyků. Váš bůh nad vámi bdí.

 

Lev – Verethragna

Je-li vaše tělo unaveno a mysl těžkopádná, je potřeba vykonat očistnou pouť nebo alespoň rituál, který vás zbaví všech škodlivin. Koupel s přidáním vonných bylin a olejů má magickou moc, stejně jako modlitba přinášející úlevu i naději.

 

Panna – An

Po náročných dnech přijde úleva, která do vaší duše vnese nové světlo a touhu rozlétnout se po světě, objevovat a budovat. Využijte tohoto období a vrhněte se na naplňování svých snů. A třeba i těch dávno odložených, neboť váš čas právě přichází.

 

Váhy – Mithra

Každá mince má rub a líc, a tak je to i s věcmi, které vás v životě potkají. Je třeba hledat pravdu, která může být na opačné straně, než kde si myslíte, že je. Co se na první pohled jeví jako to pravé, může skrývat ještě další záludnosti.

 

Štír – Enlil

Chtěli byste vlastnit Aladinovu kouzelnou lampu a během chviličky si nechat splnit všechna přání? Bylo by to jednoduché, ale vězte, že by vám to štěstí nepřineslo. Po lopocení se a plahočení k cíli přichází nakonec ta nejsladší odměna.

 

Střelec – Ahura Mazda

Nemůžete sedět na dvou křeslech zároveň, nenapijete se ze dvou pohárů naráz. Váš patron tím míní, že mamon a honba za majetkem vás mohou zavést jen do slepé uličky. Buďte skromnější, nechtějte palác, když máte dům. Kdo chce víc, nemusí mít nakonec nic.

 

Kozorožec – Váju

Tam, kde je láska, je i štěstí. Važte si lidí, které máte po boku a na své straně, budou to právě oni, kdo vám vždy podá pomocnou ruku. Oplácíte jim ale i vy stejnou mincí? To je otázka, nad kterou byste se nyní měli zamyslet. Dříve, než bude pozdě.

 

Vodnář – Apam Napát

Váš božský patron má sice velkou moc, ale ne takovou, aby za vás dokázal učinit rozhodnutí, které přináleží jen vám. Nedokážete-li si v jisté záležitosti včas udělat jasno, budete velmi dlouho odstraňovat následky. Co říká vaše srdce?

 

Ryby - Aredví Súrá Anáhitá

Očistit vás a dodat vám životní sílu může živel, jenž je vám nejbližší, tedy voda. Obklopte se životodárnou tekutinou všude, kde to jen půjde. Pijte čistou vodu z přírodních pramenů, dodejte jí chuti zdravými bylinkami. A mnohé potíže odezní.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141214
DnesDnes371
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2104
Tento měsícTento měsíc6374

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice