Astrolog Richard Stříbrný upozorňuje: Prakticky po celý duben (od 3. do 28. 4.) se bude Venuše pohybovat či spíše stát na konci znamení Ryb. Je jako zmrazená kvadraturou od obávaného Pána času – Saturnu, který stojí na konci znamení Střelce. Tato méně příjemná

konstelace ochladí klima v mezilidských vztazích i v přírodě. Počasí bude pravděpodobně po celý duben plné extrémů a zvratů. Na ekliptice bude bojovat živel ohně s živlem vodním. Dalším zrovna ne pozitivním astrologickým faktorem je retrográdní pohyb Merkuru od 10. dubna do 3. května, který zpomalí výměnu zboží i tok informací, obchody mohou váznout. Na druhé straně se bude hlásit o slovo velmi aktivní znamení Berana okolo 14. a okolo 28. dubna, kdy dostihne Uran na své pouti ekliptikou nejprve Slunce a posléze Merkur. Díky tomu může být svět překvapen novinkami vědy a techniky, které posunou lidstvo vpřed.

Podrobnější rozbor

+ 3. - 4. dubna lze očekávat velmi proměnlivé klima a napětí v mezilidských vztazích i v přírodě, jelikož se postupně na ekliptice uzavře velký kosmický kříž mezi Lunou ve znamení Raka, Plutem ve znamení Kozoroha, Jupiterem ve znamení Vah a Sluncem s Uranem ve znamení Berana.

+ 7. – 8. dubna se uzavřou na ekliptice exaktní opozice mezi Sluncem a Jupiterem, také však kvadratura mezi Venuší a Saturnem, což zrovna nevytváří kvalitu času ideální pro podpisy významných smluv, pro důležitá jednání nebo pro uzavírání sňatků.

+ 11. dubna v 8.08 hodin nastává úplněk (Sluncem v Beranu a Luna ve Vahách) a navíc je u Slunce Uran, u Luny zase Jupiter, takže se dá předpokládat, že citliví jedinci budou podrážděně reagovat na případné podněty a počet karambolů v mezilidských vztazích i na cestách bude stoupat.

+ 13. – 17. dubna se bude na ekliptice prosazovat ohnivý živel díky tomu, že se vytvoří trigon mezi konjunkcí Slunce s Uranem v Beranu a Lunou se Saturnem ve Střelci. Lidé budou aktivní, dynamičtí a odvážně půjdou za novými cíli.

+ 19. dubna ve 23.26 hodin přechází Slunce do znamení Býka a vytvoří konjunkci s retrográdním Merkurem. Tato konstelace přeje podpisům významných smluv a nákupům zboží trvalejší hodnoty.

+ 21. dubna se Venuše opět ocitá v exaktní kvadratuře se Saturnem, takže může panovat v přírodě i v mezilidských vztazích nevlídné klima.

+ 26. dubna ve 14.16 hodin nastává novoluní v zemském a v pevném znamení Býka, což je ideální konstelace k zahajování nových projektů, které by měly být dlouhodobě úspěšné.

+ 28. dubna se na ekliptice uzavře výbušná a dramaticky působící konjunkce retrográdního Merkuru s Uranem ve znamení Berana, která může přinést světu jak fascinující novinky vědy a techniky, tak situace, kdy se bude technika vymykat kontrole obsluhy.

www.stribrny.cz

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139977
DnesDnes142
VčeraVčera213
Tento týdenTento týden565
Tento měsícTento měsíc2534

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice