Vztahy mezi lidmi, zejména ty partnerské, bývají velmi složité. Hlavním tématem následujících řádků je svádění, první rande, trocha erotiky. Každé znamení má jiné sexuální chutě, a když je u partnera poznáte, prožijete neskutečnou hloubku lásky.

První rande s Rakem

Chcete

pozvat svého milého Raka na první rande? Pozvěte ho do divadla, muzea či na jinou kulturní akci. Velmi vhodný je i koncert s romantickou hudbou Čajkovského nebo Chopina, kdy se Rak dokáže sladit s nebeskými harmoniemi a tento okamžik se pro něho stane nezapomenutelným. Raci jsou dobří vypravěči, slova doprovází živou gestikulací, ale také jsou dobří posluchači. Uděláte jen dobře, pokud ho pochválíte, neboť velmi potřebuje projevy uznání a chvály. Ale rozhodně se mu nezmiňujte o svých předešlých milostných vztazích. Nezajímá ho to a uráží, neboť teď je na scéně on, o něm byste měli mluvit, obdivovat ho a lichotit mu. Pozor, Raci vycítí, když to s nimi nemyslíte vážně, či je chcete jen zneužít, příště se vám raději vyhnou.

…a polibek!

S líbáním nikdy nepospícháte, chcete si blízkost svého partnera všemi smysly vychutnat. O svých citech neradi hovoříte, ale polibkem dokážete vyjádřit vše, co ke svému partnerovi cítíte. Pro vás jsou příznačné pomalé, něžné, ale i vášnivé polibky. Říká se o vás, že jste mistry v délce polibku. Skvěle se budete cítit v místnosti s intimním osvětlením, kdy svého partnera zahrnete polibky doslova od hlavy až k patě.

Rak muž a sex

Jste zajímavý, zdvořilý a šarmantní muž. Milujete společnost krásných, vtipných a inteligentních žen, ale vaší výhodou je, že tento typ žen opravdu přitahujete. Ačkoli na to nevypadáte, dokážete ženám pěkně poplést hlavu. Jste ale velmi náročný, a tak za sebou necháváte řadu opuštěných a ublížených žen. Není to snad také tím, že stále hledáte tu svoji pravou, silně zidealizovanou partnerku? Jste plný fantazie, a to se týká i lásky. Rád se milujete, mazlíte, líbáte a nešetříte milými a pošetilými slovy, která k lásce patří. Umíte vytvořit tu správnou atmosféru a dokážete svoji partnerku jemně naladit a vzrušit. Máte rád delší předehry a dokážete u své partnerky pouhými doteky prstů vyvolat neuvěřitelné pocity. Jste trpělivý, něžný, ale i agresivní a prudký, vaše partnerka bude mít co dělat, aby tuto „šílenou“ kombinaci zvládla. Pokud vás bude šikovně povzbuzovat, budete skvělým a nezapomenutelným milencem.

Rak žena a sex

Jste plachá, jemnocitná, romantická, něžná a půvabná žena, jejíž obraz snad nosí každý muž v nějakém tajném místě své mysli. Působíte jako skromná a veselá žena, vaše charisma dokáže přitahovat zajímavé muže. Nikdy neuděláte první krok, jste v podstatě nesmělá a záleží na vašem partnerovi, aby vás co nejrafinovaněji povzbuzoval. Jen tak se dokážete naplno chovat podle svých citů. K muži, kterého jste si vybrala, dokážete být loajální, což někdy hraničí až s přehnanou oddaností. Nevyznáváte žádné povrchní vztahy, žádné známosti na jednu noc a sex považujete za důkaz, že milujete. Je ve vás silně zakořeněná touha nechat se hýčkat svým partnerem. Máte bujnou fantazii, a když překonáte ostych a získáte důvěru, stanete se znamenitou milenkou. Dokážete prožívat rozkoš bez zábran a muže tak vybičujete k maximálním výkonům. Od svého partnera očekáváte takt, něhu a trpělivost.                    

(žuk)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141223
DnesDnes83
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden83
Tento měsícTento měsíc6464

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice