Beran

Kostky říkají: 4+5+3=12 Ačkoli nemusejí určité věci běžet přesně podle vašich plánů, nezastaví vás to. Z celkového hlediska lze říci, že vám červen přinese dobré zprávy a zajímavé možnosti, nové

nabídky. Je však nutné, abyste se dokázali rozhodovat rychle, bez otálení. 

 

Býk

Kostky říkají: 6+5+5=16 Chcete-li čehosi dosáhnout, nesnažte se o to za každou cenu. Mohli byste v konečném výsledku více ztratit, než získat. Zvláště za předpokladu, že se necháte unést přílišným nadšením nebo obalamutit klamnými vizemi, dopustíte se unáhlených činů.

 

Blíženci

Kostky říkají: 1+1+5=7 Výsledná sedmičkamůže mít kladný význam ve smyslu posunu kupředu, může ale také varovat před velkým krokem zpět. Číselná kombinace jasně ukazuje, že je to hlavně na vás, na tom, jakou iniciativu vyvinete. Jednejte však po zralé úvaze!

 

Rak

Kostky říkají: 4+2+5=11 Číslo jedenáctv sobě sice nese obrovský potenciál, ovšem ne každý jej dokáže využít. Pozorsi dejte především na neshody - ať už v pracovním kolektivu nebo na domácí půdě, v kruhu rodinném. Nepodceňujte hrozbu rozchodů, odloučení.

 

Lev

Kostky říkají: 1+4+5=10 Desítka říká, že vše je stále ve hře. Máte nakročeno správným směrem, ale mohou se objevit překážky, komplikace. Tedy nejspíš se vše nepodaří, jak byste si přáli. Rozhodně se nesnažte své zájmy prosadit agresí, buďte trpěliví a nejednejte z pozice síly.

 

Panna

Kostky říkají: 6+6+2=14 Snažte se v tomtoměsíciomaximální pečlivost. Zvláště řešíte-li vztahové záležitosti, uvědomte si, že nic není jen černé nebo bílé. Pokuste se o změnu úhlu pohledu, přístupu. Právě to vám může otevřít cestu k novým možnostem, k úspěchu.

 

Váhy

Kostky říkají: 2+1+5=8 Měsíc červen by vám měl přinést úspěch na poli pracovním a finančním. Pokud tomu tak nebude, v tom případě přibrzděte a dobře se zamyslete. Nastal zřejmě čas k tomu, abyste přehodnotili nějaká svá stanoviska, jež vás brzdí na cestě vpřed.  

 

Štír

Kostky říkají: 3+3+1=7 Měli byste zbystřit a být opatrní.Jakkoli komunikace a jakési záležitosti poběží zdánlivě hladce, nelze vyloučit, že se stanete terčem pomluv, intrik.  V červnových dnech zkrátka sice můžete dosáhnout toho, co chcete, ale nebude to snadné.

 

Střelec

Kostky říkají: 2+2+2=6 Číslo šest může vypovídat o zamilovanosti, na druhou stranu však také o váhání, pokud cosi řešíte. Číselná kombinace dvojek jasně ukazuje, že na jakousi vaši otázku zní odpověď NE, případně cosi nemůžete vyřešit vy osobně, záleží to na někom jiném.

 

Kozoroh

Kostky říkají: 2+5+1=5 V nějaké záležitosti můžete pokročit kupředu. A půjde zřejmě o něco, co se netýká jen vás samotných. Nevrhejte se však do ničeho bez rozmyslu, abyste si svou neuvážeností neuškodili. Než cokoli začnete, musíte mít dostatek informací i prostředků

 

Vodnář

Kostky říkají: 1+1+4=6 Podle všeho si nyní půjdete za svými cíli s velkým odhodláním, ačkoli se před vámi objeví překážky a vše nepůjde zcela hladce. Šestka naznačuje jakési rozhodování. Pokud vás cosi trápí ve vztazích, není třeba se bát, začněte to řešit.

 

Ryby

Kostky říkají: 3+6+1=10 Jak se zdá, štěstí v červnových dnech stojí při vás. Můžete se dočkat příjemných změn, pozitivních zpráv. Pokud cosi začínáte, máte šanci na úspěch. Ale přesto počítejte s tím, že se mohou objevit nějaké překážky. Tedy aktivujte vytrvalost!

(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

139849
DnesDnes80
VčeraVčera220
Tento týdenTento týden764
Tento měsícTento měsíc1250

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice