HOROSKOP Z TAROTOVÝCH KARET – VELKÁ ARKÁNA ( květen )

POUSTEVNÍK, MÁG, MÍRNOST

Ocitneme se na jakémsi zvláštním začátku. Nebudeme mít jistoty prakticky nikde, což by mohlo vést k panice a špatnému uvažování. Bude více než kdy jindy nutné zachovat chladnou hlavu a počkat. Situace

se vyvine tím správným směrem, pokud nebudeme mít tendence se vším bojovat a za každou cenu se snažit mít vše pod kontrolou. Obecně platí, že co nemůžeme změnit, je prostě nutné nechat proběhnout.

 

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

KOLO OSUDU

Váš život se může začít měnit, a to zcela zásadně. Jakým směrem, záleží na tom, co jste v minulosti zaseli a co se nyní rodí a uzrává. Pokud se tedy nebude dít to, co je vám milé, nepanikařte. Zkuste se zamyslet a konejte. Změňte to, co bylo špatně. To dobré se projeví později zcela naplno a ve vší nádheře.

 

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

VELEKNĚZ

Nemůže to být lepší, a to i v případě, že to tak zrovna nevidíte. V nejbližší době totiž určitě dojde k výraznému obratu, tak prostě buďte trpěliví. Vaše chvíle nastane a je potřeba své štěstí pak jen udržet. Dobře si všímejte všeho, co vás nyní potká, co se objeví a na co bude nutné reagovat. Máte se určitě na co těšit.

 

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

SVĚT

Náruč tohoto světa, vesmíru, prostoru, je vám otevřená, tak ji přijměte. Pozor ale na to, jak budete v těchto dnech aktivní. Je totiž nutné pro své budoucí štěstí také něco udělat. Nenechte se tedy ukolébat prvním úspěchem. Je totiž docela možné, že rychle odezní a další nebude. Snažte se jít naproti i dalším šancím.

 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

SÍLA

Bude nutné potenciál vnímat naplno. Nebojte se sáhnout i tam, kde si tak úplně nevěříte. Nejspíš totiž budete překvapeni výsledkem. Chce to více sebevědomí a sebelásky. Jen to vás dostane dopředu přesně tak, jak po tom toužíte. Nebojte se postavit a čelit i věcem, ze kterých máte strach. Berte je jako výzvu.

 

LEV (23. 7. - 22. 8.)

MILENCI

Nemusíte být na všechno sami, přestože se ve vašem okolí podle prvního dojmu nenachází nikdo, kdo by si zasluhoval vaši důvěru. Podívejte se znovu a znovu. Je tu totiž někde spřízněná duše, která je ochotna s vámi souznít a pomoci vám tam, kde vaše síly nestačí. Nezadaní mají možnost najít životní lásku.

 

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

VŮZ

Rychlost, která kolem vás požene události kupředu, bude nutné ukočírovat a také trochu brzdit. Nenechte se zlákat ničím, co tak úplně neznáte, nechoďte do ničeho tzv. po hlavě. Dobře, a to doslova, vnímejte a analyzujte vše, co se kolem vás bude dít. Život je totiž nutné také umět řídit, jinak hrozí nějaký karambol.

 

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

CÍSAŘOVNA

Pamatujte, že to, co skutečně potřebujete, kde najdete sílu, energii, dokonce i odpovědi na otázky, je v přírodě. Vnímejte dobře matku Zemi, její moudrost a nic z toho, co vám říká, nepodceňujte. Prostě se zastavte a přestaňte si myslet, že nikoho a nic nepotřebujete. Že vše zvládnete úplně sami. Není to tak.

 

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

SMRT

Tento měsíce se bude vyznačovat změnami a i když se vás může týkat jedna jediná, bude velmi zásadní. Tak ji přijměte a začněte měnit přesně to, co se po vás změnit chce. Za nějakou dobu tohle všechno velmi oceníte, i když to teď tak nevypadá. A dost možná nějakou dobu ani vypadat nebude.

 

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

BLÁZEN

Bez rizika se, bohužel, nemáte šanci pohnout dopředu. Občas udělat krok do tmy, kdy vůbec netušíte, kam šlapete, je prostě nutnost. Zásadní změny nemáte pod kontrolou tak jako tak. Je to jen vaše deziluze, ve které se můžete krátkodobě nacházet. Tak se prostě nechte překvapit tím, co je před vámi.

 

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

ĎÁBEL

Jisté okolnosti by vás mohly trochu zmást a nutit uvažovat zcela neadekvátně. Nadechněte se a prohlédněte si okolí, zkuste se adaptovat v klidu na vše, co se kolem vás rozhostí. Bude prostě nutné přemýšlet a vycházet ze svého vlastního názoru, ze svých zkušeností. Určitě se ale nesnažte nic vnucovat okolí.

 

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

HVĚZDA

Dobře se dívejte kolem sebe, vaše šťastná hvězda právě vychází, nebo dokonce již vyšla. Prostě, přišla vaše chvíle. Nemusí se hned jevit zcela jasně a nemusí být nyní zcela výjimečná, na konci vaší cesty za ní je ale naprostá změna vašeho života. Nelze, než vám pogratulovat. Máte před sebou zajímavé věci.

 

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

VĚŽ

Pamatujte, že ze dna je cesta vždy jen směrem vzhůru, připravte se tedy na vzestup. Pozor ale na situaci, kdy jste skutečně nahoře. Může totiž následovat docela prudký pád dolů. Na druhou stranu, nic se neděje bez příčiny a vše, co se bude nyní dít, vás má jen upozornit na to, že je potřeba mnohé změnit.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes129
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1359
Tento měsícTento měsíc7740

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice