Beran

Kostky říkají: 6+2+2=10Výsledná desítka hovoří o energii, která vám nebude chybět, ale zároveň varuje před komplikacemi. Pamatujte, že paní Štěstěna je vrtkavá. Berte rozhodně v dubnu v potaz potřeby i názory

druhých, jinak o cosi přijdete (a nejde jen o věci materiální).

 

Býk

Kostky říkají:2+4+3=9Spolupracujte s okolím, organizačně i komunikačně budete na výši, tedy toho náležitě využijte. Kostky naznačují, že v měsíci dubnu můžete usmiřovat spory, upevňovat své vazby, uzavírat manželství. Kdo je bez partnera, má možnost se s někým seznámit.

 

Blíženci

Kostky říkají: 5+2+5=12Elánu budete mít plno, leccos můžete zvládnout a popostrčit směrem, jakým potřebujete. Jak se zdá, dočkáte se tedy příznivých zpráv. Jen si dejte pozor na to, abyste nejednali unáhleně, neprosazovali své názory, nároky nebo potřeby příliš ostře.

 

Rak

Kostky říkají: 4+3+1=8 Co se týká zaměstnání a podnikání, mělo by se vám v dubnových dnech poměrně dařit. Ovšem v souvislosti se vztahy - ať pracovními, přátelskými či partnerskými - pozor na hádky. Leccos může zkomplikovat i kritika (nemusí být oprávněná). 

 

Lev

Kostky říkají: 4+5+3=12 Ačkoli nemusejí určité věci běžet přesně podle vašich plánů, nezastaví vás to. Z celkového hlediska lze říci, že vám duben přinese dobré zprávy a zajímavé možnosti, nové nabídky. Je však nutné, abyste se dokázali rozhodovat rychle, bez zbytečného otálení. 

 

Panna

Kostky říkají: 3+4+3=10 Číselná kombinace naznačuje, že se asi v dubnových dnech vydáte novým směrem. Pocítíte zřejmě radost, která však nemusí být trvalá. Nepříjemných překvapení se dočkáte, jestliže si vše náležitě nepromyslíte, nepojistíte smlouvami, dohodami.

 

Váhy

Kostky říkají: 4+2+5=11 Výsledná jedenáctka v sobě sice nese obrovský potenciál, ovšem ne každý jej dokáže využít. Pozorsi dejte především na neshody - ať už v pracovním kolektivu nebo na domácí půdě, v kruhu rodinném. Nepodceňujte hrozbu rozchodů, odloučení.

 

Štír

Kostky říkají: 1+2+5=8Jak se zdá, měsíc duben by vám měl přinést úspěchy na poli pracovním a finančním. Pokud se tak neděje, v tom případě přibrzděte a dobře se zamyslete. Nastal zřejmě čas k tomu, abyste přehodnotili nějaká svá stanoviska, jež vás brzdí na cestě vpřed.  

 

Střelec

Kostky říkají: 2+1+3=6 Nelze vyloučit, že budete řešit dilema v souvislosti s láskou a sférou milostnou, případně v rámci rodinných vztahů a záležitostí. Iniciativa je na vás, ale buďte opatrní. Zdaleka vše není takové, jaké se na první pohled jeví. Můžete ztratit víc, než tušíte.

 

Kozoroh

Kostky říkají: 4+1+4=9 Součet čísel na kostkách naznačuje, že se cosi dořeší, dokončí. A třebaže určité věci víceméně dopadnou tak, jak jste chtěli, určité okolnosti mohou způsobit, že se dočkáte nemilého překvapení. Z vaší píle a snah totiž může mít nakonec užitek někdo jiný.

 

Vodnář

Kostky říkají: 5+6+4=15Rozhodně v dubnu neporušujte zákony a daná pravidla, jednejte v souladu se svým morálním cítěním. Výsledné číslo patnáct varuje, mohou se aktivovat vaše obavy či temné stránky. Řešíte-li jakýkoli problém, vězte, že nemá snadné řešení. Vyhněte se boji.

 

Ryby

Kostky říkají: 6+4+6=16 Jak se zdá, určité okolnosti či záležitosti v dubnových dnech nebudete mít pod kontrolou, nemůžete je ovlivnit. Leccos se zbrzdí. Ale netrapte se, když nějaké věci nedopadnou podle vašeho přání nebo očekávání. Věřte, že vás osud vede správným směrem.

(šál)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141223
DnesDnes85
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden85
Tento měsícTento měsíc6466

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice