Budeme konfrontování s karmou jako takovou, a to v obecné rovině, co se našeho národa týká. Informace se k nám budou dostávat velmi nekvalitně a dost možná i nepravdivě. Bude nutné si zachovat chladnou hlavu a vytvářet si vlastní pohled na situaci, tím pádem

i názor. Nespoléhejme tedy na to, co nám kdo poví a co nám ukáže. Musíme být velmi opatrní v tom, jak budeme informace přijímat. Následně dostanou věci rychlý spád.

 

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

VELEKNĚZ

Měsíc bude velmi příznivě nakloněn všemu, co budete vnímat pozitivně. Snažte se zachovat si veselou mysl, a to za každých okolností. Nebude to sice snadné, ale nezbytné. Pak si totiž vytvoříte zcela ideální podmínky pro dny příští, ze kterých budete čerpat. Navíc, čeká vás i velké štěstí, užijte si ho.

 

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

CÍSAŘOVNA

Měli byste hledat odpovědi tam, odkud jste přišli a vzešli. To je příroda, rodiště, rodiče. Pokud vás cokoli zajímá, točíte se v kruhu a nemůžete vystoupit, odpovědi jsou právě zde. Bude nutné se prostě seznámit s vašimi starými vzorci, oprostit se od nich a nahradit je zcela novými. Změna je nezbytná, ale to včas pocítíte.

 

BLÍŽENCI (22. 5. - 21. 6.)

MÍRNOST

Zpomalte a přibrzděte, ať již jdete kamkoli. Bude nutné se dobře dívat kolem sebe. Soustřeďte se klidně i na detaily, dejte si na toto pozorování čas. Vyplatí se to. Rychlé a nepromyšlené akce by mohly mít v těchto dnech až fatální důsledky. Pokud ale budete trpěliví a opatrní, nemůžete udělat chybu.

 

RAK (22. 6. - 22. 7.)

VĚŽ

Pamatujte, že vše zlé je k něčemu dobré. Toto přísloví si nyní budete moci vyzkoušet na vlastní kůži, navíc, nepříznivé situace zvrátíte tak, že je prostě necháte proběhnout a nebudete s nimi bojovat. Okamžitě totiž dostanou nejen zcela jiný rozměr, ale uklidní se a budou přehledné. Ze dna vede cesta vždy jen nahoru.

 

LEV (23. 7. - 22. 8.)

ĎÁBEL

Mocná síla vás bude mít tendence hnát dopředu, a to za každou cenu. Na to pozor, aby vás neovládla, protože pokud taková situace nastane, nemusíte to být vy, kdo se dostane do popředí. Jednat za vás budou zcela jiné energie a vás to může snadno porazit. Snažte se hledat klid, nenechte se ničím rozhodit a nic neberte osobně.

 

PANNA (23. 8. - 22. 9.)

MILENCI

Okolnosti vás budou nutit vystrčit hlavu z ulity a více se zajímat o všeobecné dění, také se sdružovat a řešit věci s někým ruku v ruce. Neměli byste se tomu bránit, jinak se nehnete z místa. Navíc, mohli byste propásnout spoustu důležitých věcí. Štěstí bude přát těm, kteří hledají životního partnera.

 

VÁHY (23. 9. - 23. 10.)

MÁG

Nyní platí, že štěstí přeje připraveným, navíc je skvělý čas na vstřebávání informací všeho druhu. Především ale těch, které si nikde nepřečtete ani je od nikoho neuslyšíte. Vnímejte své nitro, které k vám bude v tyto dny promlouvat, protože právě vaše srdce a duše vás dovedou ke zcela novému rozměru. Je prostě čas na změny.

 

ŠTÍR (24. 10. - 22. 11.)

KOLO OSUDU

Vše probíhá v pravidelně se opakujících cyklech, jen rozměr dané situace může mít trochu jiný průběh. Vše je ale o úhlu pohledu. Pro tuto dobu je důležité nepodléhat panice, pokud se události nedějí podle vašich představ, a dát si čas na rozmyšlenou. Pokud jste ale nyní dole, velmi brzy a rychle se dostanete nahoru.

 

STŘELEC (23. 11. - 21. 12.)

SVĚT

Připravte se na velmi zajímavý měsíc, který s sebou přinese spoustu nových možností. Dobře je analyzujte a vyhodnocujte, některé totiž budou mít velmi zajímavý vývoj a mohou dlouhodobě ovlivnit váš život. Pouštějte se tedy jen do toho, čím jste si naprosto jistí, že vám bude k užitku. Dobře si vše promyslete.

 

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)

SLUNCE

Vyšla vaše šťastná hvězda, tak chyťte své štěstí do rukou pevně, ale zároveň se nezapomeňte podělit. Jen tak totiž máte možnost si ho uchovat dlouhodobě a zároveň ho nechat i růst. Nic si tedy nenechávejte pro sebe, rozdělte se tak, jak to jen půjde. Vše se vám mnohanásobně vrátí.

 

VODNÁŘ (21. 1. - 20. 2.)

SÍLA

Je nutné se zvednou a jít, a to i v případě, že nemáte tu správnou náladu. Posbírejte všechny své síly, máte jich dostatek, i když vnímáte momentálně pravý opak. Je prostě nutné udělat  první krok, následné už nebudou tak těžké. To za prvé. Za druhé - na své cestě zažijete zcela mimořádné věci.

 

RYBY (21. 2. - 20. 3.)

VELEKNĚŽKA

Spoléhejte hlavně na svoji moudrost, na to, co vás naučil život jako takový. Pokud se vám zdá, že jí až tolik nemáte, zcela jistě jsou ve vašem okolí ti, kteří ji mají. Nebojte se na ně obrátit o radu. Zapomeňte na to, co jste se naučili, fungovat nyní mohou jen metody průkopnické, tedy ty, kterým zatím tolik nefandíte.

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141225
DnesDnes102
VčeraVčera378
Tento týdenTento týden102
Tento měsícTento měsíc6483

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice