Beran – ochranný anděl Gabriel

Pravděpodobně vše nepůjde tak, jak jste si naplánovali, což ale neznamená, že byste se měli přestat snažit. Naopak, soustřeďte se jen na podstatné věci a nenechte se rozptylovat záležitostmi krátkodobého charakteru. Musíte

věřit ve zdárné dokončení vašeho snažení, jen tak dojdete k vysněnému cíli. Nezapomínejte relaxovat, a to nejlépe v přírodě.

 

Býk – ochranný anděl Rafael

Někdo z vašeho okolí nehraje podle pravidel, mějte proto oči otevřené a všímejte si všech možných indicií, které se k vám dostanou. Spolehněte se na svou intuici, která vás nezklame. Pro vás to znamená méně se svěřovat svému okolí a některé věci si raději nechávat jen pro sebe. Vaši andělští ochránci vám doporučují meditaci pro ochranu.

 

Blíženci – ochranný anděl Metatron

Čeká vás příliv porozumění od vašich nejbližších, ale i tam, kde bysto to možná nečekali. Nezapomínejte, že co vysíláte do okolí, to se vám také bude vracet. A to platí nejen u vztahů a lásky, ale i v pracovní sféře. Nezadaní Blíženci, budou-li dostatečně uvolnění a romanticky naladění, mohou potkat spřízněnou duši.   

 

Rak – ochranný anděl Michael

V pracovním životě můžete počítat s příznivým obdobím, které vám přinese celou řadu úspěchů a posune vás zase o kousek blíž k vašim cílům. Důležité je, abyste přízeň planet podpořili i dostatečnou pílí a zodpovědností. Pak si budete moci užívat dnů pohody a zadostiučinění. Ve vztazích se nesnažte nic uspěchat, i zde se dočkáte.

 

Lev – ochranný anděl Uriel

Nebude vám chybět chuť poprat se s případnými překážkami, ale neměli byste si toho brát na svá bedra příliš, aby vám v závěru, těsně před splněním úkolů, nedošel dech. Podle všeho vás také čekají nějaké události, které přinesou pozitivní změny ve vašem životě. Ať už to bude setkání se zajímavým člověkem nebo nabídka spolupráce s perspektivní budoucností.  

 

Panna – ochranný anděl Azrael

V nějaké pracovní záležitosti budete potřebovat tak zvaně oddechový čas. Nenechte se tlačit k unáhleným rozhodnutím, která by nebyla do budoucna správná. Pokuste se zjistit co nejvíce informací z co nejvíce zdrojů, a pak vyhodnocujte možné varianty řešení. A věřte jen svému úsudku, protože konečné rozhodnutí bude záležet pouze na vás.

 

Váhy – ochranný anděl Ariel

Sebevětší touha nedojde svého cíle, pokud jí nebude otevřena ta správná cesta. Takže se nyní nezapomeňte rozhlédnout kolem, snažte se působit klidně a pohodově a nebojte se ptát ostatních, když dojdete na nějakou křižovatku. Znamená to, že byste měli naslouchat také svým blízkým, pokud nebudete mít v některých záležitostech jasno.

 

Štír – ochranný anděl Vasanta

Radost vám udělá nějaký starý dopis, který najdete při úklidu šuplíku, a připomene vám hezké chvíle nebo milého člověka z vaší minulosti. Život se skládá z malých radostí, které sami o sobě nemají velkou hodnotu, ale dokáží pohladit po duši a pozvednout náladu. Buďte tedy spokojení s tím, co máte, a to ostatní se časem dostaví.

 

Střelec – ochranný anděl Ull

Někdy je dobré vážit slova a pamatovat na to, že mlčeti je často lepší, než říkat mnoho prázdných frází bez domyšlení důsledku. To platí také o tajemstvích, jež mají zůstat uzamčena tzv. na třináct západů. A přátelé se poznají podle toho, zda jsou schopni udržet tajemství toho druhého. Kroťte nyní také svou zvědavost.

 

Kozorožec – ochranný anděl Legba

Obzvláště koncem dubna mohou přijít nějaké komplikace, ze kterých se pak budete nějaký čas vzpamatovávat. Spory či hádky s partnerem nebo kolegy v práci se snažte eliminovat na minimum a buďte diplomatičtí. Nejde o to, abyste dokázali, že máte pravdu, ale abyste každou záležitost nestranně posoudili. Vaším heslem musí být - tolerance.

 

Vodnář – ochranný anděl Benten

V tomto období neřešte investice ani žádné jiné finanční transakce, ale soustřeďte se na krásu každodenního života. Když vystoupíte z rozjetého rychlíku hledání, shánění a nakupování, možná procitnete a uvědomíte si, jak šťastní a bohatí vlastně jste. Bohatství je totiž také o duchovních a morálních hodnotách. Láska je více, než všechny poklady světa.

 

Ryby – ochranný anděl Sila

Každý člověk je originál a ne se všemi najdete nyní naprosto shodnou řeč. I vyjadřování máme každý na jiné úrovni, proto přemýšlejte o významu vyřčených slov a nikoliv o jejich formě. Trocha pochopení a taktu by vám neuškodila. Za svým partnerem stůjte a podporujte ho. Zaslouží si to, neboť to s vámi také nemá jednoduché.

(rox)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes136
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1366
Tento měsícTento měsíc7747

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice