Červenec bývá ve znamení dovolených a letních aktivit nebo alespoň radosti z plodů práce na zahrádce. A co na letní dny, které vás čekají, říkají hvězdy?
Beran
Nyní můžete dokončit konečně nějaký svůj dlouhodobý záměr, který vám v posledních měsících odebíral energii a hlavně volný čas. K tomu je jen potřeba si uvědomit, že i oddych patří k našemu životu a trocha té zábavy nikomu neuškodí. Ba právě naopak. Setkání s přáteli dokáže nabudit více, než byste si mohli myslet. Zavzpomínejte, kdy jste si naposled udělali nějakou radost a možná to bude chvíli trvat. Je na čase to napravit a nehledět přitom na peníze. Ty nejsou v životě všechno, byť jich není nikdy dost.
Býk
V tomto měsíci se může stát, že se změní část vašich dlouhodobých plánů. Zvláště na počátku měsíce mohou nastat různé nečekané události, na které bude nutné rychle reagovat bez ohledu na to, co jste si dopředu připravili. Ve druhé dekádě měsíce vám ale hvězdy radí zvolnit tempo a vrátit se k původním plánům, neboť už nebude nutné se tolik zabývat řešením vztahů a také přeorganizováním práce. Červenec však přináší také zajímavé příležitosti k různým setkáním, která mohou přinést hodně vzruchu do vašeho života.
Blíženci
Nechte se vtáhnout do víru událostí, kterých bude díky tomuto období přehršel. Léto svádí k mnohým experimentům a pro vás je určitě obdobím, kdy rádi pozměníte zaběhlé stereotypy a pustíte se do něčeho nového. Pro vaši možná trochu unavenou duši to bude jako balzám. Jen nezapomínejte dodávat tělu energii, abyste pak nezjistili, že vás zmáhá únava tak, že si vše pořádně nedokážete ani užít. To znamená - nezapomínejte na dostatek spánku a také dbejte na vyváženou stravu. Planety vám dopřejí dostatek příležitostí dokázat, že jste osobnost se spoustou sebevědomí, ale i vnímavostí k druhým.
Rak
Je pravděpodobné, že vám hvězdy přichystají situace, které ve vás probudí větší zájem o spiritualitu a věci tajemné. Znamená to, že se můžete připravit na letní neočekávané zážitky, při kterých zůstanete s úžasem stát. To vás jen příroda odmění za váš přístup k životu a k ostatním lidem. Nebojte se užívat si život plnými doušky, oprostit se od přízemních věcí a starostí. Je na čase, abyste dodali tělu co nejvíce čisté energie, kterou můžete načerpat zadarmo v přírodě.
Lev
Tento měsíc byste měli mít co nejpozitivnější přístup ke svému okolí, a to proto, že optimismus zvýší vaši výkonnost a přitažlivost. V práci vám půjde vše dobře od ruky, v osobním životě budete rozdávat dobrou náladu mezi všechny, se kterými se setkáte. I přesto, že vás to bude táhnout do přírody a na sportoviště, nezanedbávejte zaměstnání. Máte totiž možnost výrazně vyniknout, což se může projevit i v mnohem lepším finančním ohodnocení. Ve druhé půlce měsíce se můžete těšit na nějaké romantické dobrodružství.
Panna
Možná jste měli v uplynulých týdnech pocit, že osud na vás poněkud zanevřel a neprožívali jste zrovna hezké období, tento měsíc vás ale opravdu potěší. Podle planet se totiž máte na co těšit. Na co sáhnete, to se podle všeho ve zlato promění, jak se říká, a někdy i bez nějakého většího úsilí dosáhnete skvělých výsledků. V oblasti vztahů bude situace beze změn. Pokud máte partnera, čekejte spíše klidnější měsíc. Pokud jste sólo, mohlo by vám léto připravit alespoň nějaký ten nezávazný flirt.
Váhy
V první půlce měsíce se podle hvězd nic významného nebo převratného nestane. V práci to bude spíše o poklidu, protože řada kolegů bude na dovolených. Možná je to vhodná doba na pár dní volna, tedy pokud už nemáte rodinnou dovolenou naplánovanou. Nic důležitého vám v tomto měsíci neuteče. Změna nastane zhruba po polovině července, kdy se ocitnete ve víru událostí a budete muset reagovat na mnoho různých nečekaných situací najednou. Ale s rozvahou a dobrým plánováním všechno zvládnete.
Střelec
Děláte si pořád s něčím zbytečné starosti. Jsou věci, které prostě nezměníte a někdy je lepší jen reagovat na události a nepřemýšlet o tom, co se může nebo nemůže stát. Pokud se budete soustředit jen na své záležitosti, celý měsíc by podle hvězd měl být spíše klidnější. Jestliže budete přemýšlet o tom, co by kdyby, nebudete mít čas si užívat léta. Druhou polovinu měsíce věnujte partnerovi nebo přátelům. Je to velmi dobrý čas pro obnovení různých starých přátelství.
Štír
Naslouchejte své intuici a vyhýbejte se pokud možno lidem, kteří vás rozčilují a nebo o kterých víte, že proti vám spřádají intriky. V tomto období bude mít váš organismus velmi dobrou schopnost regenerace, čehož by bylo dobré využít při sportu nebo náročnější fyzické aktivitě. Nezapomínejte, že práce na zahrádce tělo posílí a zlepší vaši imunitu. Podle planet vás čeká nějaká významnější životní změna, což se týká především nezadaných. Můžete také očekávat zlepšení své finanční situace.
Kozoroh
V této době budete mít více času na zábavu a různá drobná potěšení. Jestliže se rozhodnete pro dovolenou, tak druhá půlka měsíce se stane velmi příjemným obdobím, které vás nabije a perfektně vyladí. Podle planet byste měli zvládnout své povinnosti s přehledem a tím pádem vám zůstane mnohem více volného času než obvykle. Také se vám bude dařit v kontaktech s jinými lidmi, dá se toho využít nejen v zaměstnání, ale také při hledání partnera. Nezadaní mají v poslední třetině měsíce poměrně velkou šanci změnit svou situaci.
Vodnář
S podporou hvězd a trochou šikovnosti se vám podaří vyhnout nějakým méně oblíbeným povinnostem a získáte více volného času. A to se samozřejmě v letních měsících hodí. Jestliže se nerozhodnete pro dovolenou, můžete víkendy věnovat svým koníčkům, procházkám a nebo sportovním aktivitám. Ve vztazích to bude trochu nuda. Jestli budete toužit po zábavě, musíte si někam vyrazit s přáteli. Partner nebude totiž mít moc náladu na radovánky a raději by s vámi byl jen doma. Zkuste vymyslet nějaký přijatelný kompromis.
Ryby
Pokud se vydaří počasí, nebudete mít zrovna moc chuť pracovat. Přesto by bylo samozřejmě dobré věnovat pracovním povinnostem trochu více pozornosti. Nemusíte se od rána do večera věnovat úkolům, ale měli byste dávat pozor na to, co máte splněno a co je potřeba bezpodmínečně udělat. Jinak hrozí, že vám uteče nějaká důležitá věc a následky se projeví později, když už na vše zapomenete. Koncem měsíce mají nezadaní možnost najít partnera, s nímž mohou strávit možná nejen zbytek léta.
(rox)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134644
DnesDnes226
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1579
Tento měsícTento měsíc8098

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice