Beran
(Eh, Daeg, Thorn): Jak se zdá, budete muset učinit nějaké rozhodnutí, které povede ke změnám ve vašem životě. Runy naznačují, že nemusíte mít zbytečné obavy z tohoto kroku, vše se děje ve váš prospěch. Měly by následovat dobré zprávy, to, co jste začali, se zdaří.

Býk
(Tyr, Gyfu, Eoh): Runy praví, že pokud za cosi bojujete, o cosi se snažíte, můžete uspět jedině za předpokladu, že jednáte v souladu se spravedlností a platnými zákony. Díky tomu totiž získáte podporu okolí a vyšší moc vás ochrání před úskoky, lstí či chystanými intrikami.

Blíženci
(Nyd, Os, Lagu): Zřejmě budete muset aktivovat vytrvalost i vůli, objeví se před vámi nějaké překážky. Stavte se k jakýmkoli nepříjemnostem čelem, řešte je, v případě neshod se snažte s okolím domluvit. Věřte, že vaše úsilí přinese pozitivní výsledky, dosáhnete úspěchu.

Rak
(Fehu, Raid, Jera): Nečekejte, že vám v červnu něco samo spadne do klína. Vše si budete muset zasloužit. Držte se však vytyčeného cíle, nescházejte z cesty, kterou jste se vydali. Máte na to, abyste uspěli, dosáhli toho, po čem toužíte - žili v hojnosti zdraví, lásky i peněz.

Lev
(Eolh, Wyrd, Ear): Jestliže s kýmsi vedete spor na úřadě či u soudu, runy naznačují, že máte šanci vyhrát. Zdaleka však ještě není všechno rozhodnuto. Buďte proto obezřetní, ať se zbytečně z lehkomyslnosti nedopustíte chyb. Ty by vám přinesly jen problémy, ztráty.

Panna
(Man, Wenne, Othila): Aktuálně byste neměli tápat, je vám jasné, kam směřujete. Jakési události či okolnosti by se měly vyřešit, tedy pocítíte radost z toho, co máte rádi. A jak se zdá, štěstí je vám nakloněno ve sféře majetku a peněz. Nelze vyloučit ani nějaký dar, výhru.

Váhy
(Isa, Uruz, Berkana): Měli byste zbystřit, cosi není takové, jaké se na první pohled zdálo. Nepodléhejte iluzím, buďte objektivní. Třebaže jste schopní ovládat druhé a jejich mínění, neměli byste se nyní uchylovat k manipulaci. Je pouze na vás, jak využijete své příležitosti.

Štír
(Raid, Eolh, Tyr): Držte se předchozích rozhodnutí, směru, který jste si vytyčili. Věřte, že pokud řešíte jakési soudní či úřední záležitosti, máte slušnou naději na výhru. Ovšem skutečně uspějete jedině za předpokladu, že jsou vámi vznášené protesty či nároky oprávněné.

Střelec
(Eoh, Ear, Jera): Podle všeho se setkáte s intrikami a pomluvami, možná i podvody. Je na vás, jak se zachováte, jak se k nim postavíte, ale raději se do nich nezaplétejte. V opačném případě riskujete, že o cosi přijdete, dostanete se do skutečně závažných problémů.

Kozoroh
(Gyfu, Lagu, Hagalaz): Sázejte na pomoc přátel. Právě díky spolupráci s nimi se můžete v měsíci červnu snáze dobrat kýženého cíle. Počítejte ale s tím, že nepůjde vše hladce, setkáte se i s nepřátelským počínáním. Jsou osoby, jež vám úspěch nepřejí. Tušíte proč a o koho jde?

Vodnář
(Sigel, Os, Pertho): Jestliže pociťujete nesoulad, jsou na vás vyvíjeny tlaky, brzy by se vám mělo trochu ulevit. Jen neuhýbejte před potížemi a nebojte se s blízkými lidmi mluvit o tom, co vás trápí. Právě přátelé a vaše zázemí vám dodá klid a jistotu, odvahu, bude vám oporou.

Ryby
(Wyrd, Man, Thorn): Jak se zdá, stojíte na pomyslném rozcestí a zatím ani vám není zcela jasné, kam vaše další kroky povedou. Ale určité okolnosti a vaše intuice vás popostrčí správným směrem. Důvěřujte osudu, máte na to, abyste uspěli, zvládli to, do čeho se pustíte.
(rid)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141213
DnesDnes361
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2094
Tento měsícTento měsíc6364

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice