Beran – ochranný anděl Gabriel
Nebojte se ukázat, že máte srdce na pravém místě, dobrých skutků není nikdy dost. Pamatujte, že jak přistupujete vy ke svému okolí, tak bude přistupovat ono k vám. V jistých záležitostech byste neměli spěchat, okolnosti se ještě změní.

Býk – ochranný anděl Rafael
Tento čas napovídá, že byste měli věnovat pozornost spíše duchovní sféře a snaze o nastolení souladu, určitého souznění. Kariéru či vlastní ambice nechte ustoupit do pozadí. Uvědomte si, že bez vnitřní harmonie nemůžete uspět v žádné oblasti.

Blíženci – ochranný anděl Metatron
Pokud snad nyní prožíváte nějaké potíže ve vztazích, je dost pravděpodobné, že vás současné konstelace donutí k vážnému zamyšlení a možná i k rázným krokům. Nevyhýbejte se otevřeným rozhovorům, snažte se eliminovat napětí.

Rak – ochranný anděl Michael
Ve sféře zaměstnání může dojít ke změnám, ale není čeho se bát. Měly by nastartovat další dění a váš postup vpřed. V závěru měsíce není vyloučeno, že se setkáte s jevy, které nelze jednoduše racionálně vysvětlit. Všímejte si návazností!

Lev – ochranný anděl Uriel
Andělé ukazují na určité nebezpečí prohloubení nějakých vztahových záležitostí. Neměli byste se proto nechat strhnout slepou žárlivostí či závistí. Vzpomeňte si na rčení: Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Panna – ochranný anděl Azrael
Spíše než osobní ctižádost byste teď měli upřednostňovat přátelské vazby. Navazujte nové kontakty, snažte se o spolupráci a součinnost s okolím. Plánujete-li nějaké změny, berte v potaz také názory a potřeby druhých.

Váhy – ochranný anděl Ariel
Andělské síly naznačují, že porostou vaše představivost i kreativita. Mohlo by to prospět vašim aktivitám, záleží však na tom, zda toho vhodně využijete. Podle všeho se naskytnou i nějaké příležitosti k zajímavým seznámením.

Štír – ochranný anděl Vasanta
Podpořte rodinnou sounáležitost. Nebraňte se setkání s příbuznými, oživujte staré vzpomínky. Mohou vám vnuknout zajímavý nápad, poskytnout inspiraci. Na konci měsíce vás cosi požene vpřed, pozor na unáhlenost v jednání či rozhodování.

Střelec – ochranný anděl Ull
Budete snáze ovlivnitelní, snažte se však na nejrůznější záležitosti nahlížet bez předsudků. V podstatě vás ale nečeká nic, co by nebylo možné předjímat. Mějte na zřeteli, že to, co nyní nahlodají žárlivost a nedůvěra, se jen těžko napraví.

Kozorožec – ochranný anděl Legba
Pozor byste si měli dát především na dvě věci. Některé z vás budou současné konstelace svádět k přílišné velkorysosti, druhé naopak k pedantství, které se pro okolí může stát nesnesitelným. Držte se v rozumných mezích!

Vodnář – ochranný anděl Benten
Porostou vaše vnímavost i soucit. Neměli byste však na svá bedra brát starosti druhých. Pomoci můžete vlídným slovem, povzbuzením, ale své trable si jinak musí každý vyřešit sám. Nezapomínejte, že méně někdy znamená více!

Ryby – ochranný anděl Sila
Dejte sbohem falešným nadějím! Pokud jste se v předchozím čase náležitě snažili, můžete se dočkat úspěchů v zaměstnání i na poli milostném. Tyto dny vám však razantně připomenou, jak jsou důležité důslednost a zodpovědnost.
(toh)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134637
DnesDnes157
VčeraVčera219
Tento týdenTento týden1510
Tento měsícTento měsíc8029

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice