Beran
V dubnových dnech byste se měli snažit nepodléhat tendenci odkládat či ignorovat studijní povinnosti. Budete-li se věnovat spíše zábavě a vzniknou vám resty, v květnu se to negativně promítne do vašich výsledků. Co se lásky týče - kdosi má o vás zájem, odpovíte na jeho signály?

Býk
Co se školy týče, může se duben stát měsícem ztrátovým. Zvláště rutinní školní aktivity na vás totiž budou mít naprosto demotivující dopad. Snažte se proto o zodpovědnost! Ve sféře lásky ovšem máte, jak se zdá, zelenou. Je tedy pouze na vás, jak se co bude vyvíjet dál.

Blíženci
Měsíc duben pro vás může být časem nových kontaktů i pomyslných výzev. Končíte-li letos studium, možná se objeví i nějaká nabídka budoucího zaměstnání. Neusínejte tedy na vavřínech, snažte se! Ve sféře citů se ovšem mohou negativně odrazit nedůvěra, žárlivost.

Rak
Určité informace a studijní vědomosti budete nyní vstřebávat poněkud pomaleji. Budete tak potřebovat více času i tréninku, než si je osvojíte. Jenže s pochopením a tolerancí pedagogického sboru příliš počítat nemůžete. Bude-li to nutné, neváhejte si zařídit doučování.

Lev
Cosi vám zřejmě v dubnových dnech nepůjde tak, jak byste potřebovali, chtěli, nedopadne to zkrátka tak, jak jste si představovali. To vám na náladě nepřidá. Ale věřte, že to je jen stav dočasný. A pokud vám snad nabídne pomoc někdo ze spolužáků, učitelů, přijměte ji.

Panna
Konstelace naznačují, že můžete mít sklon určité situace trochu podceňovat. Věřte ale, že se vám nevyplatí nad případnými školními neúspěchy lehkomyslně mávnout rukou. Pokud cosi pokazíte, snažte si známku opravit co nejdříve, neodsouvejte to, neponechávejte na náhodě.

Váhy
Pozor na kázeň během vyučovacích hodin. Uděláte lépe, když na sebe nebudete moc upozorňovat. Nejen vlivem konstelací můžete mít potíže se soustředěním, což se učitelům zamlouvat nebude. Co se milostných záležitostí týče, s flirtováním nyní rovněž opatrně!

Štír
To, co se zamlouvá vám, se nemusí zdaleka líbit také vašim rodičům nebo vyučujícím. Nepokoušejte se v dubnu tvrdohlavě prosadit svou, neignorujte názor autorit a udržujte kázeň během vyučování. Ať se vám chce či nechce, budete se muset podřídit a přizpůsobit.

Střelec
Postavení planet naznačuje, že byste si měli v dubnu dávat větší pozor na to co, jak a před kým ventilujete. Určité vaše projevy mohou vyučující nebo rodiče brát jako drzost, tedy by vás zcela jistě neminul postih, ač vám by se zdál neadekvátní. Držte se v určitých mezích.

Kozoroh
Nelze vyloučit, že vám přibudou nějaké studijní povinnosti, s nimiž jste nepočítali. Každopádně počítejte s tím, že během dubna porostou nároky, jež na vás budou klást vyučující ve škole i rodiče doma. Líbit se vám to nemusí, musíte se s tím popasovat.

Vodnář
Můžete překvapit okolí a dokonce i sami sebe tím, co vše v začátku měsíce dubna zvládnete. Snažte se ale rozložit si síly, zefektivnit veškeré své aktivity, jinak vám brzy, jak se říká, dojde dech. V rámci vztahů můžete pocítit rozladění, nechuť k jakýmkoli kompromisům.

Ryby
Pozor na velká očekávání, raději přibrzděte, ať nejste zklamaní. Počítejte s tím, že ze strany pedagogů budete v dubnových dnech jako pod drobnohledem. Neprojde vám žádné opomenutí ani jiný prohřešek. V souvislosti s láskou pozor na výčitky, spory o maličkosti.
(nam)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141213
DnesDnes363
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2096
Tento měsícTento měsíc6366

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice