Beran
(Fehu, Kaunaz, Os): Runy naznačují, že chcete-li cosi získat, čehosi dosáhnout, musíte se snažit. Jak se říká, bez práce nejsou koláče. Nesmíte váhat, kráčejte pevně za vytyčeným cílem bez ohledu na to, zda se objevují překážky. Budete-li vše okamžitě řešit, nakonec uspějete.

Býk
(Raid, Jera, Man): Runy nabádají, abyste v měsíci dubnu neztráceli naději a optimismus. Připomeňte si své cíle, zachovávejte směr, kterým jste se vydali. Určité věci se nevyřeší hned, cesta bude dlouhá. Ale vytrváte-li, nakonec se události či okolnosti otočí ve váš prospěch.

Blíženci
(Gyfu, Thorn, Othila): Podle všeho by se vám mělo dařit v týmové práci a skupinových aktivitách. Vzájemná oboustranná podpora vás posílí. Během dubna by se k vám měly dostat nějaké pozitivní zprávy, nelze vyloučit, že se budou týkat financí a zisků, majetkové sféry.

Rak
(Isa, Eh, Daeg): Měli byste zbystřit, cosi není v pořádku. Pozor na iluze či nedobré protiklady. Možná budete muset v rámci čehosi cestovat, možná budete muset učinit jakési důležité rozhodnutí. Každopádně vězte, že máte štěstí na své straně, vše zvládnete.

Lev
(Tyr, Pertho, Eoh): Runy naznačují, že máte zachovat klid - vše, čím budete nyní procházet, dobře dopadne. Zřejmě budete řešit určité záležitosti, týkající se kruhu rodinného, tedy vašeho zázemí. Posilujte svou psychiku, nenechte se zmást nebo udolat intrikami ani pomluvami.

Panna
(Berkana, Hagalaz, Nyd): Využijte přílivu sil, kterého by se vám v dubnu mělo dostat. A budete ho potřebovat, protože vám, jak se zdá, kdosi nepřeje, postaví se proti vám. Aktivujte svou vůli a vytrvalost, překážky překonáte. Sami neváhejte podat pomocnou ruku druhým.

Váhy
(Thorn, Berkana, Isa): Měli byste se dočkat pozitivních informací a zároveň rušnějšího společenského života. Zřejmě se před vámi objeví i nové nabídky, možnosti. Ale dobře je prověřujte, do ničeho se nežeňte po hlavě. Nenechte se obalamutit sliby a iluzemi!

Štír
(Tyr, Raid, Eoh): Runy hovoří o spravedlnosti. Tedy podle všeho dosáhnete toho, co vám právem náleží. Jen si zachovávejte pevnost ve svých rozhodnutích, nenechte se zviklat nebo zmanipulovat názory druhých. Důvěřujte své intuici a zachovávejte si na cestě k cíli čistý štít.

Střelec
(Os, Pertho, Lagu): Pozor na komunikaci! Vyjadřujte se jasně, nepodceňujte nebezpečí nedorozumění. Tak se vyhnete větším problémům. Jestliže jste se zabývali nějakými záležitostmi v partnerském nebo rodinném životě, měl by tento čas přinést řešení.

Kozoroh
(Kaunaz, Jera, Fehu): Runy naznačují, že není čas na váhání. Budete se muset nějak rozhodnout a začít konat. Je to nezbytné, nechcete-li se dostat do větších potíží. Další nečinnost může poznamenat i vaši psychiku - zdraví. Věřte, že jak co uděláte, tak to bude.

Vodnář
(Eolh, Daeg, Ear): Runy ukazují, že pokud jste s kýmsi ve sporu, řešíte cosi s úřady či na soudech, máte velkou šanci na výhru, prosazení svého stanoviska. Nepodléhejte však přílišnému optimismu, nebude to vůbec jednoduché. Aktivujte své odhodlání i sílu!

Ryby
(Othila, Wyrd, Gyfu): Runy naznačují možnost finančního či majetkového zisku. Ovšem zda se ho skutečně dočkáte, záleží hodně na vás samotných - na vaší snaze i přístupu. Zřejmě byste se v rámci toho neměli stavět zády k případným radám nebo žádostem blízkých osob.
(rid)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141351
DnesDnes134
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1364
Tento měsícTento měsíc7745

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice