Celé léto je před námi. Chcete vědět, co vás čeká ve vztazích a zdraví? Tak už stačí jen nalézt svoje znamení a číst.
Beran
VZTAHY: Rodinné záležitosti mohou působit dramaticky, ale vědomí, že od nich potřebujete odstup, vám pomůže nalézt světlo pochopení. Udržte si čas na rozmyšlenou a během léta objevíte nový úhel pohledu. Klíč ke štěstí naleznete vždy, když se vyhnete pokušení utéct z boje, ze vztahu, z dialogu. Jste ohniví bojovníci, pro které krok zpět znamená bolestnou fázi sebedestrukce. Vzpomenout by si na to měli zvláště Berani narození mezi 21. a 27. březnem.
ZDRAVÍ: Důvody obtíží se mohou točit kolem ledvin a močových cest a dále oblastí, které tyto dva orgány přímo ovlivňují.

Býk
VZTAHY: Významným prvkem léta bude zvýšená potřeba doteků a osobního kontaktu. Od své drahé polovičky budete očekávat zájem a něhu. Přátelé si mohou tropit žerty z vaší konzervativnosti, ale právě ta se stane pilířem, jehož zásluhou se budou moci orientovat uprostřed svých starostí. Vaše poctivost výrazně pomůže upevnit důvěru vašich dětí. Nedejte se odradit. Vaše zkušenosti a stabilita značně promění společnou situaci.
ZDRAVÍ: Léto pomůže Býkům shodit nadbytečná kila. Vezmete-li celou záležitost z gruntu, jak jste zvyklí, můžete se dobrat do půl roku příznivých výsledků. Úpony a zádové svaly jsou značně namáhané a bylo by dobré na ně nezapomínat.

Blíženci
VZTAHY: Váš skrývaný temperament vás v létě neopustí. Zvědavost vám otevře oblast erotiky z nepoznaného úhlu. Záležet bude jen na míře vašeho rozhodnutí. Srpen vám zamotá hlavu a znovu vás dostane do situace, kdy se vám může zdát, že se druhá strana proměnila v lhostejného milence. Pomoci si můžete svým experimentálním přístupem. Vaše výzkumy mohou rozhýbat dynamiku vztahu.
ZDRAVÍ: Šetřete žlučník. Jeho úkolem je rozmělňovat tuky a tím napomáhat jejich trávení. Dopřejte si energetický výdej a třeba i po letech se znovu rozhýbejte. Vybíjená, házená, jednoduše jakýkoliv pohyb vám dobře poslouží, a ještě se při tom ledacos nového dozvíte.

Rak
VZTAHY: Dny kolem vašich narozenin budou hrát rozhodující roli. Plně se postavíte za to, čemu ve vztahu věříte, a z pasivní polohy přejdete volně do ústřední role. Začnete víc rozhodovat. Ti, kteří sice mají vztah, ale bydlí sami, budou ještě samostatnější, ale neměli by zapomínat, že i druhá strana chce mít vedle nich své důstojné místo. Nepřežeňte to s emancipací a citovým vedením.
ZDRAVÍ: Jako prevence proti zánětlivým reakcím mají své nezastupitelné místo omega-3 mastné kyseliny. Mastné kyseliny jsou důležité pro elastičnost buněk a regulují krevní tuk. Pokud si nepotrpíte na ryby, obstarejte si v lékárně náhradu.

Lev
VZTAHY: Srdeční záležitosti vás nenechají dlouho zahálet a opět ožijí s příchodem druhé poloviny července. Venuše způsobí, že nad vámi zcela nevypočitatelně zvítězí vášnivost. Při pohledu na vlastní situaci můžete přehánět a dramatizovat události. Příčinou může být dotíravý pocit vlastní trapnosti a to Lvi nemají rádi. Radou je: Neriskujte víc, než na co stačíte. Nesledujte ‚lesk‘ lásky, ale její vnitřní podstatu a své nadšení si nezpochybňujte.
ZDRAVÍ: objevte možnosti, jak více relaxovat. Zatížená bude hlavně vaše psychika, proto ji budete muset dát do pořádku. Nezapomínejte na dostatečný přísun tekutin a čerstvého vzduchu.

Panna
VZTAHY: Polovina července a zvláště první srpnový týden ve vás probudí rebela. Aniž by to příliš lidí vědělo, podniknete něco, co překračuje obvyklé normy. Vaše skrývaná vášnivost je silou, která dokáže druhé pohlaví fascinovat. Chcete-li změnu, nemůžete si vybrat lepší čas.
ZDRAVÍ: V srpnu si všímejte zátěže. Nervový systém může dostat zabrat. Vyzkoušejte kozlík – má tlumící účinky, což můžete ocenit hlavně ve chvílích, kdy se budete cítit pod psa. Ale nepřežeňte to s ním, ve větších dávkách může způsobit bolesti hlavy a malátnost. Budete-li se cítit mizerně dlouho, raději jděte k psychologovi.

Váhy
VZTAHY: Zářijovým Váhám ukáží vztahy svou pravou podobu. Změny přinesou svobodnější život. Ostatní Váhy mají na to prolomit chaotickou rychlost doby a zaneprázdněnost lidí v okolí. Jejich nabídce málokdo dokáže odolat. Váhy, které mají vedle sebe pubertální dorost, by se měly připravit na ostré střety mezi vlastními normami a jejich revoltou.
ZDRAVÍ: Veškeré změny v organismu se projevují na pokožce. Pro vás je bříza, respektive březové listí, zdrojem pro zklidnění kožních chorob, akné a také celulitidy. K probuzení lenivého lymfatického systému můžete použít krtičník uzlovitý. Je velmi účinný při otocích, infekčních onemocněních a zánětech.

Střelec
VZTAHY: Venuše vám dopřeje několik možností, jak se blýsknout a okouzlit druhou stranu. Láska ve vašich představách by měla být hravá, vášnivá a upřímná. Rizikem může být jen to, že zapomenete myslet na zbytek světa. Určitá míra reality by měla ve vašem milostném rozpoložení hrát vždy svou roli. Srpen vám dokonale dobije baterky.
ZDRAVÍ: Na vašem jídelním stole by se měly během léta pravidelně objevovat plody moře – langusty, chobotnice, garnáti, krevety, krabi,
ryby a raci. Jsou zdrojem bílkovin a ve spojení s avokádem či mangem si skvěle pochutnáte.

Štír
VZTAHY: Dostanete šanci ujasnit si, koho vlastně chcete mít po svém boku. Tolerovat drahé polovičce některé manýry vám může přijít jako to nejmenší, co byste měli udělat. Budete-li v takovém stavu, je jasné, že opravdová láska si u vás našla pevné místo. Ve stávajících vztazích budete pokukovat po tom, kde vyhodit kotvu. Svatba o prázdninách bude mít romantické zabarvení.
ZDRAVÍ: Masáže a plavání vám během léta výrazně prospějí. Chcete-li do organismu dostat energii a vitaminy, masírujte tělo ve dnech od
novoluní do úplňku. Zbavujete-li tělo tuků a škodlivin, odlehčete stravu ve dnech úplňku a následně až do dalšího novoluní.

Kozoroh
VZTAHY: V druhé polovině července a první týden v srpnu se na vás opět usměje štěstí. Ve vztazích vynikne praktičtější poloha a to, jak o sebe dokážete vzájemně pečovat. Kozorohy narozené mezi 22. a 27. prosincem čeká zkouška. Vystaveni budou situacím, kdy si mohou připadat zcela bezmocní.
ZDRAVÍ: Vaše oči, jsou-li během práce stále upřené do rozzářeného monitoru, budou volat po světlíku lékařském. Jeho účinky jsou protizánětlivé a lidové léčitelství ho doporučuje právě při oční únavě, zánětu spojivek či slzného váčku.

Vodnář
VZTAHY: Začátek léta zjitří vaši pozornost. Prázdniny budou vyvolávat touhu soutěžit a dokázat drahé polovičce rozsah vašich schopností. Posílit může i vaše potřeba věnovat se profesi a pak je jasné, že city půjdou na druhou kolej. Potravou vztahů je cit. Zavedete-li dietní režim, bude ochladnutí druhé strany naprosto pochopitelné.
ZDRAVÍ: Dodržujte pravidlo vybírat si k jídlu z nabídky sezonního ovoce a zeleniny. Nenechte se strhnout k rychlým dietám. Zbrklost a spěch se odrazí nejenom na kvalitě vaší práce, ale hlavně na chodu organismu.

Ryby
VZTAHY: Během léta budete daleko vnímavější a možná vám začne víc záležet na míře intimity vašeho vztahu. Citlivě budete sledovat čas, který vám partner věnuje. Možné obtíže budou pramenit právě z toho, že nebudete chtít být sami víc, než je pro vás únosné.
ZDRAVÍ: Začněte používat specializované přípravky v prevenci
proti artróze. Pravidelné užívání kalcia zároveň doplňte ještě o magnezium.
(toh)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141213
DnesDnes364
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2097
Tento měsícTento měsíc6367

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice