Beran
Konec školního roku se blíží, snažte se, máte šanci ještě něco vylepšit. Obecně si dávejte pozor na to, jak se vyjadřujete. Konstelace vás povedou ke kritickému náhledu, k otevřenosti, přímočarosti. Ze strany pedagogů a dalších autorit by však způsob podání vašeho hodnocení dějů a situací, jimiž budete procházet, k nimž se nachomýtnete, mohl být brán i jako drzost!

Býk
Podle všeho se během června musíte spoléhat pouze na sebe a své znalosti, pomoc odjinud nečekejte. Jen pokud se budete zodpovědně připravovat, v testech nebo zkouškách obstojíte. Pozor na emoce, v jistých situacích můžete mít sklon jednat prchlivě, což by vám mohlo zkomplikovat vztahy jak doma s rodiči a sourozenci, tak ve škole s vyučujícími či spolužáky.

Blíženci
Konstelace se tváří varovně, nelze vyloučit, že přijdou nepříznivé zprávy. Jisté je, že pokud cosi podceníte, pak nějaké zkoušky, písemné testy a podobně nemusejí dopadnout podle vašich představ. Je otázkou, zda dokážete aktivovat svou zodpovědnost a dáte nyní studiu přednost před svými zájmy a koníčky. Co se milostného života týče, vyhněte se intrikám.

Rak
Astronomické aspekty vykazují určitou nestabilitu. Zřejmě se tedy jakési záležitosti mohou začít ubírat i směrem, který jste nečekali, možná sami překvapíte okolí některými svými reakcemi a kroky. Co se studia týče, snažte se mít dění pod kontrolou. Pokud totiž teď něco hrubě podceníte a pokazíte, známku na vysvědčení už si jen stěží budete vylepšovat.

Lev
Vidina letních dnů a prázdninových dobrodružství pravděpodobně příliš nepodpoří vaše studijní snahy. Pokuste se alespoň v rámci možností si zachovat kredit, který u pedagogů máte. V opačném případě se doma pochvaly nedočkáte. Tento čas obecně přeje kolektivní práci, tak se připravujte a učte s někým ze spolužáků, sami se k tomu asi těžko přemluvíte.

Panna
Vše má sice svá pravidla, ale konstelace v měsíci červnu nahrávají invenci a postupům, do nichž byste se asi běžně nepustili. Nadcházející léto ve vás probouzí city, poroste potřeba sdílení i lásky. A vy dostanete příležitost jak k tomu, abyste se zamilovali a navázali nový milostný vztah, tak případně k upevnění stávajícího partnerského svazku. Je to na vás!

Váhy
Máte všechny prostředky k tomu, abyste dosáhli svých cílů - to platí jak pro sféru studia, tak osobní život. Je tedy jen na vás, nakolik účinně je využijete a uplatníte. Buďte však opatrní v tom, s kým navazujete spolupráci, s kým se začnete více přátelit - stýkat a podobně. Konstelace varují, můžete se dostat do nějakých potíží, ačkoli si je sami přímo nezapříčiníte.

Štír
V rámci studia můžete vykazovat určitou netrpělivost, už byste se rádi viděli někde na prázdninách. Obecně lze říci, že zřejmě budete muset během měsíce června v jistém směru přehodnotit některé své plány a představy, čemusi se přizpůsobit. Zamyslete se tedy raději hned, nakolik je co reálné, zda cosi není nad vaše síly. Jen na štěstí spoléhat nelze.

Střelec
Konec školního roku pro vás může být poměrně hektickým obdobím. Potřebovali byste toho možná hodně stihnout nebo dohnat, ale raději přibrzděte! Červnové konstelace se tváří poněkud varovně, realizace některých vašich plánů by nemusela dopadnout nejlépe. Proto se důkladně soustřeďte a snažte se nepodléhat neuváženým rozhodnutím a náhlým hnutím mysli.

Kozoroh
Podle všeho budete nyní ochotní studiu věnovat jen nezbytně nutnou pozornost. Vaše pozornost bude zaměřena spíše už na plánování a organizaci letního prázdninového volna. Červnové aspekty jinak obecně naznačují, že může dojít na zajímavá setkání. Možná se i pro cosi krátkodobě nadchnete, každopádně následující dny přejí i rozšiřování horizontů.

Vodnář
Planetární konstelace naznačují, že pokud aktivujete svou ctižádost a ambice, můžete v červnových dnech leccos zvládnout a dokázat. A lze předjímat, že by to nezůstalo bez kladné odezvy ze strany rodičů a vyučujících. Rozhodně lze říci, že v tomto měsíci poroste vaše sebevědomí, což vám případně usnadní i určité zamýšlené kroky v rámci sféry milostné.

Ryby
V souvislosti se studijními povinnostmi se mohou vynořit jakési potíže. Rozhodně je nesmíte podcenit, aby se negativně nepromítly i na výsledcích na vašem vysvědčení. V měsíci červnu více naslouchejte druhým, nestavte své potřeby a zájmy na první místo. V opačném případě vás okolí bude považovat za egoisty s vysokými nároky, ve vašich vztazích zavládne napětí.
(nam)

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141353
DnesDnes152
VčeraVčera268
Tento týdenTento týden1382
Tento měsícTento měsíc7763

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice