PANNA (24. srpna - 23. září)
Každé znamení zvěrokruhu má svoje slabé stránky, dispozice pro nejrůznější onemocnění, zdravotní problémy. Jaká strava, relaxace, bylinky, pohyb jsou pro to které znamení nejvhodnější? To se můžete dozvědět z našeho seriálu.

Charakteristika
Narození ve znamení Panny mají potřebu velmi uspořádaného života. Rádi jdou najisto a nesnášejí překážky. Někdy jsou neklidní, roztržití, chybí jim sebedůvěra, jednají však spolehlivě. Mají také sklon k melancholii, upjatosti, navenek působí ostýchavě, ale uvnitř jsou silní a velmi odhodlaní. Panny bývají velmi sebekritické a většinou vystupují dost skromně. Výraznými rysy jsou chladnokrevnost, klidná povaha, citová zdrženlivost.
Možné zdravotní problémy
Nejčastěji trpí na vnitřní choroby, které jsou způsobeny častou náladovostí. Jejich potíže, zejména se zažíváním, se mohou objevovat v souvislosti se stresem, nervozitou, pochybnostmi, jejich nevyrovnanou psychikou. Panny všechno berou příliš tragicky, k mnohému ve svém životě přistupují negativně. Nejvíce je u nich ohrožena břišní část těla, jako jsou žaludek, slezina, slinivka, žlučník, střeva. Nejlepším lékem pro Panny je humor, měly by se naučit pozitivnímu myšlení, vidět svět kolem sebe s větším nadhledem a optimismem.
Jídelníček
Panny mají občas sklony své neúspěchy, životní krize, vnitřní nepokoj řešit jídlem, a tak často bojují s nadbytečnými kilogramy. Vhodný je pro ně pestrý jídelníček, strava rozložená do několika porcí během dne. Zrozenci tohoto znamení by se měli vyhýbat nárazovému přejídání, ale také radikálním dietním režimům, neboť jim hrozí jo-jo efekt.
Byliny
Zrozenci Panny často trpí stresem a nervozitou, což se negativně odráží i na funkci trávicího systému. Z bylinek k lepšímu trávení napomůže například anýz a sléz, při přípravě pokrmů by se neměly vyhýbat zázvoru, kmínu nebo kopru. Neurózu žaludku pomůže tlumit čaj z meduňky, třezalky, žaludek uklidňuje fenykl. Pro relaxační a uvolňující koupele by měly Panny nejlépe zvolit levanduli, eukalyptus, lístky růží nebo heřmánek.
Kameny
Zdraví Panny mohou podpořit tyto kameny: safír, achát, opál, topas.
Relaxace
Nejdůležitější je pro Panny pohyb. Ten přináší psychickou i tělesnou pohodu, účinně bojuje se stresem.Cvičení je skvělým lékem na dobrou náladu, pocity napětí a vyčerpání. Také při svižnější procházce začne tělo produkovat endorfiny - hormony štěstí. S negativními emocemi pomohou radost, humor, dobrá společnost, milí přátelé nebo čtyřnozí kamarádi.
(pru)

 

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

141214
DnesDnes370
VčeraVčera341
Tento týdenTento týden2103
Tento měsícTento měsíc6373

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice