Předplaďte si nás

Předplatné měsíčníku HOROSKOPY

965073
DnesDnes242
VčeraVčera533
Tento týdenTento týden242
Tento měsícTento měsíc14458

Home

Působení energií dle mayského kalendáře

Hodnocení uživatelů: 2 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení
 

TZOLKIN 16. 3. 2014 12 OC kin 90
Oc – Pes – Síla Srdce, loajality, emocí, lásky, soucitu, odpoutání se, a smyslu života
Výklad Lenky Sýkorové: 
Skutečná spirituální autorita může být realizována, pokud vyrovnáte a přijmete všechny vaše akce a zkušenosti, objevíte a poznáte účel vaší životní cesty a dosáhnete harmonie a rovnováhy v duši. Energie LaKa (12), která představuje souhrn

 jednoho života, vám ve vašem úsilí pomáhá. Dnes je jen jeden den, ale vaše duchovní cesta trvá celý život, takže využijte tento den pro malý kvantový skok vpřed. Pamatujte, že nejsou žádné vražedné lhůty pro cestu vaší duše.
Trecena BOUŘE staví všechno ve znamení otázek a vyzývá vás udělat mnoho pozitivních změn v životě. Každý má schopnost najít opět cestu ke Zdroji. Úkolem Vlny Cauac je probrat vás ze spánku - berte to jako jemné pošťouchnutí směrem k probuzení. DVANÁCTÝ Den ukazuje, co může udělat LÁSKA.
Jakékoli vyčerpání fyzické, duševní, životní únava, duchovní letargie, pocit vnitřního vyhoření - jsou pole procházející ve Vlně BOUŘE procesem regenerace. Můžete zde zažít téměř zázraky. Síla CAUAC reaktivuje impulsy k obnovení plné vitality: je katalyzátorem v procesu přeměn, obnovy a posílení nervů.
Jen LÁSKA je schopna udělat mnoho pozitivních změn v životě. Čím více znalostí máte o tom, jak funguje váš vesmír, tím lépe se vám bude dařit. Aby bylo možné žít naplňující život plný vášně a vzrušení, budete muset selektovat určité činnosti.
Pokud jste zdraví, potřebujete mnohem méně spánku, máte-li vysoce namáhavou práci i životní styl, budete potřebovat mnohem více odpočinku, spánku a vysoce výživnou stravu. A protože Trecena Cauac staví vše ve znamení otázek, zeptejte se dnes sami sebe: naplňuje vás vaše práce energií, nebo vás unavuje? Jsou lidé, se kterými pracujete milí a ohleduplní? Můžete si vzít kdykoliv dva dny volno a odpočinout si? Je to druh práce, kterou milujete? Pokud ne, dřív nebo později budete muset najít odvahu udělat změnu. Jakmile si vyberete lepší práci, lepší stravu – nebudete unavení, negativní a budete mít více energie na jiné činnosti a na vše co chcete zažívat.
Můžete udělat ještě další krok vpřed: vyřadit aktivity a vtahy které vás nenaplňují, vypnout televizi, odložit knihy a zavést vnitřní mír. Existuje nesčetné množství možností, jak se zbavit negativních kódů přesvědčení a integrovat vše, co vás posune k vysněnému a naplňujícímu životu. Jakmile získáte vládu nad svým osobním časem, váš život exploduje energií a vy budete mnohem silnější osobnost. Jen vy rozhodujete o tom, kam vědomě směřovat energii, jen vy rozhodujete o tom, jestli postavit sami sebe na první místo, jen vy rozhodujete, jestli to sami sobě dovolíte. Logická mysl se bude snažit přesvědčit vás, že to není možné. To je starý typ myšlení a zkreslená pravda, které se budete muset dříve, nebo později pustit, protože zjistíte, že spoléhat na logickou mysl vám jednoduše nefunguje - od této reality se oddělujeme. V Nové Zemi není tolerováno nic jiného, než PRAVDA a LÁSKA.
Můžete žít šťastný život – když nebudete dělat věci, které vám ubírají životní sílu.
DVANÁCTÝ Tón – POROZUMĚNÍ, BILANCOVÁNÍ, SHRNUTÍ
Je to den „ zúčtování“ všech akcí, všech zážitků, myšlenek a zkušeností. Integrovat vše nové díky získaným zkušenostem z minulého období. Den sjednocení rodinných, pracovních, společenských a kulturních vlivů. LaKa nabízí bilancování, sloučení věcí ve funkční CELEK. Ve DVANÁCTCE je také zahrnuta SÍLA SPOLUPRÁCE podporující mezilidské vztahy navázáním nových dialogů a ukončením sporů.
Copyright © Výklad lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.
Zdroj: http://mayskykalendar.blogspot.cz

E-Shop

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerské weby

 

Ať je pro vás konec léta plný barev a pohody!

Horoskopy: S čím můžete počítat v září v rámci zdraví a lásky? Tarotový, andělský, babylonský a studentský horoskop, osud podle kostek, jedinečný výklad starých orákul, lunární kalendář, rady pro každý den v rámci obou letních měsíců…

Svět kolem nás: Přízračné pověsti z Krušnohoří.

Arteterapie podle zvěrokruhu: Léčivé mandaly – na střevní potíže a pro posílení a k harmonizaci organismu.

Cesta za tajemstvím věků: Záhada gigantické Ďáblovy bible.

Další články: Kde se nachází Drakulův hrob? Čas Panny, tajemné jevy. Zkuste zjistit, co o vás řeknou karty! Jak to bylo s obry a putrefací, kouzelníci na Madagaskaru...

Zábavný test: Umíte udržet tajemství?

Aktivační bod na obálce: Zaměřen na štěstí.

Sudoku, křížovka…

Malá ochutnávka z čísla právě zde