Červenec patří podle keltského kalendáře lidem jedle, jilmu a cypřiše.
Lidé jedle (narození 3. 7 - 14. 7.): Jsou důstojní, elegantní a originální, cílevědomí i houževnatí. Poradí si i s problémy, které druzí považují za neřešitelné, neboť neztrácejí soudnost, naději a rozvahu. Okolním světem se nenechají příliš ovlivnit, ve vztahu k druhým si zachovávají odstup. Povahu mají komplikovanou, bývají náladoví. Přátelství nenavazují snadno, ale dokážou být přáteli, kteří nezklamou. Jsou to romantici, v lásce ale nebývají příliš šťastní. Někdy mají vysoké nároky na partnera, jindy svůj protějšek odradí nedůvěrou a nepřizpůsobivostí, případně nejhlubší city věnují tomu, kdo si to nezaslouží. Z hlediska zdraví se těší dobré fyzické kondici
Jaká je energie jedle? Ve starověkém Řecku byly jedle zasvěceny Artemidě, bohyni Měsíce, přírody a plodnosti. Dokáže regenerovat vitalitu, je vhodná pro lidi zavalené prací (chrání před přepracováním), ale též pro osoby s blokacemi v sexuální oblasti. Jedle člověku poskytne sebevědomí, dodá mu rozhodnost, optimismus. Koho trápí zlé sny, měl by si dát jedlovou šišku (musí být utržená ze stromu, nikoli sebraná ze země) pod polštář.
Lidé jilmu (narození 15. 7. - 25. 7.): Charakterizuje je ctižádost, oddanost, smysl pro odpovědnost a povinnost, pracovitost, cílevědomost. Mají sklon moralizovat, jsou svéhlaví. Na ostatní však působí přitažlivým dojmem. Své emoce skrývají, chrání si soukromí. Někdy jsou příliš důvěřiví až naivní, ale z chyb se dokážou poučit. Život lidí jilmu probíhá obvykle bez velkých otřesů a dramatických zvratů. Ač se neradi podřizují, v zápalu činnosti nehledí na sebe, pro dobro věci jsou ochotni přinést oběti. V partnerství jsou dominantní, ale i obětaví. Milují vášnivě, což ne každý snese. Na zdraví by si měli dávat pozor, je křehké.
Jaká je energie jilmu? Rozvíjí velkorysost, píli, tvůrčí sílu, smysl pro spravedlivou míru, rovněž snahu pomoci druhým, tedy dobré smýšlení. Je vhodná pro slabé okamžiky v životě silných lidí. Dodá jim sílu, aby vše zvládli.
Lidé cypřiše (narození 26. 7. - 4. 8.): Jsou tolerantní, chápaví, vynalézaví, věrní, ale také leniví se sklony k pesimismu. Dokážou se velmi těšit ze života, mají silnou vůli. Vadí jim jakékoli omezování svobody, to pak bývají popudliví a mrzutí. Mají potřebu sdílet, jsou neradi sami. Milují přírodu, materiálnímu bohatství nepřikládají velký význam. Stresujícím situacím se snaží vyhnout, rádi sní. Potíže mohou mít s tím, že postrádají organizační talent. V lásce jsou smyslní a divocí, než se usadí, vystřídají hodně partnerů. Mají sklon k sentimentu a od partnera vyžadují podřízenost a oddanost, jestliže opravdu milují, jsou věrní. Jejich zdraví je poměrně dobré, někdy o něj pečují dokonce až moc, se sklonem k hypochondrii.
Jaká je energie cypřiše? Dodá člověku motivaci, uklidní ho. Je to strom subtilní a duchovní, strom spirituality. Pomáhá při potížích se zády, zpevňuje páteř a usnadňuje proudění energie v ní. Rozptyluje negativní mentální bloky a ulevuje bolestem hlavy.
(rid)

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134438
DnesDnes30
VčeraVčera229
Tento týdenTento týden1263
Tento měsícTento měsíc6041

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice