ASTROLOŽKA Petra Nel Smolová vnímá následující čas jako bod zlomu aktivovaný prozřetelností!
Říká:
 Jupiter miluje pravdu a je posílen Sluncem. Proto je mnoho věcí „osvětleno“, a tím se vše dostává do jasnosti - to, co již „dozrálo“. Přichází velmi důležitá doba – bod zlomu, který působí v plné síle od 20.6. – 28.6. 2013. Jinak osudové období působí od 8. 6. – do 31. 8, v této době je zásadně postavena Černá Luna – karma. Jestli pozitivně nebo negativně, to je otázka individuální. Někdo bude sklízet, vlastně všichni budou sklízet plody nebo „splácet“ dluhy a to nejen finanční. Z pohledu kolektivního vědomí přichází doba očisty – taková regrese, která pomůže se zbavit bloků, omezení, falešných přesvědčení a lidí, kteří škodí a vyneseny budou poklady Duše a lidí.
Letní slunovrat nastává 21. 6. 2013 v 6 hodin 18 minut. Slunovrat sám o sobě je změnou energií a změnou směru.
Tím, že v této době je Slunce, které vstupuje do Raka, v konjunkci s Černou Lunou a Jupiterem, zvyšuje se síla slunovratu. Přichází vyrovnání, „udělání“ pořádku vyšší mocí. Ten, kdo si zasloužil, bude mu pomoženo, třeba tím, že potká lidi, kteří mu podají pomocnou ruku a zavedou ho na správnou cestu. Někdo jiný se dostane ke své síle, dotknete se vlastní podstaty duše, svých darů. A ti, kteří podlehli nečestným praktikám a chtění svého ega, zaplatí a budou muset vyrovnat své prohřešky na všech úrovních. Je důležité si uvědomit, že vše probíhá na několika úrovních: materiální, mentální, duševní a duchovní. Záleží, na jaké úrovni člověk stojí. Podle toho se dopad propojí – jak pozitivní tak negativní.
Konjunkce Slunce a Černé Luny vytváří harmonický trigon k Neptunu a Saturnu.
To značí projevení milosti, Kristovo vědomí a Saturn podporuje zralost a dlouhodobost. Vše, co se v této době vytvoří, je dlouhodobé, přináší stabilitu a hlubokou proměnu. Vytváří se Velký trigon (vodní).
Černá Luna v harmonii se Saturnem ukazuje, že vše, co není v řádu a respektování pravidel, bude potrestáno. Takže stačí malé překročení a přijde trest. Pokud vám dříve nějaké to malé překročení prošlo, tak věřte, že v této době hned přijde důsledek. Zároveň pod drobnohledem jsou autority. Objeví se nedostatky zubů a kostí.
Potenciál, který lze v horoskopu spatřit, se ani nedá vyložit v lidských slovech. Léto bude zásadní a v září se tento vliv vyjasní – ujasní, projde hmotou – dolehne potřeba se rozhodnout, aby mohlo být odloženo…
PS: Je zajímavé, že hned po vstupu Černé Luny do Raka se objevil ženský aspekt v negativní polaritě. Žena, která zneužívá svou moc a skrytě ovládá a manipuluje. Tím ale očerňuje důvěryhodnost žen na vysokých pozicích, kdy osobní emoce ovládají jejich práci. A tím posiluje tvrzení, že ženy nemohou „vládnout“.
Právě v období Černé Luny v Raku ženy, které „dělají ženám ostudu“, se odhalí a pravda bude vyjevena. Aby byla zachována rovnováha, objeví se i druhý ženský aspekt plný moudrosti, laskavosti a čistoty. Projeví se čistý a duchovní ženský aspekt. Oba aspekty máme v sobě, umíme být pozitivní ženy a umíme být i mrchy. A pokud ženy neuznají tyto dvě složky v sobě, nemohou najít ženskou harmonii a budou v životě nuceny projevit „ženu mrchu“.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134350
DnesDnes125
VčeraVčera257
Tento týdenTento týden382
Tento měsícTento měsíc5160

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice