Fotografie 0001 algiz(1)Runa Elhaz, Algiz ochrana)

Výklad Lucia di Moriani: Můžete pocítit vnitřní zmatek, rozum a srdce nemusejí být v souladu. Runa vám ale doporučuje ovládat emoce a zvýšit obezřetnost. Snažte se upevňovat své pozice - nedělejte nic, co by ohrozilo vaše postavení nebo

cíle, k nimž směřujete. Zvažujte veškerá rizika, než učiníte jakékoli rozhodnutí. Jedině díky tomu úspěšně završíte nějaké své záměry - plány. V souvislosti s láskou runa říká, že i když se mohou vyskytnout neshody, máte na to, abyste je opět urovnali. Jste-li sami, runa zvěstuje, že poznáte životního partnera, od něhož můžete očekávat podporu a starostlivou péči.

Runa Elhaz je silným spojencem, ukazuje vám cestu obtížným údobím. Náleží jí atributy záštita, pomoc, obrana, varování, podpora, obratnost, rychlost. Pojí se k ní hláska Z (vyslovuje se jako něco mezi Z a R), barvy zelená, bílá a stříbrná, drahokam ametyst, živly země a vzduch, stromy lípa a tis, rostliny ostřice a andělika lékařská, číslo 15, zvíře los, nástroj troubící roh. Co se zdraví týká, do sféry vlivu této runy spadají hlava a mozek, bývala považována za ochranu před šílenstvím. V magii je součástí ochranných rituálů. V podobě amuletu posiluje vůli, napomáhá obnovit klid a pořádek v životě.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Inzerce pro aktuální týden

Spiritobchod

126856
DnesDnes41
VčeraVčera207
Tento týdenTento týden924
Tento měsícTento měsíc4269

Partnerské weby