Fotografie 0009othalaRuna Othala, Othila, Ethel (domov, dědictví)

Výklad Lucia di Moriani: Zřejmě je před vámi nějaké rozhodnutí, možná váháte, kudy se v životě vydat dál. Počítejte s tím, že ať zvolíte jakýkoli směr, ztratíte část minulosti. Nebude to lehké, ale jak se zdá, zpět se už vrátit nelze, musíte vykročit

vpřed. Co se úkolů, povinností a cílů týká, díky píli a pracovitosti toho můžete hodně stihnout. Runa nevylučuje ani dobrý obchod, zisk. Pokud se tedy vypravíte například po nákupech, pořídíte kvalitu a za dobrou cenu. Den jinak přeje i projednávání záležitostí spojených s domy, byty, popřípadě s dědictvím. Nejednejte však bez rozmyslu a ve spěchu, vše si žádá rozvahu. V kontextu se sférou vztahů runa naznačuje návrat kohosi z rodiny, kdo byl dlouho pryč. Jestliže jste sami, avizuje runa příchod nového partnera, s nímž začnete budovat společný domov.

K runě Othala se se pojí hláska O, číslo 23, keř hloh, léčivá rostlina zlatobýl či jetel, živel oheň, barvy červená a tmavě žlutá, drahokam rubín, věc sedlo. Co se zdraví týká, spadají do sféry jejího vlivu nemoci, které mají dědičný základ. V magii je součástí rituálů ochranu majetku a financí, ale používá se i jako zprostředkovatel kontaktu s dušemi zemřelých předků.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

133536
DnesDnes97
VčeraVčera263
Tento týdenTento týden360
Tento měsícTento měsíc11573

Partnerské weby