Fotografie 0060Pátek 14. června – runa Ehwaz, Eoh, Eh (kůn, pokrok)

Výklad Lucia di Moriani: Poroste potřeba důvěry, oddanosti. Co se týká práce, můžete dojít k nějakému poznání či rozhodnutí. Počítejte s tím, že k naplnění plánů a záměrů potřebujete pomoc dalších lidí. Spolupracujte s kolegy, protože zejména

týmová práce bude úspěšná. Obklopujte se lidmi, kteří s vámi potáhnou za jeden provaz, jak se říká. Kdo hledá práci, bude mít vyšší šance ve sféře sociální a služeb. V souvislosti s láskou je přáno zamilovaným. Vztahy lze prohlubovat a pozitivně rozvíjet. Zároveň vám runa připomíná důležitost domova, pokuste se tedy posilovat rodinné vazby, upevňujte své zázemí. Jste-li sami, měli byste se rozhlédnout a začít navazovat nové kontakty. Nebojte se oslovit toho, kdo je vám sympatický.
Runa Ehwaz vypovídá o přátelství, ztělesňuje pohyb vpřed, který přináší zlepšení a pokrok na úrovni materiální i duchovní. Je výzvou k nezištnému sdílení všeho, co vám osud přinese. Pojí se k ní číslo 19, hláska E, stromy dub, jasan a jabloň, rostlina starček, živel vzduch, barvy bílá a žlutá, zvíře kůň, kámen islandský vápenec, věc krabice. V rámci zdraví je účinná při bolesti zad, při pohybových poruchách. V magii je součástí rituálů k vyvolání pozitivních změn. Využít ji můžete, chcete-li se stěhovat, hledáte novou práci, nový vztah... V podobě amuletu posiluje věrnost a spolehlivost.

Sobota 15. června – runa Ansuz, As, Os (Ódin, vědění, ústa)

Výklad Lucia di Moriani: Tato runa vás vybízí k tvořivé práci, k tomu, abyste maximálně využívali své znalosti a zkušenosti. Přesto v případě potřeby neváhejte požádat o pomoc někoho moudřejšího, neobracejte se zády k radám z okolí, budete-li nerozhodní, dostanete-li se do nelehké situace. Dnes by měly dobře proudit informace, mohou k vám doputovat zajímavé zprávy. Snažte se je vyhodnocovat objektivně. Pokud potřebujete někoho o něčem přesvědčit, získat jeho podporu, aspekty tomu jsou nakloněny. Mluvte, jednejte, uplatňujte sílu své osobnosti.

Název runy Ansuz se překládá jako „bůh“, představuje božskou sílu, je spojován s moudrostí a věštěním. Někdy je vykládána i jako runa duchovní inspirace. K runě se pojí číslo čtyři, planeta Merkur, strom jasan, živly oheň a voda, z plodin houba muchomůrka (ta pro své psychedelické účinky sloužila šamanům a čarodějům při rituálech a obřadech, s její pomocí cestovali do říše „nevědomí“ a jiných dimenzí), hláska A, barvy tmavomodrá a fialová, zvíře vlk, pták havran, nástroj oštěp, kámen smaragd. Z hlediska zdraví spadají pod působnost této runy potíže se zuby, choroby úst, krku a poruchy řeči. V rámci magie se využívá při rituálech k přivolání moudrosti a posílení tvůrčí energie, jako amulet pomáhá v případě zkoušek a prověrek, nebo když se na cosi hledá odpověď.

Neděle 16. června – runa Nauthiz, Nyd (potřeba, trpělivost)

Výklad Lucia di Moriani: Ačkoli není tažená runa příliš pozitivní, avizuje nějaké překážky, průtahy, není nic ztraceno. Berte ji jako výzvu k opatrnosti a dobře važte své kroky. Dnešek obecně zvýrazní vaše nenaplněné potřeby či omezení, ukáže, kde co skřípe, vytáhne na světlo nespokojenost. Je nutné, abyste cosi přehodnotili, nabrali sílu a vyrovnali se s nepříjemnostmi. Možná byste k čemusi nebo ke komusi měli změnit přístup. Runa vám zároveň připomíná, že ne vždy to, co chcete, je tím, co potřebujete. Máte aktivovat trpělivost, nelze počítat s tím, že se cosi změní jako mávnutím kouzelného proutku. Týká se to i oblasti vztahů, ke které bude upírána větší pozornost.

K runě Nauthiz se pojí barvy indigová a černá, hláska N, stromy jeřabina, bříza a buk, rostlina hadí kořen, číslo 10, kámen lazurit, živly voda a země. V rámci zdraví pod její působnost spadají paže a ruce. V magii je součástí rituálů pro naplnění potřeb, k ukončení trápení, nouze či osamělosti, pomáhá proti závislostem všeho druhu.

Sleva - předplatné

titul horo 4 fill 330x462

 

Spiritobchod

134350
DnesDnes126
VčeraVčera257
Tento týdenTento týden383
Tento měsícTento měsíc5161

Partnerské weby

Apartmány, ubytování Teplice